$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti doktorantūros programas - Bankininkystė

Filosofijos daktaras yra vienas aukščiausių akademinių apdovanojimų, kuriuos siūlo dauguma universitetų. Dauguma daktaro studijų programų reikalauja, kad studentai būtų baigę magistro laipsnį iki registracijos. Doktorantas gali būti įgytas per trejus metus trukmės studijas. Kas yra bankininkystės doktorantė? Tai aukšto lygio akademinė programa, orientuota į bankų procesus i… Skaityti daugiau

Filosofijos daktaras yra vienas aukščiausių akademinių apdovanojimų, kuriuos siūlo dauguma universitetų. Dauguma daktaro studijų programų reikalauja, kad studentai būtų baigę magistro laipsnį iki registracijos. Doktorantas gali būti įgytas per trejus metus trukmės studijas.

Kas yra bankininkystės doktorantė? Tai aukšto lygio akademinė programa, orientuota į bankų procesus ir procedūras. Kursai gali būti skirti finansams, ekonomikai, klientų aptarnavimui ir kitiems sėkmingai bankininkystės principams. Tikslūs tokio tipo švietimo kursai gali būti mokymai, susiję su pinigų ir bankų, bankų ir finansų sistemomis, bankininkystės principais, pasaulio bankų istorija, įmonių bankininkystės principais ir koncepcijomis bei bankų teise. Kai kurie universitetai gali pasiūlyti kursus, kuriuose dalyvauja moksliniai tyrimai, paskaitos, diskusijos ir disertacijos.

Aukšto lygio požiūris į bankininkystę gali padėti studentams pasiruošti akademinei ar profesinei karjerai. Šio išsilavinimo įgūdžiai, tokie kaip kiekybiniai įgūdžiai, bendravimas ir vadovavimas, gali paskatinti absolventus daugiau konkurencinių pareiškėjų ir labiau tausojančių vartotojų.

Doktorantūros programai nėra jokių universaliųjų išlaidų. Dažnai mokymas priklauso nuo mokyklos, jos vietos, programos ir trukmės. Jei pareiškėjai nori gauti sąmatą, jie gali tiesiogiai kreiptis į universitetus.

Studentai, studijuojantys bankų studijas doktorantūroje, dažnai yra pasirengę užimti vadovaujamą vaidmenį pramonėje. Kai kurie absolventai gali naudotis šiuo išsilavinimu tapti profesoriais, vertybinių popierių makleriais, su klientais susijusiais vadovais, įmonių bankų vadovais, finansų analitikai, kredito kontrolės valdytojais, bankų tyrinėtojais, statistikos darbuotojais ir klientų aptarnavimo vadovais. Ankstesnės mokslininkų išsilavinimo ir darbo pozicijos gali atlikti svarbų vaidmenį karjeroje, kurią jie gali siekti baigus studijas.

Doktorantūros programos siūlomos internete ir universitetuose universitetuose visame pasaulyje. Jei esate pasirengęs sužinoti daugiau, ieškokite savo programos ir susisiekite tiesiogiai su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
HCMC Banking University
Hošimino miestas, Vietnamas

Tarptautinis daktaras programa „Banking - Finance“ - „iPhD BF“ - tai bendradarbiavimo mokymo programa tarp Boltono universiteto - Top 10 JK - ir Bankininkystės universiteto Ho ... +

Tarptautinis daktaras programa „Banking - Finance“ - „iPhD BF“ - tai bendradarbiavimo mokymo programa tarp Boltono universiteto - Top 10 JK - ir Bankininkystės universiteto Ho Chi Minh City (BUH); yra pirmoji ir išskirtinė tarptautinė doktorantūros programa, kuri šiuo metu specializuojasi bankininkystės ir finansų srityse, kurią akreditavo Vietnamo švietimo ir mokymo ministerija. „iPhD BF“ tikisi, kad „iPhD BF“ tikisi padėti magistrantams siekti tarptautinių tyrimų standartų vadovaujant prestižiniams Boltono universiteto ir BUH partnerių universitetų 1% pasaulio JK ir Prancūzijos (JAV) profesoriams. Australija, Naujoji Zelandija. -
Doktorantūra
Vietnamiečių, Anglų
Universiteto miestelis