Filter
Doktorantūra
Ispanija Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti doktorantūros programas - Verslas Ispanijoje 2020

Pelningiausi daktaro būtina atlikti išplėstinį tyrimą ir intensyvus psichikos pastangų. Daktaras yra akademinis tyrimas, kuriuo jūs koncentratas ketverių iki šešerių metų, gavusi savo magistro laipsnį, ir kad veda, jei laimėtų, taptų daktaro laipsnį, aukščiausią akademinį laipsnį.

Žmonės, kurie uždirba verslo, ekonomikos ir administravimo mokslų daktaras paprastai eiti mokyti universitetuose ar atlikti statistinius tyrimus didelėms organizacijoms. Be to, kiekvienas, turintis daktaro laipsnį, turi teisę būti sprendžiamas kaip "Dr. "

Ispanija, oficialiai Ispanijos Karalystė, yra suvereni valstybė ir valstybė narė, į Europos Sąjungą. Jis įsikūręs Iberijos pusiasalio pietvakarinėje Europoje. Ispanijos universitetai reguliuoti galimybę teikti savo mokslo laipsnius ir jie nustato akademinius mokesčius. Jie taip pat gali pasiūlyti neoficiali magistro laipsnius. Sostinė Madridas yra galbūt didžiausias Barų skaičius vienam gyventojui yra bet kurio Europos miesto ir labai aktyvus naktinis gyvenimas.

Geriausios doktorantūros programos - Verslas Ispanijoje - 2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Verslas, Ispanija

Universidade da Coruña

Oficiali programa Interuniversity daktaras ekonominės analizės ir verslo strategijos atspindi ketinimą integruoti į bendrą programą doktorantūros mokslininkus iš įvairių ... [+]

Įdiegimas

Oficiali programa Interuniversity daktaras ekonominės analizės ir verslo strategijos Ji atspindi ketinimą integruoti į bendrą programą doktorantūros mokslininkus iš įvairių sričių Ekonomikos ir verslas Ekonomikos ir verslo administracija Coruña, Santiago de Compostela ir Vigo universiteto fakulteto, atlikti tyrimus patikrinta kokybė publikacijos moksliniuose žurnaluose tarptautinį prestižą. Tikslas yra rengti mokslininkus, gebančius skelbti savo darbą akademiniuose žurnaluose esančių cituojamas pranešime leidinyje (JCR). Todėl šia programa siekiama gaminti studentus, kurie sugeba be vargo teorinių modelių ir turėti įgūdžių, reikalingų taikyti ekonometrinius metodus, kurie leistų jiems gauti informaciją Galintis būti testatorius empirinius ekonominius duomenis.... [-]

Ispanija A Coruña
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
Ištęstinės
3 - 5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba