Kultūros paveldo analizės ir valdymo doktorantas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Lucca

2019/20 Doktorantūros programos IMT Išplėstinių studijų mokykloje alt = "Lucca

Galutinė paraiškų pateikimo data - balandžio mėn 23 diena2019, 12:00 CEST

Paraiškos dabar priimamos 2019/20 doktorantūros programoms IMT Išplėstinių studijų mokykloje alt = "Lucca ( www.imtlucca.it), viena iš šešių Italijos aukštosios mokyklos ir viena iš aukščiausių Europos aukštųjų mokyklų" pagal naujausią „U-Multirank“ apklausą. Didelės motyvacijos kandidatai iš visų disciplinų yra kviečiami kreiptis dėl vienos iš 32 visiškai finansuojamų stipendijų per dvi doktorantūros programas, kurios integruoja ekonomikos, inžinerijos, informatikos, neurologijos ir elgesio psichologijos kompetencijas, fizika, taikomoji matematika, statistika, istorija ir kultūros paveldo mokslai.

Vienas iš keturių konkrečių lauko takų yra kultūros paveldo analizė ir valdymas , kuris yra „Kognityvinių ir kultūrinių sistemų“ doktorantūros programos dalis. Trasoje siūlomi archeologijos, meno istorijos, Europos ir tarptautinės teisės aktai dėl kultūros paveldo ir kraštovaizdžio, muziejaus, kultūros paveldo valdymo ir kultūros institucijų, kultūros paveldo vertinimui taikomos technologijos.

Mokslinių tyrimų ir praktikos kursai sudaro programą, kuria siekiama ugdyti kvalifikuotus specialistus, dirbančius konkrečioje kultūros valdymo ir akademikų srityje. Jis skatina mokslinius tyrimus, atskleidžiant studentams skirtingus mokslinių tyrimų metodus ir metodikas, tiriant kultūros paveldo tyrimų sritis. Doktorantūros metu studentai skatinami atlikti tyrimus su mokyklos mokslinių tyrimų padaliniais .

Kursus vadovauja visame pasaulyje žinomi mokslininkai ir suteikia studentams visus teorinius įgūdžius ir pažangias priemones, reikalingas griežtai spręsti daugelį analizės, projektavimo ir valdymo problemų, atsižvelgiant į bendrą ekonominių, socialinių, mokslo, technologijų ir kultūros sričių sistemų analizę . Specializuoti fakultetai ir darbuotojai sukuria tinklą, kuris teikia pagrindines rekomendacijas ir paramą visoje doktorantūros programoje. Dirbdami glaudžiai bendradarbiaujant su fakultetais tiek klasėje, tiek moksliniuose tyrimuose, studentai pasiekia aukščiausią mokslo pasiekimų lygį. IMT mokyklos doktorantūros absolventai gebės panaudoti studijų metu įgytus įgūdžius, kad atpažintų ir išspręstų sudėtingas problemas, pasirinkti tinkamiausią metodą ar instrumentą, kuris būtų naudingas artėjant šioms problemoms, netgi disciplinose, nepriklausančiose jų pagrindinei mokslinių tyrimų sričiai.

Visi studentai yra įsikūrę neseniai restauruotame San Francesco komplekse, pilnai integruotame miestelyje, istoriniame gražaus Toskanos miesto centre Alt = "Lucca. Campus yra atnaujintos gyvenamosios patalpos, vietos valgykla, studijų ir gyvenamieji kambariai, moderniausios bibliotekos ir lauko rekreacinės erdvės, skatinančios unikalią kultūrinę, profesinę ir socialinę aplinką mūsų doktorantūros programai.

Reikalavimus atitinkantys studentai, be nemokamo kambario ir lentos , taip pat gaus mokslinių tyrimų stipendiją, kuri sudaro apie 15 300 EUR per metus . Stipendijos yra visiškai finansuojamos iki ketverių metų , baigus studijas po trejų metų.

Doktorantūros programos IMT mokykloje pritraukia studentus iš viso pasaulio, suteikiant tikrai tarptautinę aplinką. Anglų kalba yra oficiali mokyklos kalba. Be to, visi studentai turės galimybę praleisti laikotarpius užsienyje mokslinių tyrimų institutuose, laboratorijose ar universitetuose tiek Erasmus, tiek ad hoc mobilumo sutartyse.

Dauguma IMT mokyklų absolventų pasiekė svarbius vaidmenis akademikose, valstybinėse institucijose, valstybinėse ir privačiose įmonėse ar profesijose visame pasaulyje.

Norėdami sužinoti daugiau apie mokyklą, priėmimo reikalavimus ir kaip kreiptis, žr. Https://www.imtlucca.it/en/programma-dottorato/overview

Galutinė paraiškų pateikimo data - balandžio mėn 23 diena2019, 12:00 CEST

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2019

Apie mokyklą

IMT School for Advanced Studies Lucca is a public graduate school and research institute that focuses on the analysis of economic, societal, technological and cultural systems.

IMT School for Advanced Studies Lucca is a public graduate school and research institute that focuses on the analysis of economic, societal, technological and cultural systems. Skaityti mažiau