Ekonomikos ir vyriausybės daktaras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

  • Pavadinimas: Ekonomikos ir vyriausybės daktaro laipsniai

  • Trukmė: 3 metai (visą darbo dieną) arba 5 metai (ne visą darbo dieną). Su galimybe prašyti ne daugiau kaip dvejų metų pratęsimą vieneriems metams (visą darbo dieną) arba dvejiems metams ir dar vienam (ne visą darbo dieną)

  • Modališkumas: „akis į akį“ (patikrinkite internetinio modalumo galimybę)

  • Režisierius: dr. Salvadoras Rusas Rufino

  • Vietų skaičius: 14

  • Registracijos terminai: nuo vasario 15 iki liepos 15 dienos. Akademinės komisijos nutarimas spalio mėnesį bus skelbiamas interneto svetainėje www.uimp.es. Nepavykus užpildyti vietų minėtu laikotarpiu, gali būti pradėtas naujas paraiškų teikimo laikotarpis, kuris baigsis sausio 15 d. Rezoliucija bus paskelbta visą kovo mėnesį.

Doktorantūros programos Ekonomikos ir Vyriausybės siekiama rengti mokslininkus, galinčius nepriklausoma, novatoriškas ir reikšmingas mokslinių žinių iš ekonomikos ir vyriausybės įmokų srityje.

Studentai, įstoję į ekonomikos ir vyriausybės doktorantūrą, baigę ir išlaikę programą, įgis UIMP rektoriaus išduotą daktaro laipsnį iš Tarptautinio Menéndez Pelayo universiteto ekonomikos ir vyriausybės.

Studentai, besidomintys šia programa, gali kreiptis dėl stipendijos ar pagalbos, jei atitinka reikalavimus. Ji taip pat turi skirtingas visų kursų išlaidų finansavimo formas. Užpildykite formą su savo kontaktine informacija ir mes jus išsamiai informuosime.

Pristatymas ir tikslai

Tai daktaro plėtojama dviejose pagrindinėse srityse: zonos ekonomika, kuri yra paleisti Fondo centro Pinigų ir finansų studijų (www.cemfi.es) -UIMP ir vyriausybės teritorijoje, kuri yra paleisti pagal Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset -UIMP.

Vyriausybė sritis apima mokslinius tyrimus, susijusius su socialinių mokslų: Politikos mokslų ir viešojo administravimo, sociologijos, demografijos, teisė, Tarptautinių santykių ir bendradarbiavimo per dvi plačias linijas programos: demokratijos, valdymo ir viešojo administravimo; ir socialinis ir politinis pokytis globaliame pasaulyje.

Pagrindinis tikslas šio doktorantūros yra tai, kad visi studentai apmokomi ir įrangą, būtiną atlikti originalius tyrimus, susijusios su sritimis programos patarimais. Visais laikais, doktorantai turės savo kuratorių ir disertacijų direktorių., Kuris bus priskirtas prie akademinio komiteto priežiūrą.

programa

Norėdami sužinoti „Docotorate“ programą, žiūrėkite šią nuorodą:
https://iuiog.com/formacion/doctorados/doctorado-economia-gobierno/

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

El Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset, IUIOG, es un centro de excelencia en posgrado adscrito a la Universidad Complutense de Madrid. Especializado desde hace más de 30 años en e ... Skaityti daugiau

El Instituto Universitario de Investigación Ortega y Gasset, IUIOG, es un centro de excelencia en posgrado adscrito a la Universidad Complutense de Madrid. Especializado desde hace más de 30 años en el desarrollo e impartición de doctorados y másteres de alta calidad en los ámbitos de las Ciencias Sociales, las Humanidades y las Ciencias de la Salud, sus programas cuentan con reconocimiento oficial y, también, por ranking de prestigio. Skaityti mažiau