Doktorantūros programa

Bendroji informacija

Programos aprašymas

TSM doktorantūros programa siūlo penkias išsamias studijų sritis , skirtas neįprasto turtingumo ir pločio programai. Kadangi programa apima tik 10–20 naujų daktaro laipsnių. studentų kasmet , doktorantai klesti intelektualinio griežtumo ir kūrybinio studentų ir dėstytojų bendradarbiavimo atmosferoje.

Sveiki atvykę į TSM vadybos doktorantūros programą

Dėkojame už susidomėjimą Tulūzos vadybos mokyklos (TSM) doktorantūros programa. TSM yra Tulūzos Kapitolijaus universiteto, vieno iš seniausių ir žinomiausių Prancūzijos universitetų, dalis. Jame derinami viešosios mokslinių tyrimų reikalaujančios institucijos aspektai su tarptautiniu požiūriu į vadybos švietimą ir strateginę autonomiją .

Mūsų susijęs tyrimų centras „ TSM Research“ (UMR 5303 CNRS / TSM-UT1) yra vienas iš tik keturių vadybos mokslų tyrimų centrų, kuriuos akreditavo Prancūzijos nacionalinis mokslinių tyrimų centras.

Be to, doktorantūros programa bendradarbiauja su dar dviem tyrimų laboratorijomis Tulūzoje ir jos regione:

 • „Laboratoire Gouvernance et Contrôle Organisationnel“ (EA 7416 / Université Paul Sabatier),
 • TBS tyrimų centras, priklausantis tarptautiniu mastu akredituotai Tulūzos verslo mokyklai (TBS).

Mūsų doktorantai gali pasirinkti vieną iš penkių takelių:

 • Apskaitos-audito - valdymo kontrolė,
 • Finansai,
 • Žmogiškųjų išteklių valdymas ir organizacinis elgesys,
 • Rinkodara
 • Strategija ir tarptautinis valdymas.

Programoje yra daugybė kursų ir seminarų per pirmuosius dvejus metus , kai kurie iš jų siūlomi visose disciplinose, o kiti - labai mažose grupėse, kad būtų galima specializuotis. Iki doktorantūros baigimo mes remiame studentus per seminarų programą, įskaitant mokslinių tyrimų pokalbius, rašymo ir leidybos seminarus, taip pat pasirengimą darbo rinkai ir palaikymą. Dauguma mūsų studentų taip pat įgyja dėstymo patirties bakalauro ir magistro lygmenyse. Be to, pilnas doktorantūros stipendijų, kasmetinių konferencijų kelionių ir mokslinių tyrimų paramos (nuo antrųjų metų) paketas užtikrina, kad studentai gali judėti geromis sąlygomis ir visiškai integruotis į savo srities tarptautinius mokslinių tyrimų tinklus. Mūsų tikslas yra kuo geriau paruošti studentus būsimiems vaidmenims akademinėje aplinkoje, kur dirba apie 90% mūsų absolventų, arba politikos institucijose, mokslinių tyrimų organizacijose ir privačiose įmonėse.

2020 m . TSM doktorantūros programai (TSM-DP) buvo suteikta prestižinė EPAS akreditacija, kurią suteikė Europos vadybos plėtros fondas (EFMD) . EPAS akreditacija patvirtina visų mūsų programų teikimo aspektų kokybę: pradedant institucine, nacionaline ir tarptautine aplinka, pradedant projektavimu, vykdymu, rezultatais ir poveikiu, baigiant kokybės užtikrinimo procesais. Tai ypač pabrėžia akademinį griežtumą, praktinį aktualumą, internacionalizaciją, etiką ir tvarumą.

entrepreneur, startup, start-up

Mokymo planas

Doktorantūros programa vykdoma visą darbo dieną, kasmet rudenį skiriama po vieną kartą. Tyrimai mokomi tik vietoje: nuotolinio mokymosi galimybės nėra. Paprastai baigimo laikas yra penkeri metai.

Tulūzos vadybos mokykla siūlo intensyvią doktorantūros programą asmenims, suinteresuotiems atlikti nepriklausomus tyrimus. Mūsų programa sujungia geriausius teorijos, praktikos ir tyrimo metodus su mokslo vientisumu . Kursus lydi mokslinių tyrimų praktika. Absolventai siekia karjeros pirmaujančiuose universitetuose ir verslo mokyklose, į politiką orientuotose institucijose ir privačiose įmonėse.

Siekiant laikytis geriausios tarptautinės praktikos, Tulūzos vadybos mokykloje moksliniai tyrimai pradedami antraisiais magistrantūros metais, vykdant specialią mokslinių tyrimų programą, o per dvejus metus doktorantūros programoje pabrėžiamos keturios esminės doktorantų mokymo sritys:

 • tyrimo priemonės ir metodika
 • nuodugniai tyrinėjant jų tyrimų sritį
 • įgūdžiai atlikti nepriklausomus tyrimus, leidžiančius kurti aukšto lygio publikacijas
 • karjeros plėtra

Studentams, sėkmingai baigusiems pirmuosius programos metus, suteikiamas mokslo magistro laipsnis ir jie gali pasirinkti baigti oficialų mokymą. Šios vienerių metų programos tikslas yra suteikti studentams kiekybines, analitines ir teorines sėkmingos akademinės ar į pramonę orientuotos karjeros priemones. Todėl studentų tyrimų programa ir disertacijos etapas prasideda šių metų kovo mėnesį.

Antraisiais doktorantūros metais studentai glaudžiai bendradarbiaudami su savo konsultantais kasa kitas idėjas, teorinį pagrindą, modelius, metodiką ir tyrimo protokolą. Taigi studentai palaipsniui labiau įsitraukia į originalių tyrimų kūrimą ir vykdymą. Iki antrųjų metų pabaigos mūsų doktorantams suteikiamas vadybosMPhil“ (TSM pažymėjimo programa pažangiame vadybos moksle) ir jie turi tvirtą pagrindą, kuriuo remdamiesi gali kurti savo baigiamojo darbo projektą, o kai kurie iš jų parengė publikavimui tinkamą dokumentą.

Vėlesni doktorantūros metai skirti originaliems tyrimams ir daktaro laipsnio sukūrimui. disertacija. Studentams suteikiama galimybė plėtoti savo griežtas ir novatoriškas idėjas. Daktaras kandidatai dalyvauja skyriaus gyvenime, įskaitant seminarus. Jie taip pat pristato savo mokslinius tyrimus jaunesniųjų ir vyresniųjų seminarų metu, yra skatinami dalyvauti tarptautinėse konferencijose ir tarptautiniuose vizitų laikotarpiuose ir galiausiai apginti disertacijas.

Priėmimo sąlygos

Priėmimui reikalingas bakalauro laipsnis (JAV), pirmųjų magistro metų (Europoje) baigimas arba lygiavertis diplomas, atstovaujantis ketverių metų studijų kursui akredituotoje kolegijoje ar universitete. Baigto magistro laipsnio nereikia, nors daugelis pareiškėjų turi magistro laipsnį tokiose srityse kaip vadyba, finansai, ekonomika, inžinerija, psichologija, statistika ar kitose susijusiose srityse. Tikimasi geresnių akademinių rezultatų.

Europos studentai, turintys mokslų magistro laipsnį, taip pat laukiami. Sėkmingi kandidatai gautų atleidimą nuo tam tikrų paskaitų ir, atsižvelgiant į jų kilmę, eitų paskaitų seką, apimančią maždaug vienerius metus, o ne dvejus.

Kiekvieną paraišką atidžiai išnagrinės specializacijos srities profesoriai ir Doktorantūros programos taryba, sudaryta iš visų sričių profesorių.

Mokslo metai prasideda rugsėjo pradžioje.

Programos kontrolinis sąrašas

 • Aprašymas
 • Tyrimo Pasiūlymas
 • Tyrimo medžiaga, galinti paremti jūsų paraišką (disertacija, darbas, tiriamasis darbas)
 • Siužetas
 • Anglų kalbos testas
 • Informaciniai laiškai
 • „EasyRecrue“ iš anksto įrašytas vaizdo interviu
 • ID arba paso kopija
Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

TSM delivers top-quality academic and professional education, ensuring that students will quickly find employment upon graduating. TSM offers full-time educational programs in the main management disc ... Skaityti daugiau

TSM delivers top-quality academic and professional education, ensuring that students will quickly find employment upon graduating. TSM offers full-time educational programs in the main management disciplines at both undergraduate and graduate levels. Our subject areas are accounting and financial control, finance, human resource management, marketing, and strategy. Skaityti mažiau