EngD energetikoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Inžinerijos daktaro laipsnis yra alternatyva tradiciniam daktaro laipsniui, kuris padės tęsti karjerą pramonėje. InDD intelektualiniame iššūkyje prilygsta daktaro laipsniui, tačiau kaip mokslinių tyrimų inžinieriaus (EngD) studentui jūsų tyrimams vadovaus pramonė, o jūsų projektas apims jūsų įmonę kaip pramonės rėmėją. Tai suteikia neprilygstamą galimybę įgyti patirties dirbant su naujausiais pramonei svarbiais moksliniais tyrimais.

Jūs įgysite išsamų supratimą apie atsinaujinančios ir neatsinaujinančios energijos technologijų pagrindus, lanksčiai pritaikydami techninius ir verslo mokymus pagal įmonės tyrimų srities reikalavimus ir jūsų karjeros siekius.

Inžinerijos ir energetikos inžinerijos daktaro laipsnis sujungia pažangųjį techninį ir vadybos mokymą su doktorantūros tyrimais bendradarbiaujant su pramonės partneriu / rėmėju.

Tyrimų projektai bus tiesiogiai susiję su jūsų pramonės partnerio strateginiais planais ir apims platų temų diapazoną tarpusavyje susijusiose ir globaliai kritiškose inžinerijos ir energetikos srityse.

EngD energetikos absolventai susitiks su R

Jums bus naudinga tiek universiteto fakulteto, tiek jūsų pramonės rėmėjo patirtis ir akademinė priežiūra. Mokslinių tyrimų projektus plėtos bendradarbiaudami su remiančia įmone akademiniai vadovai ir tyrėjas. Rėmėjų kompanijos gali būti įvairios - nuo MVĮ iki universitetų, pradedančių nuo tarptautinių organizacijų.

Tyrimai

EngD yra ketverių metų kursai, praleidžiantys vidutiniškai 80% savo laiko pramonėje ir 20% - universitete. Į pirmuosius dvejus metus bus įtraukti dėstomi kursai, vakarais organizuojami siekiant patobulinti pažangias technines sritis, susijusias su jūsų tyrimais, kartu su atitinkamais komercinių įgūdžių mokymais. Šiais pirmaisiais metais kritiniai tyrimų įgūdžiai bus ugdomi dėstant kursus ir atliekant tiriamąjį projektą. Treji-ketveri metai yra visiškai praleisti atliekant taikomuosius tyrimus su galimybe įgyti vertingos pramoninės ir komercinės patirties kartu su remiančia įmone ir vykdomą komercinių įgūdžių ugdymo programą.

Per pirmuosius dvejus energetikos inžinerijos datos metus, priklausomai nuo kurso pasirinkimo, baigtumėte neakivaizdinio PGDip arba magistrantūros energetikos ar atsinaujinančios energijos inžinerijos kurso atitikmenis. Per ketverius studijų metus dalyvausite viename ar keliuose tyrimų projektuose, kurie yra svarbūs jūsų darbdaviui ir suderinti su pagrindine disertacija.

 • 1 metai: 60 kreditų (4 x SCQF 11 lygio kursai), mokslinių tyrimų projekto (-ų) pažangos ataskaita
 • 2 metai: 60 kreditų (4 x SCQF 11 lygio kursai), mokslinių tyrimų projekto (-ų) pažangos ataskaita
 • 3 metai: Tyrimo projekto (-ų) pažangos ataskaita
 • 4 metai: Eng.D. Darbas ar aplankas

Privalomas dėstomas komponentas naudojasi SCQF 11 lygio kursais, iš viso 120 kreditų. Turėsite galimybę pasirinkti iš daugybės šiuo metu prieinamų kursų, kurie patenkins jūsų individualius poreikius ir karjeros siekius.

Žemiau pateikiamas dabartinių kursų sąrašas.

 • Energijos fondai
 • Proceso intensyvinimas
 • Šilumos perdavimo ir šilumokaičiai
 • Elektros energijos sistemos
 • Atsinaujinančios energijos technologijos
 • Vėdinimas ir oro kondicionavimas
 • Technologijų ateitis ir verslo strategija
 • Kritinė analizė ir tyrimų rengimas
 • Poveikio aplinkai vertinimas
 • Paklausos valdymas ir energijos saugojimas
 • Atsinaujinančios energijos ekonomika
 • Pažangi atsinaujinančios energijos inžinerija
 • Energetikos sistemos ir pastatai

Be to, jūs lankysite doktorantų grupės seminarus ir seminarus bei seminarus, skirtus verslo plėtrai ir verslumui.

Anglų kalbos reikalavimai

Jeigu anglų kalba nebuvo ankstesnio išsilavinimo instrukcija, pareiškėjai privalo įrodyti, kad anglų kalbos mokėjimo lygis atitinka IELTS 6.5. Taip pat gali būti svarstomos kitos kvalifikacijos.

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Mūsų Dubajaus miestelyje vykdomas nuolatinis priėmimo procesas ištisus metus: kai tik vienas užsiėmimas uždaromas, pradedame priimti paraiškas kitam. Taip pat galite atidėti pradžios datą iki metų.

Daugelis studentų kreipiasi 6–10 mėnesių prieš pasirinkdami suvartojimą. Mes galime priimti prašymus iki 3 savaičių iki kiekvieno įsisavinimo pradžios, tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį, kad pavėluotas prašymas beveik neabejotinai reikš, kad bus atidėtos būtiniausios administracinės paslaugos, tokios kaip jūsų studento imatrikuliacinė kortelė (be kurios jūs nebūsite galintys naudotis biblioteka ar internetinėmis paslaugomis).

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. Skaityti mažiau