Filter
Doktorantūra
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 17 doktorantūros programas - Tvarumo studijos

Tvarumas yra vienas iš labiau pažengusių kursų tampa populiarus šiandien 's aplinkai nekenksmingų studentams. Tai, žinoma, tipas suteikia studentams galimybę iš anksto savo išsilavinimą šioje srityje, arba sutelkti dėmesį į jį daugiau siaurą išsilavinimą.

Kas yra pastovumą daktaras?

Tvarumu daktaras ne tik sutelkti dėmesį į tvarumo praktiką, tačiau ji moko studentus tyrinėti savo interesų sritis. Tai dažnai studentų ir dėstytojų pagrįstas Žinoma, daugiausia dėmesio, kad jau buvo nuspręsta abu. Tai dažnai apima mokslinių tyrimų ir išsamų supratimą apie konkrečios srities tvarumo.

Kokie Atsižvelgiant į tvarumo daktaro privalumai?

Atsižvelgiant tvarumo kursą šiame lygmenyje dažnai yra dėl to, kad nori siekti konkrečios srities šioje srityje, potencialą produkto arba išteklių plėtrai. Ji taip pat gali padėti asmenims, iš anksto savo laipsnį arba tęsti savo interesus.

Kiek kainuoja Paimkite tvarumo daktaro?

Kaina labai skiriasi pagal universiteto siūlo kursą. Apskritai, doktorantūros studijos yra brangesnės nei magistro 's studijų programų.

Kas yra už pastovumą doktorantūros reikalavimai?

Norėdami pasinaudoti šia pobūdžio kursą, studentas tikriausiai reikia turėti magistro 's laipsnį srityje arba susijusioje srityje. Įėjimas taip pat gali priklausyti nuo prašymo priėmimo, dėl kurių gali prireikti tam tikrų darbų lygį šioje srityje.

Kokios karjeros gerinimo galite tikėtis su tvarumu daktaro?

Studentai gali tikėtis perkelti į mokslinių tyrimų pozicijas arba į nuosavybę savo verslą, kai kuriais atvejais. Tai gali sukelti padidėjusio pajamų, pažymėtinų patobulinimų pramonei ir, tam tikrais atvejais, naujų karjeros per vyriausybinių agentūrų.

Kodėl Paimkite Online daktaro tvarumo?

It 's lengvai pasinaudoti atsižvelgiant doktorantūros kursą like this internete. Studentas gali toliau dirbti, o mokosi. Ir tai leidžia registracija į kursus visame pasaulyje.

Kur Paimkite tvarumo daktaro?

 

Universitetai ir kolegijos, dabar siūlo daugiau tvarumo kursai nei bet kada.Tačiau tie, su pilna ekologiškus programų ir šiuolaikinių švietimo galimybes linkę būti geriausias pasirinkimas apskritai.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

17 Rezultatai Tvarumo studijos

Rochester Institute of Technology (RIT)

Praktiškai pagrįsta programa, skatinanti inovacijas ir kūrybiškumą sprendžiant realaus pasaulio iššūkius socialinėse, ekonominėse, technologinėse ir verslo srityse. Šioje ... [+]

Apžvalga

Praktiškai pagrįsta programa , skatinanti inovacijas ir kūrybiškumą sprendžiant realaus pasaulio iššūkius socialinėse, ekonominėse, technologinėse ir verslo srityse. Šioje natūraliai tarpdisciplininėje programoje jūs tapsite visos RIT akademikų tinklo, kuris stengiasi optimizuoti tvarias sistemas ir praktiką inžinerijos, gamybos, energetikos, švietimo ir kt.

Mūsų požiūris į tvarumą reiškia, kad dirbame platesniame aplinkos vertinimo, ekonomikos ir politikos kontekste. Kiekvienas Golisano tvarumo instituto fakulteto narys remia tam tikrą skaičių studentų konkrečių mokslinių tyrimų projektams, kurių apimtis skiriasi nuo fundamentinio mokslo iki taikomųjų technologijų iki įmonių tvarumo programų. Priėmę į finansuojamą mokslinių tyrimų projektą, gausite visiškai finansuojamą išsilavinimą, stipendiją, skirtą padengti gyvenimo išlaidas, savo biuro patalpas ir laiką, skirtą plėtoti savo techninę kompetenciją subtampose, priklausančiose nuo jūsų tyrimų.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Ročesteris
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Queen's University Belfast

Pagrindinis ekologijos, evoliucijos, elgsenos ir aplinkosaugos ekonomikos tyrimų grupės pagrindinis dėmesys yra pagrindiniai ir taikomi ekologijos, aplinkosaugos ekonomik ... [+]

Ph.D. ekosistemų biologija ir tvarumas

Pagrindinis ekologijos, evoliucijos, elgsenos ir aplinkosaugos ekonomikos tyrimų grupės pagrindinis dėmesys yra pagrindiniai ir taikomi ekologijos, aplinkosaugos ekonomikos, išsaugojimo, akvakultūros, gyvūnų elgsenos, molekulinės taksonomijos ir molekulinės genetikos aspektai, ypač susiję su šių aspektų ryšiais. Klasteriai turi aukštą mokslinių tyrimų lygį, apimantį akademinį personalą, postdoktorantų ir magistrantūros studijų studentus. Klasteriai turi aukštą mokslinių tyrimų lygį, apimantį akademinį personalą, postdoktorantų ir magistrantūros studijų studentus.

TYRIMŲ STIPRUMAS Gyvūnas elgesys / bendravimas Biologinė įvairovė ir ekosistemų funkcijos Pakrančių ir giliųjų vandenų jūrų biologija Ekologinis valdymas Vandens kokybės ir tvaraus vandens telkinių valdymo ekonomika Ekosistemos ekologija, modeliavimas ir matematinė biologija Gėlo vandens biologija / žuvų biologija Invazinės rūšys ir jų poveikis Molekulinė ekologija, sisteminimas ir filogeografija dumbliuose, augaluose, bestuburiuose, žuvyse ir žinduoliams Tvari akvakultūra iš vėžiagyvių ir dumblių Miesto naudojimas, ekonomika ir valdymas Biologinės įvairovės vertinimas, agrarinės aplinkosaugos schemos ir poilsis lauke, įskaitant GIS naudojimą ir erdvinę ekonometriją Laukinės gamtos ekologija, ypač paukščių ir žinduolių PATEKIMO REIKALAVIMAI ... [-]
Jungtinė Karalystė Belfastas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Matej Bel University

... [+]

Egzaminas komitetas skiria Gamtos mokslų fakulteto dekanas.

[-]
Slovakija Banská Bystrica
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EUCLID (Euclid University)

Euclid DSDD (daktaro tvaraus vystymosi ir diplomatijos) yra atstumas, Poliklinikų studijų programa. ... [+]

APŽVALGA:

Euclid DSDD (PhD tvaraus vystymosi ir diplomatijos) yra internete programa, kuri kartu reikiamą kursinių po rengiant ir pateikiant pinigų politikai svarbiu daktaro disertacijos.

Jos tikslas yra parengti pripažintus ekspertus aukšto lygio pozicijų didžioji karalystė tvarios plėtros politikos formavimo ir įgyvendinimo, su sėkmingos karjeros tarpvyriausybiniu ir nevyriausybinių organizacijų, o taip pat tarptautinių korporacijų. Labai įdomūs studentams, turintiems atitinkamą magistro laipsnį ir siekiančių daktaro lygį, kuris vis labiau būtina mokslo ir tarptautinių institucijų.

Euclid DSDD taip pat yra unikali programa, ta prasme, kad ji yra vienintelė daktaro programa iš tiesų siūlo daugiašalės institucijos su specializuota SD institutas (Tarptautinės organizacijos darnaus vystymosi, logo viršuje) tvaraus vystymosi, taip leidžiant tiesiogine sąveika su specialistų taip pat atidarymo retų stažuočių galimybes.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas Gambija Gambija internete
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pontificia Universidad Javeriana

Aplinkos ir kaimo studijų krypties daktarė aplinkos ir kaimo studijų fakulteto kursą sutelkė į aukšto lygio mokslo darbuotojų, kurie išsiskiria savo žmogiškomis, akademin ... [+]

Aplinkos ir kaimo studijų krypties daktarė aplinkos ir kaimo studijų fakulteto kursą sutelkė į aukšto lygio mokslo darbuotojų, kurie išsiskiria savo žmogiškomis, akademinėmis ir profesinėmis savybėmis, mokymą. Programa egzistuoja daugiau nei 10 metų, formuodama gydytojus, galinčius siūlyti ir plėtoti ekologines, aplinkos ir kaimo studijas, turėdama visapusišką ir tarpdisciplininę viziją, apimančią naujausias akademines žinias, siekiant paveikti visuomenės ir gamtos santykius. Mūsų absolventai buvo pasirengę kurti naujas teorijas, mokslinių tyrimų grupes ir novatoriškus tyrimus savo srities srityje.

Bendras Ekologijos ir teritorijos plėtros ir kaimo plėtros departamentų darbas sustiprino tris mokslinių tyrimų grupes, kurias akreditavo Koliziejai kaip A kategorijos grupės, su kuriomis studentai yra susiję.... [-]

Kolumbija Bogota
Sausis 2020
Spanish (Colombia)
Dieninės
6 - 12 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade de Trás-os-Montes e Alto Douro

Pagrindinis šio kurso tikslas yra suteikti doktorantiesiems žinių kurti, įgyvendinti ir vertinti teritoriškai diferencijuotus pažangios, integracinės ir tvarios plėtros s ... [+]

Pagrindinis šio kurso tikslas yra suteikti doktorantiesiems žinių kurti, įgyvendinti ir vertinti teritoriškai diferencijuotus pažangios, integracinės ir tvarios plėtros sprendimus, kurie galėtų patenkinti įvairių žmonių, organizacijų ir bendruomenių poreikius ir lūkesčius.

Jame siūloma novatoriškas požiūris, apimantis:

tarpdisciplininis realybės skaitymas;vietos ir regiono masto sujungimas su globaliniais pokyčiais; ir c) bendrai kurti žinias su vystymosi subjektais.

Tarp kompetencijų, kurios turi būti įgyjamos doktorantūros vystymosi srityje, bendrijos ir teritorijos yra šios: - didinti žinias ir kritinį supratimą apie socialinės ekonominės raidos modelių įvairovę ir jų pritaikomumą teritoriniame kontekste; - sukurti tarpdalykines aiškinimo ir analizės sistemas problemų ir kompleksinių sprendimų, kuriuos kelia vystymosi procesai bendruomenėse, organizacijose ir teritorijose, svarstymas, atsižvelgiant į pasaulinio masto pokyčių dinamiką, - sujungiant teorines ir metodines žinias kuriant ir įgyvendinant novatoriškus mokslinių tyrimų projektus prie žinių ribos, susijusios su programos pažangą mokslo srityje ir reaguojant į visuomenės uždavinius. Naujų žinių ir novatoriškos viešosios politikos kūrimas, siekiant patenkinti vietos ir regionų problemas, atliekant veiksmų tyrimus ir remiantis dalyvavimo principu Daugiakryptė ir tarpdisciplininė žinių ir patirties bendra kūrimas. - Komunikuoti ir argumentuoti mokslinius tyrimus griežtai ir pripažinti jo bendraamžių ir suprantama plačiajai visuomenei.... [-]

Portugalija „Vila Real“
Spalis 2020
Portuguese (Portugal)
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SOAS University of London

Vystymosi, aplinkos ir politikos mokslų daktaras / doktorantas teikia pažangų mokymo ir tyrimų patirtį doktorantūros lygmeniu tose srityse, kurios yra vystymosi, aplinkos ... [+]

Dalyvavimo būdas: Visą ar ne visą darbo dieną

Vystymosi, aplinkos ir politikos mokslų daktaras / doktorantas teikia pažangų mokymo ir tyrimų patirtį doktorantūros lygmeniu tose srityse, kurios yra vystymosi, aplinkos ir politikos sankirtoje. Programa ypač daug dėmesio skiria šiems dalykams:

Aplinka, energija ir plėtra, įskaitant klimato pokyčius ir plėtrą bei žemės ir vandens ryšį.Tvarios ir mitybai jautrios maisto sistemos bei žemės ūkio ir sveikatos ryšiai.Žemės ūkio, energetikos ir klimato politika.

Pagrindinis programos bruožas yra tarpdiscipliniškumo akcentavimas - mūsų studentai yra skatinami maišyti koncepcijas, įrankius ir metodus iš visų disciplinų, pvz. ekonomika ir mityba; politika ir geografija. Tai sustiprina mūsų vieta Tarpdisciplininių studijų mokykloje, jos misija stiprinti tarpdiscipliniškumą SOAS . Mūsų studentams taip pat naudingi tvirti „CeDEP“ ryšiai su kitomis Londono universiteto „Bloomsbury“ kolegijomis, tokiomis kaip Londono higienos ir atogrąžų medicinos mokykla, ir keliose kolegijose veikiančiomis institucijomis, tokiomis kaip Londono tarptautinis plėtros centras (LIDC) ir Londono integracinių tyrimų centras. žemės ūkio ir sveikatos srityse (LCIRAH).... [-]

Jungtinė Karalystė Londonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidade da Coruña

Doktorantūros programos Aplinkos mokslo ir technologijų srityje yra oficialus universitetinis kurio tikslas yra rengti mokslininkus / kaip galima sustiprinti, gamybos ir ... [+]

Įdiegimas

Augantis visuomenės informuotumą apie aplinkosaugos problemas lėmė pastaraisiais dešimtmečiais ir išsivysčiusių šalių, ypatingą dėmesį skiriant Europos, įvairių naujų poreikių žinių, technologijų, inovacijų ir perdavimo jos susijusios su valdymo ir klausimais, susijusiais su aplinka įvairovė rezoliucija.

Programos Daktaras Aplinkos mokslo ir technologijų yra oficialus universitetinis kurio tikslas yra rengti mokslininkus / kaip galima sustiprinti, gamybos ir žinių perdavimo procesus, susijusius su aplinka, taip pat mokslo ir technologijų naujovės viską, kas susiję su jų tinkamai valdyti.

Į / dalyviai doktorantūros mokslininkų aktyviai palaikyti bendradarbiavimą su keliais įmonių, įstaigų, mokslinių tyrimų grupių ir mokslininkų / kaip tiek vidaus, tiek užsienio.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Nipissing University

Pagrįstas į post-modernios visuomenės kontekste, ir pripažįstant įvairių perspektyvų svarbą, tai daktaras programa Švietimo tvarumo bus parengti studentus iš įvairių srič ... [+]

Daktaras Švietimo (Švietimo Tvarumas)

Pagrįstas į post-modernios visuomenės kontekste, ir pripažįstant įvairių perspektyvų svarbą, tai daktaras programa Švietimo tvarumo bus parengti studentus iš sričių, pavyzdžiui, švietimo, sveikatos apsaugos, socialinio darbo, socialinio teisingumo ir administracinio vadovavimo įvairių tvarių švietimo praktiką 21-ajame amžiuje.

Iki tvarios praktikos turime omenyje atlikti mokslinius tyrimus, mokymą ir mokymąsi disciplinose, kultūrų ir tautybių ir apimantis globalią viziją švietimo besivystantį savarankišką žinias ir supratimą, kad savarankiškai žmonėms santykiai, gamtos ir sukurta aplinka yra esminis tampa išsilavinęs žmogus. Švietimo Tvarumas reiškia, kad per programos studentai ir fakulteto nariai bus užduoti klausimus, kad būtų atsižvelgta į socialinį kontekstą, kuriame mes gyvename, ir apsvarstyti būdus, kuriais pasaulis tarpusavyje. Tikslas yra sukurti pajėgumus, siekiant patenkinti esamus ir būsimus akademikų ir specialistų, dirbančių įvairiose socialinių mokslų srityse, kuris paliks programą poreikius pasirengę peržengti status quo 20 amžiaus įprasta praktika kurti realius ir virtualius mokymo aplinkas, kur aktyvus mokymasis ir daug perspektyvos yra individualios ir institucinės veiksmų fondai. Laipsnis yra skirta pedagogų per mokyklų sistemoje ir per profesijų apskritai, kas taps užsiima piliečiai gali kritiškai mąstyti ir yra pasirengę priimti asmeninę atsakomybę už gerovę visuomenėje.... [-]

Kanada Torontas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Scuola Superiore Sant'Anna

Kandidatas Programa "Politika, žmogaus teisių ir tvarumą" yra trejų metų programa, gyvenamasis būdingas tarpdisciplininio požiūrio į objektą ir iš pabrėžiant esamų proble ... [+]

Be stipendijų numatytų už priėmimo skambučio BV TECH SpA "finansuoja trejų metų stipendijos, kaip apibrėžta sistemos Kandidatas Politika, žmogaus teisių ir tvarumo - Mokslinių tyrimų erdvė: Tarptautinė teisė, žemės ūkio teisė, Kandidatas turi sutelkti savo / savo mokslinių tyrimų projektą, tema "Nacionalinio saugumo, gynybos ir" Cyber ​​karas:. Ypatingos svarbos infrastruktūros objektų apsauga nuo kibernetinės erdvės pavojų Italijoje ir Jo platus strateginių ir politinių padarinių tarptautinėje arenoje "

Tyrimai turėtų spręsti kibernetinėje erdvėje, kaip penktą dimensiją konflikto strateginių dinamikos tarptautiniams santykiams, ypatingą dėmesį skiriant Italijos nacionalinės gynybos ir saugumo strategijų tema. Imantis tinkamu sąskaitą iniciatyvas reklamuojami kitų narių tarptautinės bendruomenės kibernetinio saugumo srityje, tyrimai turėtų nagrinėti strategines pasekmes, kurias sukuria politikos kryptims ir priemonėms Italijoje priimtas siekiant užkirsti kelią, apsaugoti ir reaguoti į kibernetines atakas prieš nacionalinę ypatingos svarbos infrastruktūros objektų. Tyrimas taip pat turėtų ištirti vaidmenį, arba kad gali būti žaidžiamas, privataus sektoriaus kovos su kibernetinėmis grėsmėmis. Tyrimai turėtų lemti keletas rekomendacijų, kuriomis siekiama projektuojant ir kuriant integruotą ir nuoseklų Italijos nacionalinės kibernetinės gynybos ir saugumo modelį rinkinys apibrėžimą.... [-]

Italija Piza
Susisiekti su mokykla
Anglų,Italų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Minho - School of Engineering

Pagrindinis tikslas doktorantūros studijų programos subalansuotos Built Aplinkos sukurti integruotą požiūrį į šiuo klausimu, apimančią fazes: projektavimas, statybinių me ... [+]

Doktorantūros programos subalansuotos urbanistinės aplinkos

Pastatytas aplinka vystėsi įrėminti ir palengvinti beveik visas žmogaus veiklos sritis. Tuo pačiu metu, jo nuolatinis plėtra tapo vis daugiau ir daugiau kenkia gamtai.

Statybų sektorius sudaro maždaug 40% žemės išteklių naudojimo, todėl turi lemiamą vaidmenį užtikrinant tvarumą. Miestų plėtra turi ypatingą svarbą platesniame kontekste tvarumo, taip pat, o dabartinės tendencijos prognozuoja, kad miesto gyventojų skaičius nuolat auga, pasiekia beveik 5 mlrd iki 2030 iš pasaulio viso 8,1 milijardų.

Pagrindinis doktorantūros programos yra sukurti integruotą požiūrį į šiuo klausimu, apimančią fazes: projektavimas, statybinių medžiagų ir technologijų, eksploatavimo vertinimo ir patvarumo, reabilitacijos, pastato komfortą ir energijos naudojimą, statybos ekonomikos ir valdymo, tvarios miestų plėtra ir atsinaujinimas.... [-]

Portugalija Guimarai
Spalis 2020
Anglų,Portuguese (Portugal)
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Center for Research and Interdisciplinary (CRI)

Naujas sienas daktaras Projektais siekiama išplėsti kolektyvinį protą ir prisidėti prie visuotinių uždavinių sprendimų per originaliais tyrimų tyrimus. Šie projektai dažn ... [+]

Naujas sienas daktaras Projektais siekiama išplėsti kolektyvinį protą ir prisidėti prie visuotinių uždavinių sprendimų per originaliais tyrimų tyrimus. Šie projektai dažnai sėdėti prie meno ir dizaino, skaitmeninės technologijos, švietimo ir mokslo sąsaja, tačiau tai nėra griežtai privalomas. Pavyzdžiui, per pastaruosius projektai dalyvaujančių mokymosi su žaidimų, mokyti pasitelkiant mokslinius tyrimus, ryšių technologijų, dalyvavimo mokslo, meno / dizaino kaip priemonė bendrauti mokslą ir tt

Naujas sienas PhD projektais siekiama prisidėti prie visuotinių uždavinių sprendimų per naujoviškų mokslinių tyrimų tyrimus. Jos prisideda prie mobilizuojant kolektyvinį protą į sprendimų visuomeninių tikslų, kaip antai išdėstytas Jungtinių Tautų 2030 darnaus vystymosi darbotvarkę. Originali įnašas darbą svarsto klausimus, kurie yra svarbūs mokslinių tyrimų kontekste. PHD vadovas, Darbo patariamoji Commitee, disertacijos recenzentai ir gynybos komisija teikia rekomendacijas ir informaciją apie priimtiną turinio ir formos disertacijos.... [-]

Prancūzija Paryžius
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University Fernando Pessoa

Doktorantūros programa yra susijusi su kurso mokymas darbuotojai nacionalinių ir tarptautinių mokslinių tyrimų projektų, kurie lėmė nemažai mokslinių straipsnių. ... [+]

Laipsnis / Trukmė / ECTS (daktaro) / 3 metai (1 metai: ryšiai planas; 2 metų: darbas parengimas) koordinavimas:

Profesorius Nelsonas Barros (nelson@ufp.edu.pt)

Doktorantūros programa yra susijusi su kurso mokymas darbuotojai nacionalinių ir tarptautinių mokslinių tyrimų projektų, kurie lėmė nemažai mokslinių straipsnių.

Priėmimo sąlygos 1.1. Bendrosios sąlygos:

Pasak nr. 1 iš UFP daktaro anketa Reglamento Nr 2 straipsnyje. 306/2008, iš birželio 9, taip gali būti taikomos šiai studijų ciklą:

1.1.1. Pareiškėjai kartu su magistro laipsnį arba juridinio ekvivalentas; 1.1.2. Pareiškėjai kartu su bakalauro laipsnį, kad turi mokslinį ar mokslinę ar profesinę mokymo programą, kuri yra pripažinta suteikdami gebėjimus užbaigti šį studijų ciklą vykdomosios patarimu iš antrosios pakopos universitetines studijas ir tyrimas mokykloje, nuo šiol, paskirtas CEPI; 1.1.3. Pareiškėjai, turintys mokslinės, mokslo ar profesinio mokymo programą, kuri yra pripažinta kaip suteikdami gebėjimus užbaigti šį studijų ciklą CEPI 1.2. Specialios sąlygos: 1.2.2. Doktorantūros programa Ekologija ir aplinkos sveikatos: pareiškėjai turi turėti magistro laipsnį vienoje iš šių sričių: aplinkai; Biologija; Sveikatos mokslų ar chemija. Studijų planas ... [-]
Portugalija Porto
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
SDS - The Sustainable Design School

Jūs būsite išsilavinę tapti tvarių inovacijų dizaineriu ir plėtoti reikalingus įgūdžius, skatinančius kūrybiškumą daugiadalykinėje komandoje. ... [+]

Jūs būsite išsilavinę tapti tvarių inovacijų dizaineriu ir plėtoti reikalingus įgūdžius, skatinančius kūrybiškumą daugiadalykinėje komandoje.

Doktorantas - (3 metai)Daktaro disertacijaMOKYTIS DARANT

"The SDS" dizainas mokomas "darydamas", atsakingai reaguodamas į dideles tvarios plėtros galimybes. Įmonių įmonės dirba su mūsų institucija, siekdamos kurti realius tvarių inovacijų projektus. Projekto komandos susideda iš kiekvieno studijų lygio studentų su daugiadisciplinine (architektūra, dizainas, inžinerija, rinkodara, socialiniai mokslai, ...) ir daugiakultūrine patirtimi (tarptautiniai studentai).

NAUJOS METODAI

Dizaino mąstymas, taupios inovacijos, žinių kūrimas, socialinės inovacijos yra keletas mūsų pedagoginių metodų. Tarptautiniai valiutų kursai taip pat yra esminė mūsų dizaino mokymo dalis.... [-]

Prancūzija Malonu
Rugsėjis 2020
Anglų
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Universidad Autonoma de Chihuahua

Programa siekiama integralas formavimas žmogiškųjų išteklių pereiti lygį, dalyvauti kartos, patvirtinimo ir / ar žinių perdavimo ir specialistų rengimą, reaguoja į novato ... [+]

Programa siekiama integralas formavimas žmogiškųjų išteklių pereiti lygį, dalyvauti kartos, patvirtinimo ir / ar žinių perdavimo ir specialistų rengimą, reaguoja į novatoriškus pasiūlymus ir pritarė žinias reikalauja sprendimą dėl gyvūnų auginimo sistemose, tvaraus naudojimo ir gamtos išteklių Čihuahua, Meksikoje ir net už problema. Norėdami tai padaryti, programa plėtoja studentų įvairių bendrųjų ir specialybės įgūdžių keturiose srityse kompetencijos: gyvūnų mityba, Gyvūnų veisimo ir genetikos, gamtos išteklių valdymo ir technologijų gyvūninės kilmės produktų.

Misija ir vizija

MISIJA

Mokyti specializuotų žmogiškuosius išteklius, aukšto lygio mokslinių ir išsamius įgūdžių prisidėti prie nacionalinės plėtros, patentuotų technologijų ir tvarumo gamyba, kūrimas per kartos, taikant, skleidžiant ir perduodant žinias į problemų sprendimą ir inovacijos gyvūnų auginimo sistemomis ir priežiūros ir atsakingai naudoti gamtos išteklius, už geresnės gyvenimo kokybės regioniniu ir nacionaliniu lygiu.... [-]

Meksika Čihuahua
Liepa 2020
Ispanų
Dieninės
8 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba