Ekonomikos mokslų daktaras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ekonomikos ir socialinės istorijos doktorantas suteikia galimybę studijuoti ekonominę ir socialinę istoriją aukštesniu lygiu per nepriklausomus tyrimus.

JK yra viena iš didžiausių ekonominės ir socialinės istorijos tyrimų grupių, todėl mes galime remti ekonominės ir socialinės istorijos tyrimus įvairiais laikotarpiais ir geografiniais regionais nuo ankstyvojo šiuolaikinio iki šiol ir nuo Britanija prie Karibų jūros. Dabartiniai mokslinių tyrimų interesai apima ekonominės plėtros, energetikos politikos, globalizacijos, vergovės, demografijos, urbanistinės istorijos, vartojimo, materialinės kultūros, muziejų ir rinkimo, laisvalaikio, religinių įsitikinimų, populiariosios kultūros, medicinos ir ligų, lyties, seksualumo ir šeimos tyrimą. Kolegos iš ekonomikos ir istorijos tyrimų grupės glaudžiai bendradarbiauja su kolegomis su susijusiais interesais kitose mokyklose, ypač Socialinių ir politinių mokslų mokykloje bei Ekonomikos mokykloje.

Didesnė patirtis mokykloje ir platesniame universitete leidžia mums prižiūrėti labai platų temų spektrą. Kiekvienam studentui suteikiama mažiausiai dvi priežiūros institucijos, leidžiančios sujungti teminę, chronologinę ir prireikus disciplininę kompetenciją priežiūros grupėje.


Programos struktūra

Doktorantūros studija yra esminė nepriklausomų tyrimų dalis, kuri prisideda prie esamų žinių šioje srityje. Doktorantūros studijų programa yra skirta tris metus visą arba šešerius metus visą darbo dieną. Doktorantas nagrinėjamas pateikdamas iki 100 000 žodžių ir žodžiu egzaminą.

Doktorantai glaudžiai bendradarbiauja su savo vadovais, kurie yra pripažinti tyrimo srities specialistai. Visi doktorantai siekia individualiai pritaikytos mokslinių tyrimų mokymo programos, suderintos su jų vadovais. Istorijos doktorantūros programos teikia pagrindinius mokslinius gebėjimus, reikalingus klestėti doktorantūros lygmeniu ir už jos ribų, per pagrindinį semestro kursą, "Profesinių įgūdžių istorikams" ir kasdieninę metinę doktorantų konferenciją, vykstančią dviem semestrais. Visi doktorantai mokykloje taip pat gauna mokslines ir universitetines studijas apie mokslinius tyrimus ir profesinius įgūdžius.

Doktorantai skatinami dalintis savo moksliniais tyrimais su kitais antrosios pakopos studijų studentais per seminarus ir seminarus bei aktyviai dalyvauti tyrimo gyvenime istorijos dalyko srityje, mokykloje ir universitete per mūsų tyrimų grupes ir centrus bei studentų vadovaujamus seminarus ir seminarai. Dabartinės mokslinių tyrimų grupės, kurios ypač svarbios ekonominiams ir socialiniams istorikams, yra "Skaitmeniniai humanitariniai mokslai"; Materialinė kultūra; Pasaulinė ir tarpvalstybinė istorija; Mokslo, medicinos ir technologijos bei ekonominės ir socialinės istorijos istorija.


Patekimo reikalavimai

Jums reikės Didžiosios Britanijos diplomas 2: 1 diplomą pagal atitinkamą discipliną ir atitinkamą magistro laipsnį, kurio bendras ženklas yra ne mažesnis kaip 65%, arba tarptautinis atitikmuo.

Mes taip pat galime svarstyti jūsų paraišką, jei turite atitinkamą profesinę patirtį; prieš kreipdamiesi kreipkitės į savo potencialų vadovą.

Tarptautinė kvalifikacija

Patikrinkite, ar tarptautinė kvalifikacija atitinka mūsų bendruosius reikalavimus:

Anglų kalba

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

  • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos
  • IELTS: iš viso 7,0 (ne mažiau kaip 6,0 kiekviename modulyje)
  • TOEFL-iBT: iš viso 100 (bent 20 kiekviename modulyje)
  • PTE (A): iš viso 67 (ne mažiau kaip 56 kiekviename "Komunikacinių įgūdžių" skiltyje)
  • CAE ir CPE: iš viso 185 (bent 169 kiekviename modulyje)
  • Trejybė ISE: ISE III, turintis visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip trejus metus. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Jei jūsų kalbos įgūdžiai atitinka tik žemesnius reikalavimus, universiteto anglų kalbos mokymo centras atlieka keletą anglų kalbos kursų akademiniais tikslais.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2018

Apie mokyklą

The School of History, Classics and Archaeology at the University of Edinburgh is one of the great world centres for the study of the human past. The School comprises the three subject areas of Histor ... Skaityti daugiau

The School of History, Classics and Archaeology at the University of Edinburgh is one of the great world centres for the study of the human past. The School comprises the three subject areas of History, Classics and Archaeology, together with the Centre for the Study of Modern Conflict, the Scottish Centre for Diaspora Studies and the Centre for Medieval and Renaissance Studies. Skaityti mažiau