Filosofijos doktorantas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Hradeco Králové universiteto filosofijos fakultetas siūlo daktaro laipsnį. Laipsnis, kurį galima mokytis dieninės studijos. Ph.D. Programa skirta tiems studentams, kurie įgijo magistro laipsnį filosofijoje ir susijusiuose studijų disciplinose.

dc

Kas yra filosofijos studijos?

Ph.D. Filosofijos studijos tikslas - suteikti aukštos kokybės švietimo ir mokslinių tyrimų šiuolaikinės filosofijos srityje, ypatingą dėmesį skiriant socialinių mokslų filosofijai. Ph.D. studija skirta studentams, turintiems magistro laipsnį filosofijoje ar susijusiuose disciplinose.

Absolventai

Absolventai bus profesionaliai, taip pat lingvistiniu požiūriu visiškai pasirengę savarankiškiems moksliniams tyrimams ir mokymams, dirbantiems viešosiose institucijose, žiniasklaidoje, nevyriausybinėse organizacijose.

Finansinės sąlygos

Privati ​​mokykla Ph.D. studentas moka 3 000 eurų per metus, kuris gali būti padalintas ne daugiau kaip į dvi dalis (pirmoji įmoka ne mažesnė kaip 1 500 EUR, kurią reikia sumokėti iki lapkričio pabaigos, o kita dalis mokama ne vėliau kaip iki kovo pabaigos) .

Tam tikromis sąlygomis galima gauti 430 eurų mėnesinę stipendiją.

Šios sąlygos yra tokios:

  • Pirmajam studijų laikotarpiui: pareiškėjas turi būti priimtas ir įregistruotas studijų programoje, o filialas turi įvertinti doktorantūros studijas. disertacijos projektas yra geriausias ar geriausias iš visų patvirtintų projektų (tik 2 pareiškėjai kasmet gauna stipendiją).
  • Antruoju studijų laikotarpiu: ne vėliau kaip atitinkamų mokslo metų sausio pabaigoje doktorantas studentas turi pateikti savo individualų studijų planą (ISP), apimantį egzaminų, kreditų ir leidybos veiklos grafiką.
  • Kiekvienam tolesniam studijų laikotarpiui: reikalingas doktoranto studentas laikosi savo interneto paslaugų teikėjo. Šį atitikimą reguliariai stebi Filialo valdyba.
  • Svarbi stipendijos išlaikymo sąlyga taip pat yra naudinga pagrindiniam fakulteto ir fakulteto (pvz., Dalyvavimas konferencijose, mokymas ir kt.).

gj

Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2018

Apie mokyklą

The Philosophical Faculty offers also full-time MA and PhD study programmes in English, i.e. MA study programme Central European Studies and two PhD study programmes Latin American Studies and African ... Skaityti daugiau

The Philosophical Faculty offers also full-time MA and PhD study programmes in English, i.e. MA study programme Central European Studies and two PhD study programmes Latin American Studies and African Studies. Apart from these study programmes it offers a Preparatory course of Czech language and specialized university training for international students. Skaityti mažiau