$close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Palyginti 2 doktorantūros programas - Jūrų inžinerijos studijos

Doktorantūros programa dažniausiai seka magistro laipsnį ir leidžia studentams gilintis į dominančią sritį. Su šiuo laipsniu studentai paprastai turi reikiamų įgūdžių, kad galėtų rasti tinkamą karjerą savo srityje konkurencingu darbo užmokesčiu. Kas yra daktaro laipsnis jūrų inžinerijoje? Tai daktaro programa, kurioje daugiausia dėmesio skiriama jūrų ir vandens studijom… Skaityti daugiau

Doktorantūros programa dažniausiai seka magistro laipsnį ir leidžia studentams gilintis į dominančią sritį. Su šiuo laipsniu studentai paprastai turi reikiamų įgūdžių, kad galėtų rasti tinkamą karjerą savo srityje konkurencingu darbo užmokesčiu.

Kas yra daktaro laipsnis jūrų inžinerijoje? Tai daktaro programa, kurioje daugiausia dėmesio skiriama jūrų ir vandens studijoms. Šioje programoje mokslininkai vykdo tokius kursus kaip estuaro hidrodinamika, netiesinės bangos teorija, skaičiavimo skysčių dinamika ir uostai bei uostai. Programos dalyviai taip pat turėtų tikėtis, kad laukiame tyrime atliksime daug laiko, kaip savo disertacijos dalį, kuri yra jų doktorantūros studijų kulminacija.

Sėkmingi programos absolventai paprastai yra gana kvalifikuoti sprendžiant sudėtingas matematines lygtis, kuri yra labai specializuotas įgūdis, galintis suteikti jiems konkurencinį pranašumą, kai atliekama medžioklė. Studentai taip pat dažnai rengia labai išvystytus tyrimo ir analitinius įgūdžius rengdami programą.

Yra daugybė veiksnių, galinčių paveikti doktorantūros programos užbaigimo išlaidas. Studentai turėtų apsvarstyti galimybę įsidarbinti savo studijas ir mokslines mokyklas, kad būtų galima suskirstyti einamąsias išlaidas prieš priimant sprendimą.

Doktorantai dažnai gali rasti darbą vandens ūkio srityje. Galimos darbo galimybės apima operacines naftos platformas, inžinerines vėjo jėgaines ir kitas alternatyvios energijos rūšis, laivų statybos ir kitų jūrų laivų valdymą bei kitas karjeros galimybes vandens aplinkoje. Kai kurie absolventai gali norėti likti akademinės srities, rasti kolegijos ar universiteto dėstytojų ar dėstytojų.

Mokyklos visame pasaulyje siūlo internetines doktorantūros programas jūrų inžinerijos srityje. Tokios programos gali būti idealios tiems, kurie siekia lankstumo savo grafike, taip pat tiems, kurie nori dalyvauti programoje toli. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
$format_list_bulleted Filtrai
Rūšiuoti pagal:
Rekomenduojama Naujausios Pareigos
University of Rijeka, Faculty of Engineering
Rijeka, Kroatija

Pasirinkdami kursus vadovaudamiesi jo vadovu, kiekvienas studentas gali pritaikyti programą savo ar jos mokslinių tyrimų interesams.

Pasirinkdami kursus vadovaudamiesi jo vadovu, kiekvienas studentas gali pritaikyti programą savo ar jos mokslinių tyrimų interesams. -
Doktorantūra
Dieninės
Dalinės
5 - 10 metai
Anglų
Internetu ir universiteto miestelyje
Universiteto miestelis
Internetinės
 
University College of Southeast Norway
Rauland, Norvegija +6 Daugiau
Doktorantūra
Dieninės
Dalinės
Anglų
Universiteto miestelis