doctorado

Humanistinių studijų doktorantas (DEH) siekia įgyti žinių iš humanitarinių mokslų srities, pasitelkdamas tarpdisciplininius aukštos kokybės tyrimus, siekdamas išplėsti horizontus, iš kurių galima susidaryti kritinę refleksiją apie dabartinę aplinką ir jos iššūkius.

DEH siekia apmokyti nepriklausomus tyrėjus, turintiems įgūdžių, žinių ir įgūdžių, kad galėtų pasiūlyti, plėtoti ir konsultuoti nacionalinius ir tarptautinius mokslinių tyrimų projektus savo kompetencijos srityje; kurti naujas žinias humanitarinių mokslų srityje; ir kurti socialinio verslumo projektus, kurie yra gebantys reaguoti į bendruomenės poreikius.

Programa siūlo keturias tyrimo linijas, kurios leidžia gilinti, suprasti ir pasiūlyti šiuolaikinės kultūros dilemos perspektyvas. Šios eilutės yra: Mokslas, technologijos ir visuomenė; Komunikacija ir žiniasklaida; Istorinio, kultūrinio ir literatūrinio diskurso studijos; ir etika.

Privalumai

Mokytojai

Profesorių dėstoma "Tecnológico de Monterrey" humanitarinių ir edukacinių mokyklų "daktaro laipsnio" ir profesinės patirties programa. 80% akademinio fakulteto priklauso Nacionalinei mokslininkų sistemai (SNI).

Akreditacijos

Ši programa turi akreditacijas ir pripažinimą iš nacionalinių ir tarptautinių institucijų, tokių kaip: programa, akredituota Nacionalinės aukštojo mokslo kokybės sertifikato (PNPC) CONACYT komisijos universitetų asociacija mokyklų ir universitetų pietų Jungtinių Amerikos Valstijų (SACS).

"Tecnológico de Monterrey" yra akredituota Jungtinių Amerikos Valstijų Pietų Amerikos mokyklų ir universitetų asociacijų universitetų komisijos, teikiančios profesinius laipsnius ir akademinius meistrų laipsnius, ir alt = "daktaro laipsnį". Susisiekite su universitetų komisija 1866 m. Pietinėje linijoje , Decatur, Georgia 30033-4097 arba skambinkite (1) 404-679-4500 (1) 404-679-4500, klausimais dėl Tecnológico de Monterrey akreditavimo. Oficialiojo Meksikos viešojo švietimo sekretoriato galiojimo pripažinimas. ,

Švietimo modelis

Aktyvus studentų dalyvavimas jų profesiniame ir asmeniniame ugdyme skatinamas individualiu ir kolektyviniu mokymu. Šis modelis taip pat leidžia studentui kurti savo žinias vadovaujant ekspertų mokytojams savo profesinėje srityje ir mokant.

Aš nukreipiu į

Programa skirta tiems žmonėms, kurie siekia plėtoti iš tarpdisciplininių perspektyvų mokymą, kurį jie gali specializuoti savo studijų srityse, kurti žinias ir įgūdžius per mokslinius tyrimus, kurie prisideda prie šalies vystymosi ir socialinės gerovės. Visų pirma jis skirtas:

 • Akademikai, kurie kūrybiškai ir tinkamai susiduria su socialinio verslumo iššūkiais ir poreikiais, būtini naujojoje globalizuotoje ir skaitmeninėje aplinkoje.
 • Nevyriausybinių organizacijų lyderiai ir bendradarbiai, skatinantys suprasti visuomenę ir jos dabartinius procesus, kad galėtų vadovautis savo veiksmais.
 • Profesionalai, kurie dirba privačiame, viešajame ir socialiniame sektoriuose, kurių interesams ar darbo poreikiams reikia novatoriško humanistinio ir socialinio profilio.
 • Žmonės suinteresuoti stiprinti aukštojo mokslo sistemą, vykdydami mokymą ir mokslinius tyrimus.

tikslai

Humanistinių studijų doktoratas siekia:

 • Siūlo, kurti ir konsultuoti nacionalinius ir tarptautinius mokslinių tyrimų projektus savo kompetencijos srityje, nuo požiūrio į vykdymą.
 • Sukurkite naujas žinias humanitarinių mokslų srityje, ypač jų specialybės srityse, peržiūrint mokslinius leidinius, tokius kaip straipsniai ("Scopus" žurnaluose), knygų skyriuose, knygose ar naujoviškų švietimo programų kūrimo programose.
 • Plėtoti socialinio verslumo projektus, kurių gebėjimas reaguoti į bendruomenės poreikius.
 • Priklauso nacionalinei "CONACYT" ar panašioms mokslininkų sistemai, jei ji gyvena ne Meksikoje.
 • Būkite nacionalinės kūrėjų ar panašių kūrėjų kūrėja, jei gyvenate ne Meksikoje.

Mokslinių tyrimų sritys

Žinių generavimo ir taikymo linijos (LGAC), kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas humanistinių studijų doktorantams, yra šie:

 • Mokslas, technologijos ir visuomenė. Šis LGAC siekia ištirti sudėtingus visuomenės, technologijų, mokslo ir kultūros ryšius bei jų pasekmes nuo epistemologinio iki ekonominio.
 • Komunikacija ir žiniasklaida. Šioje tyrimų dalyje daugiausia dėmesio skiriama žiniasklaidos šiuolaikinėje visuomenėje paaiškinimui ir analizei, ypač jos dalyvavimui socialinės struktūros kūrime.
 • Istorinio, kultūrinio ir literatūrinio diskurso studijos. Tyrimo tikslas - išnagrinėti skirtingus diskurso pasireiškimus savo rašytinės, skaitmeninės ar audiovizualinės parama iš istorinių, meninių ir literatūrinių metodų
 • Etika Ši eilutė siekia būti žinių generavimo sritis, kurioje dabartinės visuomenės judėjimai ir tendencijos, interpretuojamos iš skirtingų perspektyvų, kvestionuojamos iš etikos-filosofinės perspektyvos.
Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Tecnológico de Monterrey - ITESM »

Paskutinį kartą atnaujinta October 7, 2018
Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Price
37,300 MXN