Ed.D. mokymosi ir instrukcijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas


Mokymo ir instrukcijų departamentas siūlo įdomias ir unikalias programas doktorantūroje.

Mokymasis ir mokymasis yra psichologinių principų ir sąvokų taikymas sprendžiant problemas švietimo ir mokymo aplinkose. Individualūs skirtumai, kognityvinis ir socialinis vystymasis, mokymosi ir motyvacijos teorija, mokymo projektavimas, klasių mokymas ir valdymas bei vertinimas yra dažniausiai aptariamos programos temos.

Mokymo ir instruktavimo doktorantūros programa (ed.D.)

Tyrimo ir edukacinės psichologijos taikymas įvairioms mokymosi aplinkoms.

Aplankykite mūsų svetainę, kad sužinotumėte daugiau apie šią programą. Programa suteikia darbo specialistams mokslinių tyrimų įgūdžius ir pagrindinį turinį, kad jie galėtų naudotis žiniomis ir mokytis bei mokytis. Naudojant naujausias technologijas, padedančias mokymams pristatyti ir remti, kursiniai darbai orientuojasi į besimokančiuosius ir mokymosi, mokymosi nustatymus, mokslinių tyrimų įgūdžius ir specialųjį išsilavinimą. Taip pat yra galimybė gauti koncentraciją specialiame ugdyme arba koncentracija skaitmeninėje technologijoje mokymui ir mokymuisi (devyni kreditai).

"Aš manau, kad pirmas dalykas, kurį vienas pastebi, kai lankydamasis USF, yra bendruomenės jausmas. Profesoriai yra tikrai suinteresuoti kiekvieno mokinio mokymuisi, kuris paverčia programą, kuri apima griežtumą ir rūpestingumą." Small class size check "," knowledgeable professors-check "," learning " aplinka, skatinanti pasaulinį mąstymą - patikrinti. Mano nuomone, USF turi viską! "

-KAREN SANFORD, Studentų EdD

Patekimo reikalavimai

  • Užbaigta internetinė programa su negrąžinama paraiškos mokesčio suma 55 USD.
  • Vienas iš neoficialių kiekvieno universiteto / koledžo išrašų rinkinių, kuriuos anksčiau dalyvavo. JAV pareiškėjams laipsnis turi būti iš regionų akredituoto universiteto / koledžo. Pareiškėjas, turintis nebaigtą kvalifikacinį laipsnį, privalo oficialiai patikrinti, ar laukiamas laipsnio baigimas iš institucijos kanclerio ar mokyklos pareigūno. Bakalauro laipsnį reikia taikyti magistrantūros studijų programai. Magistro laipsnis reikalingas daktaro laipsnio programai. Atkreipkite dėmesį: jei priimsite, prieš registruodamiesi turėsite pateikti oficialius nuorašus.
  • Ma ir kandidatai, atsakingi už atestaciją: minimali GPA yra 2,75
  • Doktorantūros pareiškėjai: minimali GPA iš 3,0 absolventų programos
  • Du dabartiniai, pasirašyti rekomendaciniai laiškai, pažymintys tinkamumą baigti darbą.
  • Dabartinis gyvenimo aprašymas.
  • Ketinimų pareiškimas

Doktorantai taip pat turi pateikti:

  • Magistro baigiamasis darbas (ištrauka arba pilna kopija) arba aukštąjį išsilavinimą.
  • Oficialūs egzaminų rezultatai arba Miller Analogies Test (MAT). Testo balai turi būti siunčiami tiesiogiai USF iš Švietimo testavimo tarnybos (GRE) arba psichologinės korporacijos (MAT). Rezultatų fotokopijos nebus priimamos. Rezultatai turi būti gauti per pastaruosius penkerius metus.

Finansiniai ištekliai

Federalinė finansinė parama, valstybės ir universiteto ištekliai yra finansuojami naujai priimtoms ir dabartinėms USF Švietimo mokyklų studentams.

Kad kompensuotumėte aukštojo mokslo studijų kainą, daugelis mokyklos mokymo kursai siūlomi vėlyvą popietę ir vakare, ir (arba) kitu laiku. Dauguma studentų mano, kad jie gali išlaikyti visą darbo dieną, uždirbdami savo pažymėjimą, magistro laipsnį ar daktaro laipsnį. Tačiau, jei jūsų programa reikalauja, kad jūs praleistumėte laiką klasėje (ty studentų mokymas) arba atliktumėte lauko arba stažuočių patirtį, tokie įsipareigojimai trukdytų įprastam darbo laikui.

Apsilankykite mūsų svetainėje, jei norite sužinoti daugiau apie šios programos finansinius išteklius

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2018

Apie mokyklą

The School of Education celebrates four decades of involved teachers, devoted leaders and caring counselors. Our faculty and students are scholars and social justice advocates engaged within the diver ... Skaityti daugiau

The School of Education celebrates four decades of involved teachers, devoted leaders and caring counselors. Our faculty and students are scholars and social justice advocates engaged within the diverse San Francisco Bay area and beyond. Skaityti mažiau
San Franciskas , San Jose , Sakramentas , Santa Rosa + 3 Daugiau Mažiau