Magistrantūros studijas organizuoja fizinės ir makromolekulinės chemijos katedra, bendradarbiaudama su Prahos makromolekulinės chemijos institutu. Studijų programą parengė Gamtos mokslų fakulteto, Mokslų akademijos ir Prahos chemijos technologijos instituto ekspertai. Jis apima visas makromolekulinės chemijos sritis (įskaitant biopolimerų chemiją ir polimerų fizinę chemiją) ir kai kurias polimerų fizikos disciplinas.

Į naujausias temas, kurios gali būti tiriamos eksperimentiškai katedroje, yra, pavyzdžiui, (a) polimerų sintezė ir polimerizacijos kinetikos tyrimai (pvz., Puslaidininkių pakeistų poliaketilenų sintezė), b) polimerinių sistemų asociacijos procesai (pvz. blokinių polielektrolitų mikrolizavimas vandeniniuose tirpaluose), c) mechaniniai degradacijos ir biologinio skaidymo procesai polimerinėse sistemose, ir (d) puslaidininkinių polimerinių medžiagų savybės.

Teorinės studijos (a) polimerų statistiniame termodinamikoje ir (b) Monte Karlo kompiuterinių modelių modeliavimas grandinės konformacijose supramolekulinėse struktūrose yra prieinamas teoriškai orientuotiems studentams. Studentams, dirbantiems iš dalies fakultete ir iš dalies Makromolekulinės chemijos institute, yra daugybė kitų temų. Siekiant parengti absolventus sėkmingai profesinei karjerai, magistrantūros programa atspindi polimero chemijos įtaką chemijos technologijai ir įvairioms pramonės šakoms, o individualių mokslinių tyrimų temų pasiūlymas atspindi naujausias reklamuojamų pozicijų tendencijas. Čekijos Respublikos ir Europos bendrijos šalių mokslinių tyrimų institucijos ir chemijos įmonės.


Tikrinimo ir vertinimo kriterijų aprašymas

Egzaminas egzaminui yra vienpusis pokalbio forma. Remdamasis rašytiniu prašymu, pateiktu elektroniniu būdu kartu su paraiška, bet ne vėliau kaip iki 2019 m. Gegužės 19 d., Dekanas gali leisti atlikti egzaminą per informacines ir ryšių technologijas, bet tik dėl rimtų ir dokumentais pagrįstų priežasčių, pvz., Sveikatos ar studijų užsienyje.

Egzamino metu kandidatas privalo įrodyti techninius ir lingvistinius įgūdžius studijuoti tam tikrą programą, taip pat atributus, reikalingus moksliniam darbui. Egzaminas vertinamas ne daugiau kaip 100 taškų, iš kurių 30 taškų skiriama kaip premija už konkretesnės studijų turinio idėjos pateikimą ir planuojamą disertacijos darbą savanoriško paraiškos priede, įskaitant disertacijos temą, trumpą komentarą, trumpą komentarą. numatomas priežiūros padalinys ir konkretaus prižiūrėtojo sutikimas prižiūrėti tokį doktorantūros projektą.


Priėmimo sąlygos

Priėmimą į doktorantūrą sąlygoja sėkmingas magistrantūros studijų programos baigimas.

Patvirtinimo metodas:


Atleidimo nuo egzaminų taisyklės

Egzamino egzaminą galima atsisakyti, remdamasi raštišku kandidato prašymu, jei jie sėkmingai kreipėsi į STARS projektą atitinkamais mokslo metais. Toks prašymas kartu su dokumentais, kad sąlygos buvo įvykdytos, turi būti pateiktas (bet ne elektroniniu būdu) iki 2019 m. Gegužės 19 d.


Karjeros perspektyva

Ph.D. baigė polimerų mokslą turi pagrindines žinias, apimančias visas chemijos sritis, taip pat pažangias chemijos, fizinės chemijos ir polimerinių medžiagų fizikos žinias, taip pat paprastai turi geras tarpdisciplinines žinias, orientuotas į biologijos, fizikos ar nanotechnologijos sritis, pagal jo disertacija. Absolventas gali pristatyti savo rezultatus tarptautinėse konferencijose ir recenzuojamuose žurnaluose. Taip pat gana dažna patirtis mokant bakalauro studijas, rengiant dotacijų pasiūlymus ir administruojant mokslinių tyrimų biudžetus. Absolventas yra aukštos kvalifikacijos kūrybiniam darbui bet kurioje akademinėje, mokslinių tyrimų ar technologijų laboratorijoje, užsiimančioje polimerinių medžiagų kūrimu, testavimu ir taikymu bet kuriame mokslinių tyrimų lygmenyje (pagrindiniame, taikomame, technologiniame).

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 29 daugiau kursų Charles University Faculty of Science »

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 4, 2019
Šis kursas yra Campus based, Internetu ir universiteto miestelyje
Start Date
Spal. 2019
Duration
4 metų
Dieninės
Price
50,000 CZK
per mokslo metus. Prisijungimo paraiškos mokestis: 540 CZK. Darbo užmokestis: 590 CZK.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date