Tyrimas skirtas tiems, kurie domisi teoriniu ir filosofiniu filosofijos ir socialinių mokslų mokymu. Būtina sąlyga yra tinkamas magistro studijų programos užbaigimas, sutelkiant dėmesį į atitinkamą ar susijusį dalyką.

Filosofijos doktorantūros tikslas yra mokyti aukštos kvalifikacijos mokslo darbuotojus, atitinkančius atitinkamos visuomenės bendrųjų įstatymų studijas ontologijos, gnozės ir etikos požiūriu. Jiems turėtų būti suteikta teisė spręsti holistinio, visuotinio pobūdžio problemas. Dauguma absolventų dirba universiteto dėstytojais ir turi svarbų uždavinį - ugdyti studentus į naują atsakomybės rūšį, kuri garantuoja gerą socialinę plėtrą visose srityse.


Tikrinimo ir vertinimo kriterijų aprašymas

Egzaminas turi mokslinio darbo projekto diskursą, kuriame pareiškėjas privalo įrodyti savo mokslinės veiklos prielaidas. Pagrindinis dėmesys skiriamas mokslinei gamybai pasirinktos temos orientavimu, gebėjimu klasifikuoti sub-problemas holistiniuose istoriniuose kontekstuose ir pačių išvadų formulavimą.


Kartu su prašymu atlikti tyrimą pareiškėjas siunčia:

  • mokslinio darbo (iki 10 puslapių) projektą dėl kandidato pasirinktos temos, įskaitant bibliografiją, kurioje jis demonstruoja didelę orientaciją į konkrečią mokslinių tyrimų problemą, su kuria jis ketina studijuoti doktorantūros studijas. Projektas turėtų apimti tyrimo problemos apibūdinimą, pagrindinę problemos tikslo ir struktūros idėją, nagrinėjamų teorinių ir mokslinių tyrimų metodus ir literatūrą.
  • pasirinkto dalyko literatūros sąrašas, kurį jis turi sugebėti kritiškai interpretuoti.

Vertinimo kriterijai: maksimalus balų skaičius 10, minimalus priėmimo balas 7.


Priėmimo sąlygos

Priėmimo į doktorantūros programą prielaida yra sėkmingai baigti magistro programą.


Profesinė perspektyva

Doktorantūros studijų programos absolventas sugeba kūrybiškai dirbti filosofijos srityje, daugiausia dėmesio skiriant mokslo mokslo filosofijai. Jis vadovauja filosofinės minties ugdymo srityje ontologinėms, gnozeologinėms ir etinėms prielaidoms tiek diachroniniu, tiek sinchroniniu požiūriu. Savo studijomis jis įgijo prielaidas suprasti įprastą ugdymo pobūdį filosofiniu požiūriu ir taip prisidėti prie europinio ir visuotinio mąstymo ugdymo švietimo visuomenėje. Absolventas yra pasirengęs švietimo ir mokslo veiklai universitete, atitinkamuose mokslinių tyrimų institutuose, taip pat labdaros veiklai.

Programa mokoma:
  • Anglų
  • Vokiečių

Peržiūrėti 8 daugiau kursų Charles University Faculty of Education »

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 10, 2019
Šis kursas yra Campus based, Internetu ir universiteto miestelyje
Start Date
Spal. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
2,000 CZK
per mokslo metus. Paraiškos mokestis internetu: 540 CZK. Paraiškos mokestis: 590 CZK.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date