close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti doktorantūros programas - Toksikologijos studijos

Filosofijos mokslų daktaras yra geriau žinomas savo santrumpa, doktorantūros. dažnai jis yra aukščiausias laipsnis apdovanoti savo srities, atstovaujantis švietimo viršūnių susitikimą. Kas yra toksikologijos daktaras? Toksikologija žalingo įvairių medžiagų poveikio gyviesiems organizmams tyrimą. Ji yra tarpdisciplininio srities tyrimo elementų chemijos, biologijos, ir medicinoj… Skaityti daugiau

Filosofijos mokslų daktaras yra geriau žinomas savo santrumpa, doktorantūros. dažnai jis yra aukščiausias laipsnis apdovanoti savo srities, atstovaujantis švietimo viršūnių susitikimą.

Kas yra toksikologijos daktaras? Toksikologija žalingo įvairių medžiagų poveikio gyviesiems organizmams tyrimą. Ji yra tarpdisciplininio srities tyrimo elementų chemijos, biologijos, ir medicinoje. Studentai mokosi informaciją, pavyzdžiui, chemijos makiažas toksinų ir cheminių medžiagų dozavimą, kuri paveikia skirtingas organizmų. Dėl sričių įvairovę, dažnai galima rasti įvairių akcentų už laipsnį, pavyzdžiui, analitinės chemijos, biochemijos ir narkotikų bei biomedžiagų.

Doktorantas toksikologijos disciplinos paprastai turi stiprią skaičiavimo ir analizės gebėjimus. PHD paprastai gali būti naudojama ir siekiant rasti darbą karjeros, susijusių su toksikologijos, taip pat mokymo pozicijas.

Nors Toksikologija programą doktorantūros paprastai trunka apie ketverius metus užbaigti, mokslą ir kiti finansiniai sumetimai gali skirtis nuo šios programos dažnai galima rasti įvairių šalių. Turėtumėte mokslinių tyrimų universitetų rasti variantą, kuris geriausiai tinka jūsų finansinę padėtį ir poreikius.

Absolventas su toksikologijos doktorantūros paprastai gali rasti darbą per mokslo susijusių sričių. Absolventai dažnai prasideda tyrimų laboratorijose su bendresnio jaustis prieš einant į labiau sutelkto srityje. Mokslinių tyrimų mokslininkai gali potencialiai dirbti laboratorijose, susijusių su produktų saugos vertinimo, visuomenės saugumą, mokslo ir pramonės srityse, ir teisinio reguliavimo. Teisėsaugos organizacijos ir farmacijos pramonė taip pat dirba toksikologų daryti analizę už juos.

Kadangi tai yra pažangi laipsnį, ji gali būti sunkiau rasti įstaigą, siūlanti daktaro toksikologijos nei daugiau pagrindinio programą.Nepaisant to, galite paprastai rasti daktaro toksikologijos programų daugelyje skirtingų šalių. Jei jus domina sužinoti daugiau, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Chulabhorn Graduate Institute
Bankokas , Tailandas

Spartus daugelio regiono šalių vystymasis paskatino plačiai naudoti chemines medžiagas pramonėje, žemės ūkyje, visuomenės sveikatos srityje ir mūsų kasdieniame gyvenime. Tai s ... +

Spartus daugelio regiono šalių vystymasis paskatino plačiai naudoti chemines medžiagas pramonėje, žemės ūkyje, visuomenės sveikatos srityje ir mūsų kasdieniame gyvenime. Tai sukėlė didelę reikšmę -
Doktorantūra
Dieninės
Anglų
Bir. 2021
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia