Išplėstinės medžiagos ir nanomokslai

"CEITEC BUT" siūlo jums unikalią tarpdalykinę magistrantūros studijų programą, kuri iš esmės grindžiama CEITEC projektų tyrimų programomis. Šiuo metu yra viena doktorantūros programa - "Advanced Materials and Nanosciences". Ši programa remiasi dviejų universitetų ir vieno mokslinių tyrimų instituto - Brno University of Technology , Masariko universiteto ir Čekijos mokslų akademijos medžiagų fizikos instituto - bendradarbiavimu.

"Advanced Materials and Nanosciences" programa yra sudaryta iš dviejų sričių:

  • Išplėstinės nanotechnologijos ir mikrotechnologijos
  • Pažangios medžiagos

Išplėstinės nanotechnologijos ir mikrotechnologijos

Apie

Tyrime daugiausia dėmesio skiriama nanotechnologijų sričiai, apimančiai medžiagas ir konstrukcijas, naudojamas nanoelektronikos ir nanofotoninėse taikymuose. Tyrimas apima nanostruktūrų savybių parengimą, apibūdinimą ir analizę, leidžiančią aktyviai taikyti principus, nustatančius unikalias ir specifines nanostruktūrų savybes. Dėmesys bus skiriamas 2D-OD nanostruktūrų, pagamintų naudojant litografinius metodus (iš viršaus į apačią) ir savireguliuojančius (iš apačios į viršų) metodus, moksliniams tyrimams. Tyrime bus nagrinėjamos puslaidininkinės nanostruktūros, magnetinės ir metalinės nanostruktūros, nanovamzdeliai ir nanovamzdeliai, virš molekulės ir nanoelektroninės medžiagos pagal Moore įstatymą ir kt.

Disertacijos temos

Disertacinių darbų temos, išdėstytos Pažangių nanotechnologijų ir mikrotechnologijų tyrimų programoje, atitinka mokslinių tyrimų grupių mokslinių tyrimų interesus ir tikslus: nanodalelių gamyba ir apibūdinimas, "Smart Nanodevices", optinių elektronų nanodalelių charakteristikos, rentgeno mikro-CT ir nano CT, Mikro ir nanotribologija, analizės ir matavimo metodikos, eksperimentinės biopotonikos, transporto ir magnetinių savybių, nanodalelių funkcinių savybių, plazminių technologijų ir nanodalelių sintezės ir analizės metodų kūrimas.

Pažangios medžiagos

Apie

Pažangių medžiagų programa orientuota į pažangius (funkcinius ir struktūrinius gradientus, nanostruktūrines ir protingas) keramines medžiagas, polimerus, metalus ir kompozitus. Pagrindiniai tyrimai yra skirti pažangių medžiagų ir daugiafunkcinių kompozitų su polimerinėmis, keraminėmis, silikatinėmis arba metalinėmis matricomis sintezės (arba paruošimo), jų struktūrų charakterizavimui įvairiose dimensinėse svarstyklėse ir kvantifikuojamos struktūros-savybės-funkcijos santykių įvairiose struktūrinėse lygmenyse . Kombinuotieji tyrimai pažangių keraminių medžiagų, polimerinių kompozitų ir metalinių kompozitų srityse yra skirti medicinoje, elektrotechnikos, energetikos, inžinerijos, chemijos ir statybos inžinerijos srityse.

Disertacijos temos

Išplėstinių nanotechnologijų ir mikrotechnologijų mokslinių tyrimų programos siūlomos disertacijos temos atitinka mokslinių tyrimų grupių mokslinių tyrimų tikslus ir uždavinius: nanostruktūrų kūrimas ir apibūdinimas, "Smart Nanodevices", "Nanostructures" optoelektronikos apibūdinimas, "X-ray Micro CT" ir "Nano CT", "Micro" ir nanotribologija, analizės ir matavimo metodų, eksperimentinės biopotonikos, transporto ir magnetinių savybių, nanostruktūrų funkcinių savybių, plazminių technologijų ir nanodalelių sintezės ir analizės metodų kūrimas.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 13 daugiau kursų Brno University of Technology »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
3,000 EUR
per mokslo metus
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date