Gydytojas Vadybos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Gydytojas Vadybos

Doktorantūros programos (vadinamasis. per parą) tuo Vadybos fakulteto vykdoma nuo katedros įkūrimo ir 1995 metais buvo pradėta daryti. Neakivaizdinių studijų doktorantė, taip pat įtraukiant užsieniečius.

Doktorantūros studijos Vadybos fakulteto veikti laikantis Doktorantūros fakulteto nuostatus.

Doktorantai tuo Vadybos fakulteto aktyviai dalyvauja mokymo procese ir aktyviai dalyvauti mokslinėje gyvenime fakultete. Doktorantai ne tik dalyvauja organizuojamose tuo fakulteto konferencijų ir mokslinių seminarų, o taip pat organizuoja kitų mokslo institucijų šalyje ir užsienyje. Kai kurie iš doktorantams dalyvaujančių KBN dotacijų, kurios neabejotinai padės jiems atlikti tyrimus, susijusius su daktaro disertacijos įgyvendinimą. Vadybos fakultetas taip pat yra įgyvendinama dotacijas prižiūrimas projektus.

Neakivaizdinės doktorantūros studijos yra mokamos. Vienerių metų studijų kaina yra: 6800 Lt (mokėjimo už visus metus iš anksto), 7000 Lt (mokėjimo dviem dalimis), 7300 Lt (mokėjimo aštuoniose dalimis).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2017

Apie mokyklą

University of WarsawUniversity of Warsaw (UW), founded in 1816, is the best university and a leading research centre in Poland. The high level of scientific research, its connection with the education ... Skaityti daugiau

University of WarsawUniversity of Warsaw (UW), founded in 1816, is the best university and a leading research centre in Poland. The high level of scientific research, its connection with the education of students and the diversity and attractiveness of our teaching determines the position of the University in the country and worldwide. Skaityti mažiau

Akreditacijos

EFMD Equis Accredited