Mechanikos ir kosmoso inžinerijos filosofijos mokslų daktaras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

1

Departamentas siūlo filosofijos daktaro laipsnį mechaninės ir kosminės inžinerijos srityse . Vykdydami šią studijų programą, studentai gali pasirinkti įvairias sritis.

Programos apžvalga

Katedros doktorantūros programa yra į mokslinius tyrimus orientuota studijų programa, kurios tikslas - paruošti studentus jų interesų srities stipendijoms. Programoje pagrindinis dėmesys skiriamas originalių disertacijų tyrimams, kurie iš esmės pažengė į priekį šioje srityje. Taip pat reikalingas kursinis darbas, siekiant sustiprinti pasirinktos disciplinos valdymą ir sustiprinti matematinius įgūdžius.

Disertacinius tyrimus vadovauja disertacijos patarėjas, įnešdamas indėlio iš nedidelio fakulteto komiteto, kuris pasirenkamas atsižvelgiant į jų kompetenciją pasirinktoje studijų srityje. Studentai turės galimybę dirbti su naujausiais tyrimais ir prisidėti prie mūsų pastangų tobulinti pagrindinius ir taikomuosius mokslus.

Mes laukiame studentų, turinčių puikių rekordų, kurie taip pat turės motyvacijos ir noro tapti lyderiais pasirinktoje studijų srityje.

Doktorantūros programos reikalavimai

MAE doktorantūros programoje yra trys skirtingi etapai. Sitie yra:

 1. pasirengimo kvalifikaciniam egzaminui laikotarpis;
 2. kvalifikacinis egzaminas; ir
 3. laikotarpis po priėmimo į kandidatą į doktorantūrą laipsnis, kurio metu studentas atlieka mokslinius tyrimus, kuriais baigiama daktaro disertacija.

Apskritai, tiesiogiai į doktorantūrą. studentai turėtų atlikti ne mažiau kaip 36 kreditų valandas kursinio darbo ir alt = "18 kreditų valandos tyrimų. Studentai, kurie įstoja į programą su MS laipsniu, turėtų baigti ne mažiau kaip alt =" 12 kreditų valandos kursinių ir alt = "18 kreditų valandų. tyrimų.

4

Fokusavimo sritys

 • Aviacijos ir kosmoso inžinerija
 • Dizainas
 • Skysčių mechanika, šiluminiai mokslai ir energija
 • Kieta mechanika, medžiagų mokslas ir audinių inžinerija
 • Robotika, mechatronika

Ph.D. Priėmimo reikalavimai

Visi kandidatai į inžinerijos mokyklos filosofijos mokslų daktaro (doktorantūros) programą

Kandidatai privalo pateikti šią medžiagą, į kurią reikia atsižvelgti vykdant bet kurią SEAS magistrantūros programą:

 1. Užpildykite internetinę paraiškos formą
 2. Siužetai
 3. GRE egzamino balai
  • Tarptautiniai pareiškėjai: TOEFL, IELTS ar PTE akademiniai balai
 4. Rekomendaciniai laiškai
 5. Tikslo pareiškimas
 6. Tęsti / CV
 7. Paraiškos mokestis

2

Anglų kalbos egzamino reikalavimai
 • Visi vizos prašantys tarptautiniai pareiškėjai privalo pateikti TOEFL, IELTS ar PTE akademinius balus į SEAS, kad būtų galima juos priimti.
 • Pateikite tik naujausius testų rezultatus. Balai negali būti senesni nei dveji metai.
Minimalūs balų reikalavimai

IELTS

 • 6,0 - be atskiro balo, mažesnio už 5,0.
 • Kandidatai į inžinerijos vadybos, sistemų inžinerijos ar duomenų analizės magistrantūros programas privalo turėti ne mažesnį nei 7,0 balą, o atskiras balas nėra mažesnis nei 6,0.
 • Kandidatų, norinčių būti apsvarstyti dėl finansavimo galimybių, bendras grupės balas turi būti 7,0, o individualus balas neturi būti mažesnis nei 6,0.

TOEFL

 • Internetiniame egzamine - 80 (iBT) arba 550 - popieriuje
 • Kandidatai į inžinerijos vadybos, sistemų inžinerijos ar duomenų analizės studijų programas privalo turėti bent 100 balų iš interneto egzamino.
 • Kandidatai, norintys gauti finansavimą, privalo turėti 600 egzaminų popieriuje arba 100 egzaminų internetu.

PTE akademikas

 • 53. Kandidatai, norintys būti apsvarstyti dėl finansavimo galimybių, privalo turėti ne mažiau kaip 68 balus.
Išimtys

Išimtys suteikiamos pareiškėjams:

 • Turėkite bakalauro, magistro ar doktorantūros laipsnį iš institucijos, kurioje anglų kalba yra mokymo kalba, ir oficialioji šalies, kurioje yra universitetas, kalba

 • Turėkite bakalauro, magistro ar daktaro laipsnį iš institucijos, esančios šalyje, kuriai gali būti taikoma anglų kalbos egzamino išimtis .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

There are plenty of good engineering schools in the U.S.; but how far can good take you when your goal is to engineer better? At the George Washington University's School of Engineering and Applied Sc ... Skaityti daugiau

There are plenty of good engineering schools in the U.S.; but how far can good take you when your goal is to engineer better? At the George Washington University's School of Engineering and Applied Science, students work with professors at the top of their fields and gain access to innovative resources in one of most dynamic, research-driven centers in the world. Skaityti mažiau