Ekonomikos mokslų daktaras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Su nuolatine stipendija DIW absolventų centre

Institucija

Vokietijos ekonomikos tyrimų institutas (DIW Berlin) yra vienas iš pirmaujančių ekonomikos tyrimų institutų Vokietijoje. Esame nepriklausomas ne pelno siekiantis institutas, užsiimantis ekonominių tyrimų, paslaugų teikimo ir politikos patarimais. Be glaudaus bendradarbiavimo su Berlyno ir Brandenburgo universitetais, mes taip pat aktyviai dalyvaujame tarptautiniuose akademiniuose tinkluose.

Pozicija

Ekonomikos doktorantas

Vokietijos ekonomikos tyrimų instituto DIW absolventų centre (GC) laukiami aukštos kvalifikacijos antrosios pakopos studentų iš viso pasaulio prašymai stoti į struktūrizuotą ekonomikos doktorantūros programą.

DIW absolventų centro tikslas - suteikti išskirtiniams doktorantams mokslinių tyrimų aplinką ir mokymo struktūrą, kuri pavyzdingai ugdytų jų talentus. Tai suteikia jiems gilų supratimą apie ekonominius ir socialinius procesus, tuo pačiu suteikiant galimybę pritaikyti savo žinias vieno iš pirmaujančių Vokietijos ekonominių tyrimų centrų profesinių tyrimų aplinkoje.

Absolventų centras siūlo 5 metų išsamią ekonomikos mokymo programą , kuri baigtųsi daktaro laipsniu. iš vieno Berlyno universiteto. Studentas pereis aukšto lygio kursinių studijų programą ir mokysis darbo vietoje „DIW Berlin“ tyrimų skyriuose. Studentų tyrimai turėtų būti sutelkti į teorines ir (arba) taikomąsias ekonomikos ir susijusių socialinių mokslų temas. Tiek išsilavinimas, tiek tyrimai GC turi stiprų empirinį komponentą. Ph.D. švietimas taip pat apima remiamas stažuotes prestižinėse institucijose, tokiose kaip Tarptautinis valiutos fondas, Pasaulio bankas ir ministerijos.

Sėkmingai baigę programą, studentai turės pateikti nemažai darbų vertinamuose mokslo žurnaluose. Jie kartu su daktaro laipsniu gaus pažymėjimą, patvirtinantį dalyvavimą.

DIW absolventų centras siūlo ketverių metų finansavimą ir moka standartinę 1 200 eurų stipendiją per mėnesį. Baigę pirmuosius metus doktorantai skiriami į instituto mokslinius skyrius. Tyrimo vietos siūlomos atsižvelgiant į vykdomų mokslinių tyrimų projektų apimtį.

Reikalavimai

Norėdami pretenduoti į ekonominio mokymo programą, kandidatai turi turėti ekonomikos magistro laipsnį arba diplomą. Laipsniai iš kitų susijusių sričių (pvz., Civilinės inžinerijos, statistikos ar kiekybinių socialinių mokslų) taip pat gali atitikti programos reikalavimus, jei pareiškėjas turi pakankamai išsilavinimo ekonomikoje.

Kandidatai, kurių gimtoji kalba nėra anglų kalba, turi įrodyti anglų kalbos mokėjimą, nebent jie turi laipsnį universitete anglakalbėje šalyje arba gali dokumentuoti bent vienerių metų studijas anglakalbiame universitete. Pakankamas įrodymas, kad gerai mokate anglų kalbą, yra aukštas TOEFL ar IELTS testų rezultatas. Vokiečių kalbos žinios nėra būtinas sėkmingos paraiškos reikalavimas, tačiau studentai skatinami mokytis ir tobulinti savo įgūdžius.

Paraiškos pateikimo galutinis terminas: 2021 m. Vasario 15 d.

Paraiškos pateikimo tvarka ir papildoma informacija: https://www.diw.de/en/diw_01.c.619412.en/graduate_center.html

Kontaktai: Daniela Centemero

Paraiškų pareigūnas

DIW absolventų centras

El. Paštas: gradcenter@diw.de

Telefonas: +49 30 89789-547

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

DIW Berlin conducts socially relevant research in line with international standards, engages in knowledge transfer, and supports young researchers. The institute also contributes significantly to the ... Skaityti daugiau

DIW Berlin conducts socially relevant research in line with international standards, engages in knowledge transfer, and supports young researchers. The institute also contributes significantly to the expansion of the national and international research data infrastructure in the social and economic sciences. DIW Berlin is a member of the Leibniz Association and operates exclusively for non-profit scientific purposes. Skaityti mažiau