close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti doktorantūros programas - Tvaraus dizaino studijos

Doktorantas yra aukštojo mokslo laipsnis, kurį vykdo asmenys, norintys įgyti gilesnio supratimo apie pasirinktą sritį. Norėdami baigti, studentai turi baigti darbą, kuris remiasi originaliais tyrimais. Kas yra daktaro laipsnis tvaraus dizaino srityje? Kadangi ekonomika perkelia dėmesį nuo kiekio į kokybę, vis daugiau vartotojų pradeda reikalauti tvarios verslo praktikos. Darnus dizai… Skaityti daugiau

Doktorantas yra aukštojo mokslo laipsnis, kurį vykdo asmenys, norintys įgyti gilesnio supratimo apie pasirinktą sritį. Norėdami baigti, studentai turi baigti darbą, kuris remiasi originaliais tyrimais.

Kas yra daktaro laipsnis tvaraus dizaino srityje? Kadangi ekonomika perkelia dėmesį nuo kiekio į kokybę, vis daugiau vartotojų pradeda reikalauti tvarios verslo praktikos. Darnus dizainas yra didžiulė šio dalyko dalis, o programos kursiniai darbai gali būti orientuoti į tvarumą, nes tai susiję su chemine medžiaga, biotechnologijomis, inžinerija ir verslu. Programos dalyviai gali pagerinti savo mokslinius tyrimus, teorinius, techninius ir verslumo įgūdžius ir mokyti naudotis šiais įgūdžiais, kad taptų tvarumo šaltiniais.

Šios programos absolventai paprastai turi dinamišką įgūdžių rinkinį, kuris gali apimti novatorišką mąstymą, teorinį supratimą ir problemų sprendimo galimybes. Kiekvienas iš šių bruožų gali įrodyti, kad jie gerai tarnauja savo profesiniame ir asmeniniame gyvenime.

Doktorantūros studijų kaina labai skiriasi nuo mokyklos iki mokyklos ir vietos iki vietos. Kiek studentas gali mokėti už savo išsilavinimą, priklauso nuo kelių veiksnių, o būsimasis studentas yra skatinamas atlikti tyrimą prieš pateikdamas paraišką.

Kadangi tvarumas yra vis didesnis interesų sritis, šios programos asmenys gali rasti daugybę įdomių karjeros galimybių. Absolventai gali rasti sėkmės gamybos, verslo, dizaino ir plėtros, vyriausybės ir ekologiškų pramonės šakų. Nors darbo aprašymai skiriasi nuo pramonės, pramonės ir organizacijos iki organizacijos, laipsnio turėtojai gali tapti klientų aplinkosaugos vadovais, politikos kūrėjais, klientų auditoriais, tarptautiniais korespondentų padėjėjais, aplinkosaugos dokumentų recenzatais, konsultantais ir tyrėjais.

Vis daugiau mokyklų siūlo laipsnius darniam dizainui, įskaitant internetinius kursus. Norėdami sužinoti daugiau apie jums prieinamas programas, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
SDS - The Sustainable Design School
Malonu, Prancūzija

Per metus, skirtus jo tyrinėjimams, Ph.D. kandidatas įgis aukšto lygio kompetenciją tiksliai apibrėžtoje srityje. Pridėta jo tyrimų vertė yra svarbiausia darnaus inovacijų sri ... +

Per metus, skirtus jo tyrinėjimams, Ph.D. kandidatas įgis aukšto lygio kompetenciją tiksliai apibrėžtoje srityje. Pridėta jo tyrimų vertė yra svarbiausia darnaus inovacijų srityje, kuri vis dar plėtojama ir kuri yra įkvėpimo šaltinis įmonėms susidurti su dabartinio laiko ekstremaliomis situacijomis ir kurti ateitį. -
Doktorantūra
Dieninės
3 metai
Prancūzų kalba
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia