FILOSOFIJOS DAKTARAS

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

filosofijos daktaras

Kurso apžvalga

Filosofijos mokslų daktaras (PhD) yra visiškai savarankiškas laipsnį, kad yra tarptautiniu mastu pripažintas daktaro laipsnį. Ji yra skirta studentams plėtoti pažangius įgūdžius atliekant nepriklausomą ir tvarų tyrimus. Disertacija turėtų įrodyti kritinį taikymą specialių žinių ir atlikti nepriklausomą indėlį į žinias ir mokslinių tyrimų srityje.

Žinoma, yra unikali tuo, kad ji yra pristatomos per AVONDALE krikščionių švietimo sistemoje. Studentai filosofijos daktaras laipsnį plėtos kritinio mąstymo įgūdžius, etikos stipendiją, ir požiūrius, kurie prisideda prie asmeninio ir kolektyvinio dalyvavimo.

Iš filosofijos daktaro laipsnis tikslas yra mentorius mokinių savarankiško mokymosi galimybę tolesniam profesiniam tobulėjimui įgyjant reikiamų įgūdžių, įskaitant perleidžiamų įgūdžių, mokslinių tyrimų metodus ir jų taikymo.

Mokslinių tyrimų specializacijų gali būti švietimo, meno, slaugos, ministerijos ir teologijos srityse.

Dalyko kodas

5001

Kurso trukmė

Trejų iki ketverių metų dieninės

Studijų būdas

On-campus ar nuotolinio mokymo

Akreditavimas

Filosofijos studijų kurso daktaras yra savarankiškai akredituota Avondale kolegijoje per 10 lygio Australijos kvalifikacijų sąrangos sąlygomis. Kursas nacionaliniu įregistruotas aukštojo mokslo kokybę ir standartų agentūra.

Avondale siūlo PHD kaip kartu suteiktais laipsnį su Charles Sturt universitetas, Avondale laipsnių vyksta labai vertina.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2016

Apie mokyklą

Avondale College of Higher Education is a not-for-profit private higher education provider established by the Seventh-day Adventist Church in 1897. Its mission is to foster a Christian learning commun ... Skaityti daugiau

Avondale College of Higher Education is a not-for-profit private higher education provider established by the Seventh-day Adventist Church in 1897. Its mission is to foster a Christian learning community dedicated to serving world needs. Skaityti mažiau
Cooranbong , Wahroonga + 1 Daugiau Mažiau