Hradeco Králové universiteto filosofijos fakultetas siūlo daktaro laipsnį. Laipsnis, kurį galima mokytis dieninės studijos. Ph.D. Programa skirta tiems studentams, kurie įgijo magistro laipsnį filosofijoje ir susijusiuose studijų disciplinose.

dc

Kas yra filosofijos studijos?

Ph.D. Filosofijos studijos tikslas - suteikti aukštos kokybės švietimo ir mokslinių tyrimų šiuolaikinės filosofijos srityje, ypatingą dėmesį skiriant socialinių mokslų filosofijai. Ph.D. studija skirta studentams, turintiems magistro laipsnį filosofijoje ar susijusiuose disciplinose.

Absolventai

Absolventai bus profesionaliai, taip pat lingvistiniu požiūriu visiškai pasirengę savarankiškiems moksliniams tyrimams ir mokymams, dirbantiems viešosiose institucijose, žiniasklaidoje, nevyriausybinėse organizacijose.

Finansinės sąlygos

Privati ​​mokykla Ph.D. studentas moka 3 000 eurų per metus, kuris gali būti padalintas ne daugiau kaip į dvi dalis (pirmoji įmoka ne mažesnė kaip 1 500 EUR, kurią reikia sumokėti iki lapkričio pabaigos, o kita dalis mokama ne vėliau kaip iki kovo pabaigos) .

Tam tikromis sąlygomis galima gauti 430 eurų mėnesinę stipendiją.

Šios sąlygos yra tokios:

  • Pirmajam studijų laikotarpiui: pareiškėjas turi būti priimtas ir įregistruotas studijų programoje, o filialas turi įvertinti doktorantūros studijas. disertacijos projektas yra geriausias ar geriausias iš visų patvirtintų projektų (tik 2 pareiškėjai kasmet gauna stipendiją).
  • Antruoju studijų laikotarpiu: ne vėliau kaip atitinkamų mokslo metų sausio pabaigoje doktorantas studentas turi pateikti savo individualų studijų planą (ISP), apimantį egzaminų, kreditų ir leidybos veiklos grafiką.
  • Kiekvienam tolesniam studijų laikotarpiui: reikalingas doktoranto studentas laikosi savo interneto paslaugų teikėjo. Šį atitikimą reguliariai stebi Filialo valdyba.
  • Svarbi stipendijos išlaikymo sąlyga taip pat yra naudinga pagrindiniam fakulteto ir fakulteto (pvz., Dalyvavimas konferencijose, mokymas ir kt.).

gj

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų University of Hradec Králové, Philosophical Faculty »

Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 17, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Price
- per metus.
Pagal vietas
Pagal datą

Philosophical Faculty

Welcome to UHK