Kultūros, socialinės ir politinės minties filosofijos daktaras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apie

Kultūrinė, socialinė ir politinė mintis doktorantūroje. Programa yra tarpdisciplininio pobūdžio ir grindžiama koorto mokymosi modeliu, kuris skatina tarpdisciplininio įsitraukimo ir mainų, mokslinių tyrimų, bendraamžių konsultavimo, mažų studentų grupių bendradarbiavimo aplinką komandinio mokymosi metu. Bendrieji akademiniai programos tikslai yra pabrėžti socialinę, kultūrinę ir politinę mintis bei įtvirtinti intelektines ir praktines priemones, reikalingas sėkmingam darbui su bendruomenės partneriais ir agentūromis, siekiant palengvinti socialinius pokyčius. Studentai, baigę kultūros, socialinės ir politinės minties pagrindus, yra apmokyti ekspertai, kurie demonstruoja profesinių įgūdžių mozaiką (pvz., Mokymą, kolegų atsiliepimus, pristatymus, kritinį mąstymą ir tt) bei mokslinių tyrimų kompetencijas. Absolventai sugeba kurti naujus, tinkamus ir griežtus tyrimus, kurie reikšmingai ir iš esmės prisideda prie tarpdisciplininių žinių.

Kultūrinė, socialinė ir politinė mintis pagrindinė yra tezės pagrindu ir reikalauja, kad studentai baigtų 9,0 iki 18,0 kreditų valandų absolventų semestro kursus ir disertaciją. Reikalingų kursų, skirtų šiam pagrindui, sąrašas pateikiamas aukštojo mokslo studijų kalendoriuje ir kursų kataloge.

Ši programa yra labai teorinė ir tarpdisciplininė pobūdžio ir skirta suplanuoti studentus giminingų kritinių teorijų ir metodikų kūne. Kultūrinės, socialinės ir politinės minties pagrindinėse disciplinavimo srityse pabrėžiamas kritinis idėjų ir jų pasireiškimo perėjimas į kultūrinį, socialinį ir politinį kontekstą.

Programos pagrindiniai mokymosi rezultatai yra

  • Išsami kompetencija ir pažangus supratimas apie teorines sistemas, susijusias su kultūrine, socialine ir politine mintimis, tokiais kaip feminisma, poststruktūralizmas, postmodernizmas, postkolonializmas ir kritiška teorija.
  • Išsami kompetencija ir pažangiosios esminės žinios kultūrų, socialinių ir politinių minčių interdisciplininėje srityje. Mokslinių tyrimų temos nėra varžomos, tačiau gali būti tokių problemų, klausimų ir sąvokų kaip lytis, rasė, klasė, negalia, seksualumas, lygybė, pilietybė, teisingumas, galia ir pasipriešinimas.
  • Visapusiška patirtis ir pažangus supratimas apie atitinkamą kultūros, socialinės ir politinės minties metodiką ir metodą, pvz., Istorinį materializmą, ir taikomų metodų, tokių kaip diskursų analizė, etnografija ir interviu, žinias.
  • Išsami kompetencija ir pažangios galimybės pasiūlyti, kurti, pristatyti ir platinti originalius ir atitinkamus mokslinius tyrimus tarpdisciplininėje kultūros, socialinės ir politinės minties srityse.

Ph.D. programą centralizuotai administruoja aukštųjų mokyklų, o ne atskirų katedrų ar fakultetų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Lethbridge was built on a commitment to students and the student experience, small classes and the liberal arts. Those founding principles are still at the forefront of what we do. T ... Skaityti daugiau

The University of Lethbridge was built on a commitment to students and the student experience, small classes and the liberal arts. Those founding principles are still at the forefront of what we do. Today the U of L is respected around the globe and is recognized as a research-intensive, comprehensive university. Skaityti mažiau