PHDSTUDIES

Palyginti doktorantūros programas - Taikomosios fizikos studijos Saudo Arabijoje 2021

Vienas turi atlikti du dalykus, kai uždirbti daktaro laipsnį. Pirmiausia reikia suprasti konkretaus dalyko kruopščiai. Antra, reikia plačiai žinių apie šiuo klausimu.

Taikomoji fizika yra fizikos šaka, kuri orientuota į kūrimo ir pažangos šių praktinio pritaikymo, kurie turi įtakos mokslinius tyrimus ir technologijas ir, galų gale, visuomenėje. Yra specializacijų, kaip į pramonės drausmės, pavyzdžiui, puslaidininkius, skaidulinės optikos, informacinių technologijų, lazerių, mikroschemos, mobiliųjų telekomunikacijų, palydovų ir erdvėlaivių.

Saudo Arabija yra viena iš dviejų išvardintų šalių, jų karališkųjų šeimų, kartu su Jordanijos Hašimitų Karalyste. Yra nemažai darbo vietų emigrantams Saudo Arabija. It 's rekomenduojama išmokti skaityti arabų, pagrindinė tajweed ir kai kuriuos pagrindinius kalbėjimo įgūdžius prieš jums ateiti.

Geriausios doktorantūros programos - Taikomosios fizikos studijos Saudo Arabijoje - 2021

1 Rezultatai Taikomosios fizikos studijos, Saudo Arabija Filter

Ph.D. taikomojoje fizikoje

King Abdullah University of Science and Technology
Doktorantūra
<
Dieninės
<
30&nbsp;-&nbsp;42 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis

Taikomosios fizikos programa, skirta ir MS, ir doktorantui. Studentai siekia suteikti tvirtų žinių apie pagrindinius mokslus, kad būtų galima suprasti fiziką, vykstančią nanos ...

Skaityti daugiau