Palyginti 3 doktorantūros programas - Telekomunikacijų inžinerijos studijos

Doktorantūros kursai suteikia smalsių žmonių akademinę patirtį, reikalingą intensyviems tyrimams atlikti. Daugelio programų prielaidos reikalauja, kad studentai gautų žemesnio lygio laipsnius ir baigtų darbą ar disertaciją prieš gaudami daktaro laipsnį. Kas yra telekomunikacijų inžinerijos doktorantas? Kai kuriuose kursuose daugelyje programų yra kompiuterių tinklai, telekomun… Skaityti daugiau

Doktorantūros kursai suteikia smalsių žmonių akademinę patirtį, reikalingą intensyviems tyrimams atlikti. Daugelio programų prielaidos reikalauja, kad studentai gautų žemesnio lygio laipsnius ir baigtų darbą ar disertaciją prieš gaudami daktaro laipsnį.

Kas yra telekomunikacijų inžinerijos doktorantas? Kai kuriuose kursuose daugelyje programų yra kompiuterių tinklai, telekomunikacijų tinklų projektavimas, atsitiktiniai procesai, pažangios komunikacijos, skaitmeninės komunikacijos sistemos ir kompiuterių sistemų veikimas. Be to, studentai pritaikyti savo pasirenkamuosius kursinius į savo disertaciją ir interesus. Kompetencijos studentai gali daugiausia dėmesio skirti naujos kartos tinklams, optinio pluošto telekomunikacijų sistemoms arba tinklų inžinerijai. Mokytojai vidutiniškai tris metus baigia programą.

Tyrimo metodas ir įgūdžiai, įgyjami programos metu, gali sudaryti sąlygas studentams pasiekti ne tik dėstytojus, bet ir jų karjeros tikslus bei asmeninius interesus. Savarankiškos disciplinos ir analitiniai įgūdžiai padeda studentams mokytis savo karjeroje, asmeniniame gyvenime ir santykiuose.

Išlaidos priklauso nuo įvairiausių kintamųjų, įskaitant būstą, mokslą ir mokesčius, mokslinių tyrimų arba dėstytojų asistentus ir kt. Norint gauti visą reikalingą informaciją reikia tolesnių konkrečių programų tyrimų.

Daugelis absolventų tęsia aukštesnįjį išsilavinimą arba atlieka mokslinį darbą baigę doktorantūros studijas. Doktorantūros studentai taip pat perėjo į telekomunikacijų sritį kaip tinklo sistemų analitikai, telekomunikacijų inžinieriai, tyrimų ir plėtros inžinieriai, elektronikos dizaineriai, profesoriai, telekomunikacijų programinės įrangos kūrėjai ir projektų vadovai. Telekomunikacijų inžinerijos doktorantas yra ideali tiems, kurie jau yra suinteresuoti telekomunikacijomis ir dirba šioje srityje. Absolventai dažnai yra pasirengę dirbti pramonės lyderiais. Darbas su kompiuteriais leidžia absolventams pritaikyti savo laipsnį į įvairias pramonės šakas, kurios naudoja telekomunikacijas kaip dalį savo kasdienio darbo.

Doktorantūros programos teikiamos dalinai arba dieniniame skyriuje, kai mokosi universitete, o kartais ir internetiniame klasėje. Norėdami tęsti sprendimų priėmimo procesą, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
Botswana International University Of Science And Technology
Palapye, Botsvana

Ši programa leidžia absolventams, atliekant mokslinius tyrimus, specializuotis konkrečiose ryšių ir telekomunikacijų srityse.

Ši programa leidžia absolventams, atliekant mokslinius tyrimus, specializuotis konkrečiose ryšių ir telekomunikacijų srityse. -
Doktorantūra
Anglų
Vas. 2020
Universiteto miestelis
 
Nanjing University Of Posts And Telecommunications
Nanjing, Kinija

Daktaras informacinių ir ryšių inžinerijos

Daktaras informacinių ir ryšių inžinerijos -
Doktorantūra
Dieninės
3 metai
Anglų
Universiteto miestelis
 
National Central University
Hsinchu, Taivanas

Departamento Komunikacijos inžinerijos buvo įkurta 2003 metais, ir jos studijų programos (doktorantūros ir magistrantūros studijų programų) buvo įkurta 2000 metais Departament ... +

Departamento Komunikacijos inžinerijos buvo įkurta 2003 metais, ir jos studijų programos (doktorantūros ir magistrantūros studijų programų) buvo įkurta 2000 metais Departamentas šiuo metu sudaro 15 fakulteto nariai. -
Doktorantūra
Dieninės
Ištęstinės
Anglų
Universiteto miestelis