Ekstremalių situacijų valdymo daktaras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

NDSU ekstremalių situacijų valdymo programos misija yra sukurti absolventų kadrą, turintį plačių teorinių ir taikomųjų žinių apie ekstremaliųjų situacijų valdymą, galinčius tobulinti ekstremalių situacijų valdymo sritį ir drausmę. Programa yra pagrįsta ekstremalių situacijų valdymo pagrindais ir metodais / teorijos kursais, padedančiais studentams kreiptis į nelaimių ir ekstremaliųjų situacijų valdymo studijas ekstremalių situacijų valdymo drausmės požiūriu. Be to, programa remiasi kitomis disciplinomis, kurios pagerina procesų ir metodų, skirtų susidoroti su kritinėmis situacijomis ir nelaimėmis, plėtrą.

NDSU ekstremaliųjų situacijų valdymo magistro ir doktorantūros programos yra vykdomos universitete. Potencialūs studentai raginami apsilankyti miestelyje ir susitikti su dėstytojais ir dabartiniais magistrantais.

Daktaro laipsnis

Šiaurės Dakotos valstybinis universitetas siūlo akis į akį reaguoti į ekstremalių situacijų valdymo filosofijos daktarą, skirtą paruošti absolventus karjerai, mokančioms ateities ekstremaliųjų situacijų valdymo studentų kartas pagal aukštojo mokslo programas, atlikti tyrimus, kurie apibūdina ir paaiškina modelius, procesus, pokyčius ir efektyvumą / efektyvumas, susijęs su ekstremaliųjų situacijų valdymu, ir (arba) su avarijų valdymu susijusios politikos kūrimas ir analizė.

Tuo metu, kai studentas baigs ekstremaliųjų situacijų valdymo daktaro laipsnį Šiaurės Dakotos valstybinio universiteto Nepaprastųjų situacijų valdymo katedroje, studentas turėtų sugebėti atlikti šiuos veiksmus:

  1. Siūlykite ekstremalių situacijų valdymo raidos padarinius politikai, praktikai ir tyrimams.
  2. Parodykite išsamias literatūros, susijusios su akademine disciplina, išmanymą dviejose iš keturių ekstremaliųjų situacijų valdymo sričių (ty pasirengimas, reagavimas, atkūrimas, švelninimas).
  3. Sukurkite įžvalgas, padarykite išvadas ir (arba) padarykite išvadas apie dabartinę žinių būklę (pvz., Iššūkius, galimybes ir tendencijas) ir teorijos padėtį pagrindinėmis disciplinos temomis.
  4. Suformuluokite ekstremalių situacijų valdymo pastangas.
  5. Įvertinti pagrindinius metodus / analitinius metodus ir tyrimų standartus, susijusius su disciplina.
  6. Sukurkite naujų žinių, atitinkančių drausminių tyrimų standartus.

Studijų programa yra pagrįsta ekstremalių situacijų valdymo kursais, padedančiais studentams sužinoti, kaip žmonės kuria, sąveikauja ir susidoroja su pavojais, pažeidžiamumu ir susijusiais įvykiais. Programoje akcentuojamas tyrimas, kaip žmonės susidoroja su pavojaus įvykiais, vykdydami veiklą, susijusią su pasirengimu, reagavimu, sveikimu ir švelninimu. Ši išsami ir sudėtinga programa yra skirta tiek išsamiems tyrimams, tiek praktiniam jos pritaikymui ekstremaliųjų situacijų valdymo srityse. Per savo absolventų karjerą studentai turės galimybę atlikti tyrimus ir dirbti šioje srityje.

Peržiūrėkite su ekstremalių situacijų valdymo daktaro laipsniu susijusius reikalavimus.

Ph.D. yra apdovanotas pripažįstant didelį supratimą ir mokslinius pasiekimus ekstremalių situacijų valdymo srityje. Gavėjas turi baigti visus reikiamus kursinius darbus, įskaitant du funkcinės srities specializacijos kursus, išlaikyti du rašytinius egzaminus ir jų žodinę gynybą (vieną - kritinių situacijų valdymo teoriją ir kitą - tyrimo metodus), užbaigti naują ir reikšmingą tyrimo projektą. disertacija; ir sėkmingai apginti šį tyrimą egzamino žodžiu metu. Studentų pažangą peržiūrės priežiūros komitetas, kuris yra atsakingas už studento studijų plano, išsamių rašytinių egzaminų, disertacijos pasiūlymo ir disertacijos gynimo peržiūrą.

Priėmimo sąlygos

NDSU ekstremaliųjų situacijų valdymo departamentas pasirenka pasirinkdamas absolventus stojantiems į magistrantūros ir doktorantūros programas. Priėmimas yra konkurencingas, atspindintis katedros įsipareigojimą mažoms, kokybiškoms studentų grupėms, kurios atitinka fakulteto kuravimo galimybes.

Pareiškėjai bus vertinami dviem etapais. Pirmajame etape Avarinių situacijų valdymo fakulteto fakultete bus peržiūrėta pareiškėjo Magistro mokyklos paraiška, informaciniai laiškai, GRE balai (jei taikoma) ir akademinių rašto darbų pavyzdžiai. Pareiškėjai, demonstruojantys tinkamumą ekstremalių situacijų valdymo departamento misijai ir tikslams bei tinkamumą magistrantūros studijoms, bus pakviesti baigti antrąjį priėmimo proceso etapą.

Finansinė pagalba

Galimos tiek dėstytojų, tiek mokslinių tyrimų padėjėjos, priklausančios nuo katedros ir fakulteto mokslinių tyrimų lėšų. Visi studentai automatiškai laikomi absolventų asistentais, nebent jie prašo kitaip, todėl tokiam svarstymui atskiras prašymo procesas nereikalingas. Apdovanojimai grindžiami ankstesniais akademiniais ir profesiniais rezultatais. Peržiūros procesas yra labai konkurencingas.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often in ... Skaityti daugiau

NDSU is a student-focused, land-grant, research university with a graduate student population of about 2,000 across 75+ programs. Our students work with world-class faculty on innovative, and often interdisciplinary, research. Additionally, our students have access to professional development opportunities, and events such as Three Minute Thesis. Our low tuition costs make NDSU a bargain, and our career outcomes are excellent. We are located in Fargo, ND – a Midwestern “hidden gem,” and a welcoming and vibrant community of about 230,000 with a unique rural-urban feel. We have a bustling entrepreneurial atmosphere; rich culture; great local fare, arts, and entertainment; and family friendly environment. Skaityti mažiau