Išminties studijų doktorantūra

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Mūsų pasaulinė doktorantūros programa yra atvira įvairioms disciplinoms ir interesams. Juo siekiama spręsti įvairias problemas beveik visose žmogaus ir ekologinės rūpybos srityse. Mūsų doktorantūros programa skirta padėti jums formuoti ir kurti naują pasaulinę civilizaciją, kad žmogaus rūšys galėtų išmokti veikti kaip atsakingi ir pagarbūs mūsų didesnės planetos ekosistemos valdytojai.

Kiekvienu doktorantūros proceso lygiu jus palaiko mentoriai ir treneriai. Turėsite lankyti tam tikrus pagrindinius kursus ir turėsite laisvę rengti likusią programos dalį, konsultuodamiesi su savo mentoriais ir magistrantūros studijų dekanu.

Studentai gali pasirinkti kursus iš vidaus ar išorės. Tai reiškia, kad jei yra kursas, kurį reikia priimti, kurį siūlo kita institucija, galite tai padaryti. Doktorantūros studijoms taip pat gali būti teikiami asmeninio mokymo kursai.

Kreiptis į mūsų daktaro laipsnį Prašome parašyti doktorantūros studijų dekanui dr. Gyorgyi Szabo (g.szabo@ubiquityuniversity.org), kuris susisieks su jumis ir aptars jūsų siekius ir galimą Pathway . Visi doktorantai turi pateikti ankstesnio išsilavinimo nuorašus ir parašyti esė, nurodydami tyrimų sritį, kurią jie nori ištirti.

Reikalavimai

Doktorantai turi baigti keturis pagrindinius Ubiquity University siūlomus kursus, taip pat parašyti daktaro disertaciją. Likusius kursus galima paimti iš „Ubiquity“ arba bet kur kitur, kaip specifinius kursus, susijusius su pasirinkta studijų sritimi.

4 pagrindiniai kursai:

  • Disertacijos rašymo ir tyrimų metodai su dr. Gyorgyi Szabo (4 kreditai asmeniui)
  • Didžiosios knygos su dr. Jim Garrison ir dr. Gyorgyi Szabo (3 kreditai internete)
  • Išmintis civilizacijos krašte su dr. Jim Garrison ir kitais (4 kreditai asmeniui)
  • „Ubiquity Chartres Academy“, kasmet renkantis Chartres, Prancūzijoje (4 kreditai asmeniui)

Atkreipkite dėmesį, kad išmintis ties civilizacijos pakraščiu ir „ Ubiquity Chartres Academy“ kursai gali būti pakeisti kitu siūlomu Ubiquity University kursu, kol bus susitarta su magistrantūros studijų dekanu.

Iš viso: 15 kreditų

Kredito reikalavimai

24 kreditai turi būti baigti iš kursų ir 36 kreditai, gauti doktorantūros disertacijai, iš viso 60 kreditų.

Mokymas ir mokesčiai

Iš viso mokestis ir mokesčiai už visą programą = 18 000 JAV dolerių už 60 kreditų mokestį (300 JAV dolerių už kreditą) *, disertacijos mokestis, pagrindinis patarėjas ir išorės egzaminuotojo mokestis.

* Šis kursų skaičius gali svyruoti, jei kursai bus paimti iš nepriklausomos studijos. Kredito pervedimo mokestis yra 100 JAV dolerių už kreditą už bet kokius kursus, kurie buvo priimti už „Ubiquity“.

Asmeniniai kursai apima logistikos išlaidas (pvz., Laive ir apgyvendinime), kurios nėra įtrauktos į pirmiau nurodytas išlaidas.

Priėmimo reikalavimai

  • Studentai privalo turėti magistro laipsnį ar jo atitikmenį. Lygiavertiškumą sudaro dokumentais patvirtintas bakalauro laipsnio mokymas, kuris valandomis ir reikalavimais yra lygus magistro laipsniui.
  • Turi būti pateikta užpildyta Ubiquity University priėmimo paraiška.
  • Studentai skatinami priklausyti akademinei tyrimų bibliotekai toje vietovėje, kurioje jie gyvena.

Disertacijos pasiūlymo priėmimas

Sėkmingai baigęs kandidato apžvalgą, studentas, dirbdamas su savo pagrindiniu patarėju, parengia oficialų disertacijos pasiūlymą, kuriame turi būti santrauka, pagrindinės nagrinėjamos temos, tyrimo ir (arba) tyrimo metodas. Tai peržiūrės magistrantūros dekanas, kuris galės remtis atitinkamų fakulteto narių ar doktorantūros komiteto narių patarimais. Kai komitetas ir Magistrantūros studijų dekanas patvirtina, studentas gali pradėti rašyti disertaciją.

Pagrindinio patarėjo pasirinkimas

Kiekvienas studentas yra atsakingas už savo disertacijos parengimą. Dėl griežtų daktaro disertacijų pobūdžio konsultantai yra labai svarbūs siekiant padėti studentams gauti visapusiškas žinias apie pasirinktą studijų sritį ir tobulinti disertacijoje esančias idėjas ir tyrimus. Kiekvienas studentas turi pasirinkti pagrindinį patarėją iš The Wisdom School fakulteto sąrašo arba ne iš universiteto, kuris būtų tinkamas pasikonsultavus su Doktorantūros studijų dekanu Gyorgyi Szabo. Didžiojo patarėjo pasirinkimas daugeliu atžvilgių yra tik antras dalykas, kaip pats disertacijos tema, nes tai yra pagrindinis patarėjas, kuris vadovaus studentui per daugiametį savo mokslinio darbo tyrinėjimo, parengimo ir baigimo procesą.

Doktorantūros sritys Koncentracija

Yra daug koncentracijos sričių, kuriose studentai gali uždirbti daktaro laipsnį. laipsnis, jei tai yra bendroji „Išminties studijų“ sritis. Galų gale pasirinkimas yra asmeniškas ir tai gali būti tema, kurią kurį laiką domėjotės, arba tai sritis, kuriai įdomus tolesnis tyrinėjimas. Sėkmingos disertacijos gali būti nuo grynų tyrimų iki kūrybinių meno projektų ir (arba) sakralinio aktyvizmo. Pavyzdžiui, galima ištirti tam tikrą mistinį, istorinį įvykį ar dvasinio susirūpinimo sritį. Galima sukurti meninį projektą, pavyzdžiui, muzikos ar meno kūrinį, ir jį parašyti. Galima užsiimti tam tikru sakralinio aktyvumo veiksmu, pavyzdžiui, vykti į Indiją dirbti su nepalankioje padėtyje esančiais vaikais ir jį parašyti. Tai yra sprendimas, kurį turite priimti, nes galiausiai disertacija yra jūsų darbas ir joje reikia atspindėti, kas jūs esate ir ką manote esant svarbų jūsų akademiniam ir dvasiniam augimui.

Kai galvojate apie svarbiausias sritis, atminkite, kad yra daugybė The Wisdom School fakultetų, turinčių didelę patirtį įvairiose srityse, galinčiose būti pagrindiniais patarėjais.

Gali būti, kad jūsų mokslinių tyrimų sritis yra už bet kurio Išminties mokyklos fakulteto srities ribų. Tokiu atveju bendradarbiausime su jumis, kad surastume tinkamą asmenį, kuris jus mokytų. Svarbiausia yra susisiekti su magistrantūros studijų dekanu, kai tik užsiregistruosite, kad galėtumėte gauti patarimų, ką norėtumėte ištirti savo disertacijos tema ir kam galbūt norėsite, kaip pagrindinė patarėja.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

How you personally develop, what gifts you bring into the world, and how effectively you bring these gifts to your community, are all critical to how our collective future will unfold. If you know you ... Skaityti daugiau

How you personally develop, what gifts you bring into the world, and how effectively you bring these gifts to your community, are all critical to how our collective future will unfold. If you know you are here to help bring forth a new world, if you are drawn to cultivating your gifts within an open-minded, diverse learning community, if you are motivated by a question-led life and an exploration of mystery, then Ubiquity might be the right fit for you. Skaityti mažiau
JAV internete , Chartres + 1 Daugiau Mažiau