Filter
Doktorantūra
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 doktorantūros programas - Telekomunikacijų inžinerijos studijos

Doktorantūros kursai suteikia smalsių žmonių akademinę patirtį, reikalingą intensyviems tyrimams atlikti. Daugelio programų prielaidos reikalauja, kad studentai gautų žemesnio lygio laipsnius ir baigtų darbą ar disertaciją prieš gaudami daktaro laipsnį.

Kas yra telekomunikacijų inžinerijos doktorantas? Kai kuriuose kursuose daugelyje programų yra kompiuterių tinklai, telekomunikacijų tinklų projektavimas, atsitiktiniai procesai, pažangios komunikacijos, skaitmeninės komunikacijos sistemos ir kompiuterių sistemų veikimas. Be to, studentai pritaikyti savo pasirenkamuosius kursinius į savo disertaciją ir interesus. Kompetencijos studentai gali daugiausia dėmesio skirti naujos kartos tinklams, optinio pluošto telekomunikacijų sistemoms arba tinklų inžinerijai. Mokytojai vidutiniškai tris metus baigia programą.

Tyrimo metodas ir įgūdžiai, įgyjami programos metu, gali sudaryti sąlygas studentams pasiekti ne tik dėstytojus, bet ir jų karjeros tikslus bei asmeninius interesus. Savarankiškos disciplinos ir analitiniai įgūdžiai padeda studentams mokytis savo karjeroje, asmeniniame gyvenime ir santykiuose.

Išlaidos priklauso nuo įvairiausių kintamųjų, įskaitant būstą, mokslą ir mokesčius, mokslinių tyrimų arba dėstytojų asistentus ir kt. Norint gauti visą reikalingą informaciją reikia tolesnių konkrečių programų tyrimų.

Daugelis absolventų tęsia aukštesnįjį išsilavinimą arba atlieka mokslinį darbą baigę doktorantūros studijas. Doktorantūros studentai taip pat perėjo į telekomunikacijų sritį kaip tinklo sistemų analitikai, telekomunikacijų inžinieriai, tyrimų ir plėtros inžinieriai, elektronikos dizaineriai, profesoriai, telekomunikacijų programinės įrangos kūrėjai ir projektų vadovai. Telekomunikacijų inžinerijos doktorantas yra ideali tiems, kurie jau yra suinteresuoti telekomunikacijomis ir dirba šioje srityje. Absolventai dažnai yra pasirengę dirbti pramonės lyderiais. Darbas su kompiuteriais leidžia absolventams pritaikyti savo laipsnį į įvairias pramonės šakas, kurios naudoja telekomunikacijas kaip dalį savo kasdienio darbo.

Doktorantūros programos teikiamos dalinai arba dieniniame skyriuje, kai mokosi universitete, o kartais ir internetiniame klasėje. Norėdami tęsti sprendimų priėmimo procesą, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

3 Rezultatai Telekomunikacijų inžinerijos studijos

National Central University

Departamento Komunikacijos inžinerijos buvo įkurta 2003 metais, ir jos studijų programos (doktorantūros ir magistrantūros studijų programų) buvo įkurta 2000 metais Depart ... [+]

Departamento Komunikacijos inžinerijos buvo įkurta 2003 metais, ir jos studijų programos (doktorantūros ir magistrantūros studijų programų) buvo įkurta 2000 metais. Departamentas šiuo metu sudaro 15 fakulteto nariai. Departamentas turi tris mokslinių tyrimų grupes:

Ryšio sistemos Signalų apdorojimas Ryšių tinklai

Ištirti komunikacijos teoriją ir skatinti technologijos universiteto nariai ir studijų studentai visada uoliai siekti pažangių tyrimų projektų daug visame pasaulyje.

Pasirenkamieji Pagrindiniai kursai

Bendravimas sistema: Skaitmeninis Ryšiai, kodavimo teorija

Signalų apdorojimas: Skaitmeninis signalų apdorojimas, Prisitaikanti signalų apdorojimas ryšių... [-]

Taivanas Hsinchu
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Nanjing University Of Posts And Telecommunications

Daktaras informacinių ir ryšių inžinerijos ... [+]

Dėl išsilavinimo reikalavimai

Tiems, kurie siekia bakalauro laipsnį, pareiškėjas turi turėti aukštosios mokyklos diplomą, puikius metu didelio mokslo metus ir gerą sveikatą. Iš esmės, o ne vyresnio nei 25 metų amžiaus.

Tiems, kurie siekia magistro laipsnį, pareiškėjas turi turėti susijusią bakalauras, puikius bakalauro studijų metu ir gerą sveikatą. Iš esmės, ne vyresnis kaip 35 metų amžiaus.

Tiems, kurie siekia daktaro laipsnio, pareiškėjas turi turėti susijusią magistro laipsnį, puikius studijuojant metu ir gerą sveikatą. Iš esmės, o ne vyresnio nei 40 metų amžiaus. Kalbos reikalavimai

Bakalauro ir magistro priėmimas turi atitikti reikalavimus IELTS arba TOEFL. Jeigu pareiškėjas neturi atitinkamo sertifikato, jis / ji gali dalyvauti kalbų mokymo, ir gali pradėti profesinio mokymosi etapą pravažiavus mokymus.... [-]

Kinija Nanjing
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Botswana International University Of Science And Technology

Ši programa leidžia absolventams, atliekant mokslinius tyrimus, specializuotis konkrečiose ryšių ir telekomunikacijų srityse. ... [+]

Ši programa leidžia absolventams, atliekant mokslinius tyrimus, specializuotis konkrečiose ryšių ir telekomunikacijų srityse.

[-]
Botsvana Palapye
Rugsėjis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba