close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti doktorantūros programas - Vartotojų elgsenos studijos

Norėdami gauti daktaro laipsnį, studentai pirmiausia turi baigti magistro programą, o tada baigti doktorantūros programos reikalavimus. Dažnai disertacija ar disertacija originalaus darbo reikia daktaro laipsnį. Daugelio programų tikslas yra padėti mokiniams kurti plačią žinią apie konkrečią temą. Kas yra daktaro laipsnis vartotojų reikalų srityje? Ši programa siekia padėti ab… Skaityti daugiau

Norėdami gauti daktaro laipsnį, studentai pirmiausia turi baigti magistro programą, o tada baigti doktorantūros programos reikalavimus. Dažnai disertacija ar disertacija originalaus darbo reikia daktaro laipsnį. Daugelio programų tikslas yra padėti mokiniams kurti plačią žinią apie konkrečią temą.

Kas yra daktaro laipsnis vartotojų reikalų srityje? Ši programa siekia padėti absolventams įgyti patirties vartotojų apsaugos ir teisių suteikimo srityse. Kursinis darbas atliekamas vadovaujant patyrusiems profesoriams ir konsultantams. Jis gali apimti paskaitas, seminarus, internetinius seminarus, nepriklausomus tyrimus, lauko darbus ir keliones. Studijų sritis gali būti mažmeninė prekyba, drabužiai, komunikacija, vartotojų praktika ir rinkodara.

Šioje programoje mokslininkai rengia mokslinius tyrimus ir kritinį mąstymą, kurie gali būti svarbūs tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Jie taip pat gali giliau vertinti vartotojų apsaugos įstatymus, todėl jie gali būti veiksmingi, kad palaikytų teigiamus pokyčius rinkoje.

Suinteresuoti studentai skatinami tirti atskirus universitetus, kad sužinotų daugiau apie šios programos išlaidas, mokesčius ir išlaidas. Studijų ir kitos išlaidos skiriasi priklausomai nuo šalies, programos į programą ir mokyklos į mokyklą.

Moksleiviai, kurie gavo doktorantūrą vartotojų reikalų srityje, dažnai turi daugybės sričių galimybes. Jie gali rasti darbą universiteto dėstytojais, kaip mažmeninės prekybos vadybininkai, kaip didelių įmonių rinkodaros specialistai, pramonės leidinių žurnalistai ir vyriausybių agentūrų valdybos konsultantai. Absolventai taip pat gali būti paklausūs kaip mokytojai, dėstytojai, rinkodaros specialistai, regionų vadovai ir redaktoriai.

Vartotojų reikalų daktaro laipsnis yra populiari programa, siūloma daugelyje universitetų daugelyje šalių. Programos yra prieinamos tiek internetu, tiek ir klasėje, arba dviejų variantų mišinyje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
format_list_bulleted Filtrai
ESPM – Brasil
San Paulas, Brazilija

Programa siekiama mokyti aukšto lygio profesorius ir tyrėjus, turinčius nacionalinių ir tarptautinių žinių, galinčių vykdyti ir vadovauti tyrimų, patarimų ir mokymo veiklai ko ... +

Programa siekiama mokyti aukšto lygio profesorius ir tyrėjus, turinčius nacionalinių ir tarptautinių žinių, galinčių vykdyti ir vadovauti tyrimų, patarimų ir mokymo veiklai komunikacijos ir vartojimo srityse. -
Doktorantūra
Dalinės
8 semestrai
Portugalų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia