Filosofijos doktorantas biomedicininje inžinerijoje (Ph.D.)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programos apžvalga

Daktaras biomedicinos inžinerijoje siekiama paruošti kylančius mokslininkus ir tyrėjus pritaikyti inžinerijos principus medicinos ir biologijos problemoms spręsti; suprasti ir modeliuoti gyvųjų sistemų požymius ir sintetinti biomedicinos sistemas ir prietaisus, kad būtų atlikti originalūs tyrimai.

Studentai gali tikėtis glaudžiai bendradarbiaudami su fakulteto konsultantu pasirinktoje tyrimų srityje, kad sukurtų daktaro disertacijos ugdymo planą ir gaires. Iš studentų taip pat tikimasi dėstyti įvadinio lygio kursus bakalaurams, pristatyti konferencijų pranešimus ir dirbti su dėstytojais dėl paraiškų tyrimams gauti.

Daktaras Programa visų pirma pagrįsta pagrindiniu GW universiteto miestu Vašingtone („Foggy Bottom“), kuris yra netoli medicinos mokyklos, Milkeno instituto visuomenės sveikatos mokyklos ir „GW“ ligoninės . Šią sąveiką papildo bendradarbiavimas su netoliese esančiomis klinikinėmis ir tyrimų įstaigomis, įskaitant Vaikų nacionalinę sveikatos sistemą, Maisto ir vaistų administraciją (FDA) ir Nacionalinius sveikatos institutus (NIH).

Fakulteto patarėjas

Mes labai rekomenduojame būsimiems doktorantams nustatyti katedros fakulteto narį, su kuriuo jie norėtų dirbti, ir dominančią mokslinių tyrimų sritį.

Ph.D. Priėmimo reikalavimai

 • Bakalauro ar magistro laipsnis atitinkamoje srityje iš akredituotos institucijos.
  • Kandidatams, turintiems tik bakalauro studijas, turi būti pasiektas ne mažesnis kaip 3,4 GPA (iš 4,0 balo).
 • Įrodyta galimybė gauti originalią stipendiją, pageidautina per paskelbtus mokslo darbus.
 • Sėkmingai pateikite internetinę paraiškos formą, egzaminų balus ir kitus dokumentus, kaip nustatyta priėmimo reikalavimuose .

Visi kandidatai į inžinerijos mokyklos filosofijos mokslų daktaro (doktorantūros) programą

Kandidatai privalo pateikti šią medžiagą, į kurią reikia atsižvelgti vykdant bet kurią SEAS magistrantūros programą:

 1. Užpildykite internetinę paraiškos formą
 2. Siužetai
 3. GRE egzamino balai
  • Tarptautiniai pareiškėjai: TOEFL, IELTS ar PTE akademiniai balai
 4. Rekomendaciniai laiškai
 5. Tikslo pareiškimas
 6. Tęsti / CV
 7. Paraiškos mokestis

23664_bmephd1.jpg

Anglų kalbos egzamino reikalavimai
 • Visi vizos prašantys tarptautiniai pareiškėjai privalo pateikti TOEFL, IELTS ar PTE akademinius balus į SEAS, kad būtų galima juos priimti.
 • Pateikite tik naujausius testų rezultatus. Balai negali būti senesni nei dveji metai.
Minimalūs balų reikalavimai

IELTS

 • 6,0 - be atskiro balo, mažesnio už 5,0.
 • Kandidatai į inžinerijos vadybos, sistemų inžinerijos ar duomenų analizės magistrantūros programas privalo turėti ne mažesnį nei 7,0 balą, o atskiras balas nėra mažesnis nei 6,0.
 • Kandidatų, norinčių būti apsvarstyti dėl finansavimo galimybių, bendras grupės balas turi būti 7,0, o individualus balas neturi būti mažesnis nei 6,0.

TOEFL

 • Internetiniame egzamine - 80 (iBT) arba 550 - popieriuje
 • Kandidatai į inžinerijos vadybos, sistemų inžinerijos ar duomenų analizės studijų programas privalo turėti bent 100 balų iš interneto egzamino.
 • Kandidatai, norintys gauti finansavimą, privalo turėti 600 egzaminų popieriuje arba 100 egzaminų internetu.

PTE akademikas

 • 53. Kandidatai, norintys būti apsvarstyti dėl finansavimo galimybių, privalo turėti ne mažiau kaip 68 balus.
Išimtys

Išimtys suteikiamos pareiškėjams:

 • Turėkite bakalauro, magistro ar doktorantūros laipsnį iš institucijos, kurioje anglų kalba yra mokymo kalba, ir oficialioji šalies, kurioje yra universitetas, kalba

 • Turėkite bakalauro, magistro ar daktaro laipsnį iš institucijos, esančios šalyje, kuriai gali būti taikoma anglų kalbos egzamino išimtis .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

There are plenty of good engineering schools in the U.S.; but how far can good take you when your goal is to engineer better? At the George Washington University's School of Engineering and Applied Sc ... Skaityti daugiau

There are plenty of good engineering schools in the U.S.; but how far can good take you when your goal is to engineer better? At the George Washington University's School of Engineering and Applied Science, students work with professors at the top of their fields and gain access to innovative resources in one of most dynamic, research-driven centers in the world. Skaityti mažiau