$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti doktorantūros programas - Tarptautinė ekonomika

Po siekti magistro 's laipsnį, studentas gali pasirinkti vykdyti daktaro. Tai aukščiausias akademinis laipsnis pasiekiamas ir reikalauja daug metų intensyvaus tyrimo. Priklausomai nuo studijų ir mokyklos srityje, šis laipsnis gali būti nuo keturių iki šešių metų uždirbti. Tarptautinė ekonomika žiūri kaip skirtingų šalių bendrauti ir įtaka viena kitai apie investuoti, gam… Skaityti daugiau

Po siekti magistro 's laipsnį, studentas gali pasirinkti vykdyti daktaro. Tai aukščiausias akademinis laipsnis pasiekiamas ir reikalauja daug metų intensyvaus tyrimo. Priklausomai nuo studijų ir mokyklos srityje, šis laipsnis gali būti nuo keturių iki šešių metų uždirbti.

Tarptautinė ekonomika žiūri kaip skirtingų šalių bendrauti ir įtaka viena kitai apie investuoti, gamybą, prekybą ir migracija. Taigi, kas yra Tarptautinės ekonomikos mokslų daktaras? Tyrimas šioje srityje yra nuodugniai pažvelgti sistemų, reglamentuojančių tarptautinius ekonomiką. Kai akcentų yra kūdikiams pramonės, finansinio stabilumo, vidaus ekonomiką, globalizacija ir opoziciją. Žinių ekonomikos sistemas ir tarptautinę politiką, yra gera prielaida, prieš pradedant šį laipsnį.

Žinios apie tarptautinės ekonomikos turi įtakos tai, ką jūs suprantate apie vietos ekonomika. Be to, gebėjimas analizuoti ir reaguoti į sudėtingas situacijas yra naudinga kasdieniame gyvenime.Atsižvelgdama daktaro gali atnešti naudos, pavyzdžiui, skatinimo arba darbo užmokesčio padidinimą.

Yra keletas skirtingų veiksnių, kuriuos reikia apsvarstyti, kai biudžetą doktorantūros, taip pat, ar jūs planuojate perkelti. Tam tikros išlaidos priklauso nuo pasirinktos, pavyzdžiui, mokslą, mokesčių ir knygų mokykloje. Dotacijos ir kitos lėšos dažnai galima doktorantams.

Tarptautinės kompanijos visada reikia ką nors, kas supranta tarptautinės ekonomikos. Didesnės bendrovės gali turėti visą komandas skirta tema, o tai reiškia valdymo padėtys gali būti, kad kažkas su šio daktaro. Nauji ir esami tarptautiniai įmonės gali samdyti Baigusių šią rūšį, taip pat politiniai subjektai. Žinios valiutų kursų taip pat gali sukelti įsidarbinti įvairiose prekybos subjektams. Be to, mokslų daktaras paprastai atveria duris į įvairių būdų moksliniams tyrimams.

Rasti mokyklą, kuri siūlo daktaro Tarptautinės ekonomikos ir kitose susijusiose srityse yra lengva su mūsų švino pavidalu.Ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
  • Populiariausios Naujausios Pareigos
  • Populiariausios
  • Naujausios
  • Pareigos
DIW Berlin - German Institute for Economic Research
Berlynas, Vokietija

Vokietijos ekonomikos tyrimų instituto DIW absolventų centre (GC) laukiami aukštos kvalifikacijos antrosios pakopos studentų iš viso pasaulio prašymai stoti į struktūrizuotą e ... +

Vokietijos ekonomikos tyrimų instituto DIW absolventų centre (GC) laukiami aukštos kvalifikacijos antrosios pakopos studentų iš viso pasaulio prašymai stoti į struktūrizuotą ekonomikos doktorantūros programą. -
Doktorantūra
Dieninės
5 metai
Anglų
Universiteto miestelis