Filter
Doktorantūra
Jungtiniai Arabų Emyratai Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti doktorantūros programas - Verslas Jungtiniuose Arabų Emyratuose 2019/2020

Populiariausių daktaro Filosofijos arba daktaro daktaras Filosofijos daktaras ir kitas studijų daktaro parengti absolventas pradėti naujus planus, kad įtraukti į bendrą žinių bazę šioje srityje. Kandidatai ir savininkams Ph.Ds dažnai siekia profesijas, kaip profesorių ir mokslo darbuotojų, bet daugelis taip pat eiti į skirtingus vaidmenis labdaros, valstybės, ir privačiame sektoriuose.

Verslo studijos yra skirtos tiems studentams, kurie siekia karjeros versle ir nori išsamiau nagrinėti įvairias verslo teorijas ir praktikas. Priklausomai nuo studentų pasirinktos verslo studijų specialybes į jas gali būti įtraukiami gana bendrieji su verslu susiję kursai bei konkretūs tam tikrai specialybei priskiriami studijų dalykai.

Jungtiniai Arabų Emyratai, kartais tiesiog vadinamas Emyratai arba Jungtiniai Arabų Emiratai, yra arabų šalis į Arabijos pusiasalyje ant Persijos įlankos pietryčiuose, ribojasi Omanas į rytus ir Saudo Arabijos į pietus, taip pat pasidalinti jūros sieną su Kataro ir Iranas.

Geriausios doktorantūros programos - Verslas Jungtiniuose Arabų Emyratuose - 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Verslas, Jungtiniai Arabų Emyratai

Kitos šios studijų srities programos:
University of Dubai

Iki doktorantūros programos tikslu kandidatas tikimasi įvykdė šiuos mokymosi tikslus: plėtoti pagrindinius novatorišką mokslinių tyrimų klausimus, kurie gali būti ištirto ... [+]

PhD

Dubajaus universitetas neseniai buvo reaccredited AACSB International JAV. Akreditavimo AACSB yra vienas iš aukščiausių formų tarptautinio pripažinimo universitete gali gauti. Todėl Dubajaus universitetas užima savo vietą per pasaulio lyderių bendruomenės verslo švietimo (tik apie 5% universitetų / verslo mokyklų visame pasaulyje yra suteikiamos šią akreditaciją). Dubajaus universitetas taip pat akredituota aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų ministerijos (MOHESR), JAE.

Doktorantūros programos tikslai

Iki doktorantūros programos tikslu kandidatas tikimasi įvykdė šiuos mokymosi tikslus:

Plėtoti pagrindines novatorišką mokslinių tyrimų klausimus, kurie gali būti ištirtos empiriškai teikti naujoviškus ir kūrybiškus sprendimus konkrečioms problemoms spręsti Naršyti pažangias teorines žinias plėtoti mokslinių tyrimų įgūdžius per originalius tyrimus Integruoti pažangios žinių į vadybinių ir organizacinių kontekstų ir vaidmenis Pasirengti mokyti atsakomybės aukštojo mokslo (tiems, kurie tikisi patekti į mokytojo profesiją) ... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba