PHDSTUDIES

Palyginti 3 doktorantūros programas - Viešojo administravimo studijos

Viešojo administravimo doktorantūros bus labiau kvalifikuoti kandidatu į prisidėti prie sustiprinto valdymo sistemų plėtojimas ir sukūrimas. Kai kuriose srityse, viešojo administravimo kandidatas daktaro laipsnį gali susidurti, viešųjų programų valdymą, pačių programų atvirumą alternatyvų analizė, pareigūnų ir valstybės tarnautojų vertinimo. Per tą laiką kandidatas dirba link Viešojo administravimo daktaro laipsnį, jie bus gilinti jų supratimą apie pagrindines temas kaip visuomenės Personalo valdymo, politikos plėtros ir analizės, biudžeto, etika ir atskaitomybė .

Per bent 3-4 metus praleido, doktorantūros studijas baigiantiems viešojo administravimo, kandidatai bus įtraukti priimančiojo universiteto kelios prasmingos ir vertingos būdais. Tai gali apimti mokslinių straipsnių, skaito paskaitas ir prisidėti prie administravimo bakalauro kursus ar mokymo autorystę. Kandidatai taip pat atlikti išsamių tyrimų rezultatų disertaciją.

Skaityti daugiau apie šias įdomias galimybes užbaigti savo daktaro laipsnį viešojo administravimo šių labai akredituotų universitetų visame pasaulyje .

3 Rezultatai Viešojo administravimo studijos Filter

Viešojo administravimo daktaro laipsnis

University of Illinois at Chicago College of Urban Planning and Public Affairs
Doktorantūra
Rgp. 2020
<
Dieninės
<
Ištęstinės
<
4 metai
15 May 2020
Anglų
Universiteto miestelis

Viešojo administravimo departamento doktorantūros programa suteikia studentams turtingą ir įvairiapusį išsilavinimą, suderintą su praktinių tyrimų mokymu ir kursų, nukreiptų į ...

Skaityti daugiau

Daktaras Ekonominės politikos ir administravimo srityje: regioninė ir viešoji ekonomika

University of Pardubice
Doktorantūra
Rgs. 2020
<
Dieninės
<
Ištęstinės
<
3 metai
15 May 2020
Anglų
Universiteto miestelis

Regioninės ir viešosios ekonomikos doktorantūros programa moko studentus tapti šios srities ekspertais ir dalyvauti bei valdyti viešojo sektoriaus bei regionų plėtros ekonomik ...

Skaityti daugiau

Daktaras viešojo administravimo

University of Nicosia
Doktorantūra
<
Dieninės
<
Ištęstinės
<
3 metai
Graikų
Anglų
Universiteto miestelis

Nikosijos Universitetas siūlo doktorantūros Viešojo administravimo todėl daktaras (Ph.D.) viešojo administravimo.

Skaityti daugiau