Jungtinė doktorantūros mokykla

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Silesian University Of Technology organizuoja daktaro laipsnį. studijos jungtinėje doktorantūros mokykloje. Mokykla siekia skatinti ir įgyvendinti universiteto plėtros strategijoje apibrėžtas tyrimų sritis. Daktaras studijos paruošia studentus pasiekti aukštą mokslo disciplinos specializaciją ir kompetenciją.

Jungtinė doktorantūros mokykla siūlo tarpdisciplininį išsilavinimą, apimantį įvairiausias mokslo disciplinas. Daktaro trukmė Programa yra 4 metai su nuolatine registracija. Kiekvienas daktaras studentas gauna stipendiją nemokėdamas už mokslą.

Jungtinė doktorantūros mokykla pasirenka būsimą daktaro laipsnį. studentų per kasmetinius atvirus konkursus stojamųjų egzaminų forma.

Svarbiausia informacija apie stojimą į Jungtinę doktorantūros mokyklą 2020/2021 mokslo metais

 1. Įstojimas į jungtinę doktorantūros mokyklą vyksta kasmet rengiant atvirą konkursą dėl taisyklių, nustatytų Silesian University Of Technology Senato rezoliucijoje Nr. 4/2020 nuo 2020 m. Sausio 27 d.
 2. Registracija vyksta nuo 2020 m. Birželio 29 d. Pagal rektoriaus nustatytą išsamų kalendorių.
 3. Registracija ir dokumentų pateikimas elektronine forma vyksta dėl internetinės platformos „DreamApply“.
 4. Daktaro temos Projektai, suskirstyti į mokslo disciplinas, galimi nuo 2020 m. birželio 22 d. Kandidatas pasirenka doktorantūros temą. projektą, į kurį jis / ji nori kreiptis.
 5. Pasirinkęs doktorantūros temą projekto metu kandidatas turėtų susisiekti el. paštu su vadovu, atsakingu už šį projektą, aptarti išsamią projekto įgyvendinimo informaciją ir gauti vadovo pareiškimą, reikalingą registracijos metu.
 6. Pagrįstais atvejais, kai kandidatas negali asmeniškai atvykti į stojamuosius egzaminus (ypač esant dabartinei situacijai, susijusiai su epidemija, arba užsienio kandidatų atveju), stojamieji egzaminai vyksta ne universiteto vietoje, naudojant IT technologijas. kontroliuojant egzamino eigą ir jo registravimą.

Įstojimo ir atvykimo egzaminų kalendorius

2020.06.29 (12:00, CET) Elektroninės registracijos procedūros pradžia.
2020.09.03 (23:59, Vidurio Europos laiku) Priėmimo procedūros terminas.
Reikalingų dokumentų pristatymo terminas.
Elektroninės registracijos sistemos uždarymas.
2020.09.04 - 2020.09.08 Kvalifikacijos ir pateiktų dokumentų vertinimas.
2020.09.09 - 2020.09.24 Stojamieji egzaminai (žodiniai).
Reikiamų dokumentų popierinio varianto surinkimas Jungtinės doktorantūros mokyklos pagrindiniame biure.
20.09.2020 (12:00, CET) Galutinis daktaro laipsnio sąrašas studentų, priimtų į Jungtinę doktorantūros mokyklą.

Atsižvelgiant į tai, kad pokalbiai bus vykdomi nuotoliniu būdu, kiekvienas kandidatas, turintis teisę į antrąjį įdarbinimo etapą, gaus informaciją apie pokalbio datą el. Paštu.

Kaip kreiptis dėl daktaro laipsnio programa

Ph.D. kandidatai į Jungtinę doktorantūros mokyklą yra konkurencinis egzaminas.

Patekimo reikalavimai

Kvietimas priimti į doktorantūrą programa gali dalyvauti bet kokio amžiaus ir tautybės studentai, įgiję antrojo lygio universitetinį laipsnį (magistro laipsnį). Tarptautinę kvalifikaciją egzaminų komisija vertins atrankos ir vertinimo procedūros metu ir jos bus paskelbtos lygiavertėmis (arba ne) Lenkijos antrojo lygio magistro laipsniui.

Tarptautinių kvalifikacijų lygiavertiškumas

Prieš vertinant jūsų prašymą priimti, jūsų tarptautinė kvalifikacija turi būti deklaruota lygiaverte lenkų laipsniui. Jei vertinimo rezultatai bus teigiami, jūsų paraiška bus vertinama dėl priėmimo į daktaro laipsnį. programa. Šio vertinimo rezultatai bus išsiųsti jums el. Paštu.

Priėmimo sąlygos

Kvietimas dalyvauti priėmime skelbiamas šiose mokslo srityse:

 • Architektūra ir urbanistika
 • Automatika, elektronika ir elektrotechnika
 • Techninės IT ir telekomunikacijos
 • Biomedicininės inžinerijos
 • Chemijos inžinerija
 • Civilinė inžinerija ir transportas
 • Medžiagų inžinerija
 • Mechaninė inžinerija
 • Aplinkos, kasybos ir energetikos inžinerija
 • Cheminiai tyrimai
 • Vadybos ir kokybės tyrimai

Kvietimas priimti į doktorantūrą Programoje gali dalyvauti bet kurios pilietybės ir amžiaus studentai, įgiję magistro laipsnį ar kitą lygiavertę antrosios pakopos akademinę kvalifikaciją, kurią suteikė užsienio universitetas ir suteikė galimybę studijuoti daktaro laipsnį. studijos. Tarptautinę kvalifikaciją egzaminų komisija vertins atrankos ir vertinimo procedūros metu ir jos bus paskelbtos lygiavertėmis (arba ne) Lenkijos antrojo lygio magistro laipsniui.

Asmuo, baigęs pirmojo lygio universitetines studijas, arba studentas, baigęs trečius vienodų magistro studijų metus, taip pat gali būti priimamas į stojimo doktorantūros mokyklą, jei:

remdamasi kandidato pateiktais dokumentais, Centrinė priėmimo komisija patvirtina, kad kandidatas turi ypač aukštus akademinius pasiekimus susijusios disciplinos, kurioje vykdoma „The Join“ doktorantūros mokykla, srityje,

remdamasi interviu, atliktu su kandidatu, Centrinė priėmimo komisija patvirtina, kad kandidatas turi daug žinių mokslinių tyrimų metodikos ir mokslinės veiklos rezultatų sklaidos srityje.

Tuo pačiu metu galite būti tik vieno prisijungimo prie doktorantūros mokyklos studentas.

Registraciją elektroniniu būdu vykdo „DreamApply“ sistema.

Kandidatai reikalaujamus dokumentus pateikia prisijungimo prie doktorantūros mokyklos pagrindinėje buveinėje per priėmimo kalendoriuje nurodytą laiką. Centrinė priėmimo komisija laikys stojimo egzaminus (žodinius) tik su kandidatais, pateikusiais dokumentų rinkinį.

Priėmimas į prisijungimo doktorantūros mokyklą grindžiamas konkursinio egzamino rezultatais, atsižvelgiant į vietų skaičių mokykloje. Reitingų sąrašas sudaromas pagal atskirų kandidatų surinktų taškų skaičių.

Kandidatai kvalifikuojami atsižvelgiant į vietą reitingo sąraše iki vietų skaičiaus ir po vieną asmenį kiekvienai paskelbtai tyrimo temai.

Centrinė priėmimo komisija nustato mažiausią taškų skaičių, kurį kandidatai turi gauti per visą priėmimo procesą. Taškų skaičius yra vienodas visiems įdarbinantiems šiais metais.

Priėmimas į Jungtinę doktorantūros mokyklą vyksta registruojantis į daktaro laipsnio sąrašą. studentų. Neigiamam priėmimo į jungtinę doktorantų mokyklą rezultatui reikalingas administracinis sprendimas. Nuo sprendimo dėl neigiamo priėmimo rezultato galite pateikti prašymą iš naujo išnagrinėti bylą per keturiolika dienų nuo sprendimo priėmimo.

Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

Welcome to the Silesian University of Technology (SUT), a place that, without any doubt, educates successful people. SUT is included in the prestigious group of 10 Polish universities, winners of the ... Skaityti daugiau

Welcome to the Silesian University of Technology (SUT), a place that, without any doubt, educates successful people. SUT is included in the prestigious group of 10 Polish universities, winners of the "Excellence Initiative-Research University" competition organized by the Ministry of Science and Higher Education. Skaityti mažiau