$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti 2 doktorantūros programas - Vizualusis dizainas

Daktaro laipsnio ar daktaro laipsnio įgijimas yra puikus tikslas. Kandidatas į doktorantūros studijas gali būti sudėtingas, tačiau jos įgyvendinimas yra tikrai įspūdingas ir gali padėti užtikrinti, kad studentai yra jų studijų srities ekspertai. Kas yra vizualinio dizaino daktaro laipsnis? Vizualus dizainas yra vaizdų naudojimo bendravimui su žmonėmis procesas. Tie, kurie studiju… Skaityti daugiau

Daktaro laipsnio ar daktaro laipsnio įgijimas yra puikus tikslas. Kandidatas į doktorantūros studijas gali būti sudėtingas, tačiau jos įgyvendinimas yra tikrai įspūdingas ir gali padėti užtikrinti, kad studentai yra jų studijų srities ekspertai.

Kas yra vizualinio dizaino daktaro laipsnis? Vizualus dizainas yra vaizdų naudojimo bendravimui su žmonėmis procesas. Tie, kurie studijuoja vizualinį dizainą, gali išmokti taikyti elementus, tokius kaip spalva, forma, dydis ir derinimas, kad geriau suvoktų jų reikšmę auditorijai per sukurtus vaizdus. Ši laukas gali apimti daugelį tų pačių aspektų, kuriuos išmoko grafinis dizainas, taip pat kitas sąvokas, pavyzdžiui, taikomas vizualiai komunikacijoms.

Vaizduojamojo dizaino laipsnis gali padėti žmogui geriau išreikšti savo kūrybiškumą, tuo pačiu taip pat greičiausiai užsidirbti geresniam gyvenimui, nei jie taps meno kūriniais. Studentai gali išmokti pateikti informaciją patraukliai, padaryti juos labiau įtikinančiais ir įgyti naujų žinių apie tai, kaip geriausiai derinti tokius elementus kaip spalva ir forma.

Daktaro laipsnis gali užtrukti kelerius metus, o paprastai jam reikalingas bakalauro arba magistro laipsnis. Mokesčio laipsnis gali skirtis priklausomai nuo to, kur yra universitetas, arba jei kursas yra internetinis.

Vaizduotojo dizaino daktaro laipsnis gali atverti kelis karjeros kelius ir gali apimti laisvai samdomų darbų galimybes. Studentai gali ne tik studijuoti grafikos dizaineriu, bet ir ieškoti darbo vietų, tokių kaip interneto kūrėjas, iliustratorius ir animatorius. Taip pat yra galimybė mokyti kitus kaip profesorius ar instruktorius. Turėdamas tokį aukštą laipsnį, greičiausiai žmonės greičiausiai galėtų greitai pakilti į bet kokią karjeros kelią, kurį jie nusprendė siekti.

Tinkamos mokyklos paieška neturi būti našta. Universitete paprastai yra daug kursų, kuriuos galima rasti internete. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
Rochester Institute of Technology (RIT)
Ročesteris, Jungtinės Amerikos Valstijos

Spalvotųjų mokslų tyrimai RIT apima tokias įvairias sritis kaip medicinos duomenų vizualizavimas, kompiuterinė grafika ir animacija, meno išsaugojimas, spektriniai ir erdvinia ... +

Spalvotųjų mokslų tyrimai RIT apima tokias įvairias sritis kaip medicinos duomenų vizualizavimas, kompiuterinė grafika ir animacija, meno išsaugojimas, spektriniai ir erdviniai matavimai, spalvotas spausdinimas, skaitmeninė fotografija, kino filmai ir televizija, ir mūsų suvokimo modeliavimas, naudojamas apibrėžiant spalvą kokybę. -
Doktorantūra
Dieninės
4 metai
Anglų
Rgp. 2022
Universiteto miestelis
 
香港嶺南大學
Tuen Mun, Honkongas

Lingnan vizualinės studijos yra atskiras skyrius, orientuotas į šias pagrindines disciplinas: meno istoriją, kino studijas ir filosofinę estetiką.

Lingnan vizualinės studijos yra atskiras skyrius, orientuotas į šias pagrindines disciplinas: meno istoriją, kino studijas ir filosofinę estetiką. -
Doktorantūra
Dieninės
30 - 72 mėnesiai
Anglų
Rgs. 2022
Universiteto miestelis