Filter
Doktorantūra
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Palyginti 3 doktorantūros programas - Zoologijos mokslų studijos

Baigęs bakalauro ir magistro kvalifikacinį laipsnį, kai absolventai pasirinkti vykdyti net papildomą išsilavinimą, savo srities, darbo link daktaro ar daktaro laipsnį. Tai tipo programa gali trukti kur nuo dvejų iki penkerių metų ir rodo, kad absolventai pasiekė aukščiausią lygį meistriškumo pasirinktą objektą.

Kas yra zoologijos mokslų daktaras? Tai yra labai pažengęs programa, kuri studijuoja fiziologija, struktūrą, įpročius ir elgesį įvairių gyvūnų. Ji taip pat gali pažvelgti į tai, kaip gyvūnai pasiskirsto jų ekosistemos ir kaip jie sąveikauja su kitų rūšių ir populiacijų viduje ekosistemai. Kursai gali būti entomologija, evoliucinį ekologija, ornitologijos ir jūrų biologiją. Studentai gali sužinoti apie atmainavimą, hibridizacija, grobuoniško, reprodukcinės strategijos ir seksualinės atrankos. Jie taip pat gali nagrinėti išgyvenimo strategijas ir išteklių paskirstymą.Doktorantūros programa paprastai baigiasi daktaro disertaciją, kuri yra platus popieriaus išsamiai studento savo originalų tyrimus.

Užbaigti į zoologijos mokslų daktaras gali turėti daug potencialios naudos. Labai mažai studentai pasiekti šį akademinio meistriškumo lygį ir tiems, kurie gali išsiskirti iš savo bendraamžių ant CV, taip pat šioje srityje. Zoologijos tyrimas gali ugdyti kritinio mąstymo gebėjimus sudėtingų, taip pat išsamių tyrimų įgūdžius.

Šio tipo programos kaina gali skirtis priklausomai nuo institucijos ir ilgio programą. Studentai, kurie mokosi dieniniame gali pereiti greičiau nei tie, kurie dirba ne visą darbo laiką, o darbo arba eiti kitų pareigų.

Dauguma studentų, kurie tęsti į zoologijos daktaro turės konkrečius karjeros tikslus omenyje ir pritaikyti savo programą į jų interesus.Absolventai gali likti universitete kaip dieninių profesoriaus, atlikti mokslinius tyrimus, rašyti dokumentus, o auklėti magistro ir bakalauro studentams. Jos taip pat gali rasti darbą, kaip laukinės gamtos biologų, zoologijos sodų mokslininkų, zoologų ir aplinkos apsaugos specialistų korporacijos, įstaigų ir ne pelno organizacijos.

Būsimieji studentai gali rasti puikių programų skaičių tradicinėse ir interneto universitetų visame pasaulyje. Paieška žemiau ir susisiekti tiesiogiai su priėmimo biuras pasirinktą mokyklą pildymo švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Zoologijos mokslų studijos

Charles University Faculty of Science

Programa yra atvira studentams, baigusiems bakalauro studijas (magistro, magistro, vad.) Biologijoje ir norintiems tęsti profesinę karjerą zoologijoje. Dalyviai yra supaž ... [+]

Programa yra atvira studentams, baigusiems bakalauro studijas (magistro, magistro, vad.) Biologijoje ir norintiems tęsti profesinę karjerą zoologijoje. Dalyviai yra supažindinami su konkrečių zoologijos disciplinų konceptualiais, metodiniais ir techniniais klausimais ir mokomi praktiniais konkrečių mokslinių problemų tyrimais. Ph.D. tyrimas orientuotas į doktorantūros studijas. projektas, kurio koncepcija ir faktiniai rezultatai daugiausia priklauso nuo asmeninės studentų iniciatyvos ir įgūdžių.

Platus problemų, susijusių su gyvūnų sistematika, filogenetika, ekologija ir elgesio biologija, spektras gali būti tiriamas paprastai taikant įvairius šiuolaikinius metodus ir metodus (molekulinę filogenetiką ir filogeografiją, histochemines analizes, eksperimentinę morfologiją ir evo-devo, kiekybinę elgsenos analizę, neuroetologiją). akustinė biologija ir kt.) kartu su plataus lauko tyrimu, lyginamaisiais tyrimais ir laboratoriniais tyrimais. Apima beveik visas pagrindines gyvūnų grupes, paprastai Acarina, Aranea, Psedoscorpionea, Mollusca, Heteroptera, Coleoptera, Diptera ir keletą kitų vabzdžių grupių (įskaitant fosilijas) ir visas pagrindines stuburinių gyvūnų grupes (įskaitant fosilijas). Dabartinius pavyzdžius rasite praeities ir naujausių projektų, vykdomų pagal doktorantūrą, sąraše Zoologijos programa (programos tinklalapyje: web.natur.cuni.cz/zoologie).... [-]

Čekija Prague
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Charles University Faculty of Science

Šis filialas yra gyvūnų ir žmonių organizmų biologinių funkcijų tyrimas. Naudojant plačias modernaus molekulinės biologijos, chemijos, fizikos ir kai kurių specialių fizi ... [+]

Šis filialas yra gyvūnų ir žmonių organizmų biologinių funkcijų tyrimas. Naudojant plačias modernaus molekulinės biologijos, chemijos, fizikos ir kai kurių specialių fiziologinių metodų galimybes, tiriami ląstelių, organų ir organizmo aspektai.

Tikrinimo ir vertinimo kriterijų aprašymas

Egzaminas egzaminui yra vienpusis pokalbio forma. Remdamasis rašytiniu prašymu, pateiktu elektroniniu būdu kartu su paraiška, bet ne vėliau kaip iki 2019 m. Gegužės 19 d., Dekanas gali leisti atlikti egzaminą per informacines ir ryšių technologijas, bet tik dėl rimtų ir dokumentais pagrįstų priežasčių, pvz., Sveikatos ar studijų užsienyje.

Egzamino metu kandidatas privalo įrodyti techninius ir lingvistinius įgūdžius studijuoti tam tikrą programą, taip pat atributus, reikalingus moksliniam darbui. Egzaminas vertinamas ne daugiau kaip 100 taškų, iš kurių 30 taškų skiriama kaip premija už konkretesnės studijų turinio idėjos pateikimą ir planuojamą disertacijos darbą savanoriško paraiškos priede, įskaitant disertacijos temą, trumpą komentarą, trumpą komentarą. numatomas priežiūros padalinys ir konkretaus prižiūrėtojo sutikimas prižiūrėti tokį doktorantūros projektą.... [-]

Čekija Prague
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
4 metai
Universiteto miestelis
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Johannesburg

Doktorantūros tikslas zoologijoje yra suteikti kvalifikuotiems studentams išsamų supratimą ir integruotas žinias apie išplėstinę taikomą teoriją zoologijos srityje. ... [+]

Doktorantūros tikslas zoologijoje yra suteikti kvalifikuotiems studentams išsamų supratimą ir integruotas žinias apie išplėstinę taikomą teoriją zoologijos srityje. Daktaras zoologijoje yra grynas mokslu pagrįstas mokslinių tyrimų tyrimas, reikalaujantis, kad kandidatai įrodytų aukšto lygio tyrimų pajėgumus ir reikšmingą bei originalų akademinį indėlį ties specializacijos disciplinos ribomis.

Zoologijos mokslų daktaro laipsnis reikalauja labai aukšto lygio intelektinių, teorinių ir praktinių mokslo žinių ir įžvalgos apie problemas, susijusias su studijų sritimi, bei pažangių eksperimentinių metodų ir metodų pritaikymą šiuolaikiniame tyrime, taip pat fundamentinius mokslinius ir akademinės vertybės kuriant, apdorojant, aiškinant ir pateikiant tyrimų duomenis žodžiu ir raštu.... [-]

Pietų Afrikos Respublika Johannesburg
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba