Matematikos doktorantas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Hebrajų universiteto Einšteino matematikos institutas sveikina puikių tarptautinių studentų paraiškas daktaro laipsniui gauti. programa. Programa siekiama parengti aukščiausią būsimų matematikų pakopą ir siūlo išskirtinai patrauklią aplinką mokymuisi ir darbui, rengiant kassavaitinius seminarus, dažnai specialius paskaitų ciklus aktualiomis matematikos temomis ir mokslinius mainus su atvykstančiais tyrėjais iš Izraelio ir viso pasaulio. taip pat pažangiausius teminius metus ir seminarus, kuriuos organizavo netoliese esantis Izraelio pažangiųjų studijų institutas.

144960_pexels-photo-1467564.jpeg

Programos struktūra

Programos reikalavimai yra tokie patys kaip Izraelio studentams, įskaitant:

 • Kursai, iš viso sudarantys 12 kreditų laipsnį (kiekvienas kreditinis taškas yra maždaug 1 valanda per savaitę semestro trukmės kursams). Pažengusieji kursai bus siūlomi anglų kalba.
 • Tiriamasis darbas (pateikiamas artėjant mokslo baigimui).

Be to, atliekant tyrimus bus laikomasi tam tikrų tyrimų institucijos nurodytų procedūrų. Konkrečiai, studentų pažangai stebėti bus paskirtas mokslinis komitetas, kurį sudarys patarėjas ir du išorės ekspertai. Per pirmuosius 18 studijų mėnesių studentas pateiks tyrimo pasiūlymą ir pateiks jį komitetui. Vėliau laipsnyje studentas pateiks komitetui pažangos ataskaitą, galiausiai tyrimo rezultatai bus pristatyti katedros seminaro metu. Pateikus darbą, jį įvertina patarėjas ir du išorės ekspertai.

Priėmimas

Paraiškas galima pateikti bet kuriuo metu, tačiau rekomenduojama pradėti paraiškas rudens semestre pateikti iki praėjusių mokslo metų sausio 31 d . Vėliau pateiktos paraiškos bus nagrinėjamos kiekvienu atveju atskirai.

Paraiškos turėtų būti siunčiamos el. Paštu. Įsitikinkite, kad temos eilutėje yra forma „Prašymo laiškas dėl pavardės, vardo“. El. Laiške turėtų būti:

 • CV.
 • Oficialūs jūsų magistro laipsnio nuorašai.
 • Tyrimo interesų ataskaita (ne daugiau kaip 2 puslapiai). Tai turėtų būti ne tyrimo pasiūlymas, bet labiau studento interesų ir jo žinių apie juos žinojimas.
 • Trijų potencialių patarėjų iš mūsų katedros vardai, padėsiantys įvertinti kandidatą (šis pasiūlymas nėra privalomas ir jei jis bus priimtas, studentas gali dirbti su kitais dėstytojais). Studentas savo tyrime turėtų pabrėžti, kaip siūlomas tyrimas yra susijęs su siūlomais potencialiais patarėjais.

Be to, jūsų paraiškoje turėtų būti:

 • Du ar daugiau rekomendacinių laiškų. Laiškų autoriai turėtų juos tiesiogiai siųsti aukščiau nurodytu paštu (pareiškėjas jų siųsti neturėtų!), Temos eilutė „Rekomendacinis laiškas vardui, vardui“. Mes raginame kreiptis į asmenį, kuris anksčiau yra bendravęs su mūsų skyriumi, laišką.

Finansinė parama

Priimti į programą studentai gaus:

 • Stipendija (su priedu šeimoms).
 • Visiška parama už mokslą.
 • Parama būsto išlaidoms padengti.
 • Vietinis sveikatos draudimas.
 • Parama kelionėms į / iš Izraelio.

Laikantis akademinių reikalavimų, parama bus teikiama trejus metus. Pagal akademinius kriterijus yra galimybė pratęsti paramą ketveriems metams.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

The Hebrew University of Jerusalem is consistently ranked as the top university in Israel and among the top 100, worldwide. In addition, The University was ranked the top Israeli university and 201-20 ... Skaityti daugiau

The Hebrew University of Jerusalem is consistently ranked as the top university in Israel and among the top 100, worldwide. In addition, The University was ranked the top Israeli university and 201-205 best out of the top 800 institutions in the 2016-17 Times Higher Education World University Rankings, published by the British magazine Times Higher Education. HUJI was the only Israeli university to place in the world’s top 200 universities in the rankings. Skaityti mažiau