117370_RCP_1271edit.jpg

Apie

Fakultete siūlomi du mokslo tiriamieji laipsniai, ty filosofijos magistras (MPhil),

110266_reIMGL7447.jpg

Mūsų pasaulinis išskirtinumas

Mūsų programų ypatumai yra šie:

  • Akcentuojamas tarpdisciplininis problemų sprendimas.
  • Pasaulinė įvairovė. Mūsų dabartiniai ir neseniai baigę absolventai yra iš Honkongo, Kinijos ir dar 14 šalių Azijoje, Europoje, Afrikoje ir Šiaurės Amerikoje.
  • Finansinė ir profesinė parama konferencijų dalyvavimui ir užsienio vietoms.
  • Rūpestinga ir darni absolventų bendruomenė. Mūsų studentai turi veiksmingą balsą fakulteto valdyme ir bendradarbiauja su bendraamžiais iš visų mūsų socialinių mokslų disciplinų, visi įsikūrę viename pastate.
  • Galimybės lankyti kursus ir dalyvauti paskaitose Honkongo universitetuose ir prieiti prie duomenų ir srities visoje Kinijoje ir Pietryčių Azijoje.
  • Lankstus finansavimo modelių asortimentas, įskaitant vyriausybės stipendijas, fakulteto stipendijas ir katedros stipendiją

Programos apžvalga

Pareiškėjai, norintys įeiti į MPhil programą, turi gerą bakalauro laipsnį su pagyrimu iš pripažinto universiteto ar lygiavertės kvalifikacijos. Doktorantūros studijų programoje pareiškėjai turi magistro laipsnį arba stiprią bakalauro laipsnį iš pripažinto universiteto / institucijos.

MPhil / Doktorantūros laipsnio suteikimui studentai privalo imtis kursinių darbų, užpildyti patvirtintą mokslinių tyrimų programą, pateikti savo tyrimų rezultatus disertacijoje ar disertacijoje ir perkelti žodinį disertacijos egzaminą. Tikimasi, kad studentai, priimami AY 2018/19 arba anksčiau, bus baigti 36/72 mėnesius (visą darbo dieną / ne visą darbo dieną) arba 24/48 mėn. MPhil (visą darbo dieną / ne visą darbo dieną). Tikimasi, kad nuo 2019/2020 m. AY studentai baigs programą per ketverius metus (visą darbo dieną).

Vienas fakulteto septyni katedros

Mūsų akademinė patirtis tenka septynių skyrių akademiniam personalui. Jie atlieka platų mokslinių tyrimų spektrą, apimantį įvairias specializacijas.

117364_IMG_8058.JPG117272_RCP_0967_1edit.jpg

Programa mokoma:
Anglų
Hong Kong Baptist University - Faculty of Social Sciences
Paskutinį kartą atnaujinta July 1, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date