Ministerijos gydytojas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

„Acadia“ ministerijos gydytojas padės jums:

  • Suteikti galimybes asmeniniam atgaivinimui per garbinimą, draugystę ir skatinimą, o universiteto miestelyje - gražus „Nova Scotia“ Annapolio slėnio atkūrimas.
  • Praturtinkite savo protą ir sielą, gilindamiesi pažangiomis Raštų ir teologijos studijomis.
  • Gilinti savo dvasinį gyvenimą per kursus ir draugystę dvasinėje formavime.
  • Stiprinti savo tarnavimo ir vadovavimo įgūdžius, pasitelkiant praktinius praktikus iš praktikų.
  • Padėti jums atlikti pažangiausius mokslinius tyrimus, kad sužinotumėte apie ministerijos efektyvumą XXI amžiuje.

Kviečiame Jus prisijungti prie „Acadia“, kad įgytumėte energiją, įgūdžius ir gylį, reikalingą tolimojo susisiekimo ministerijai, ir pagilinti savo efektyvumą kaip krikščionių lyderis. Paimkite šiek tiek laiko ir ištirkite šią svetainę, tada susisiekite su mumis, kad galėtume aptarti, kaip galime padėti jums įvykdyti savo kvietimą kaip ministerijos lyderis šiandieniniame pasaulyje.

Kodėl verta rinktis „Acadia DMin“ patirtį?

Prieinamumas: mes suprantame, kaip spaudimas šeimos finansams yra ministerijų namuose. Mes darome viską, ką galime, kad jūsų mokslas būtų mažas ir suteiktų dosnias stipendijas, kad padėtų pasiekti savo doktorantūros laipsnį.

Lankstumas: suteikdami jums galimybę priimti iki dviejų nukreiptų studijų, galite sutelkti savo studijas asmeninės svarbos srityje. Jūsų vadovas, vadovaudamasis tokiomis nukreiptomis studijomis ir jūsų disertacija, gali būti iš Acadia fakulteto, nuo savo konfesijos konteksto ar kito mokslininko / praktiko, esančio bet kurioje pasaulio vietoje. Be to, galite pasikalbėti su DMin komanda, kai svarbūs gyvenimo ar ministerijos pokyčiai reiškia, kad jums reikia šiek tiek lankstumo ir malonės pritaikant savo programos tempą.

Prioritetas: Mes labai gerbiame Raštą ir teologiją ir matome juos kaip pamatus visiems, kuriuos darome gyvenime ir tarnystėje. Mes reikalaujame, kad visi DMin studentai dalyvautų dviejuose Biblijos studijų ir dviejų teologijos kursų kursuose. Manome, kad toks aukšto lygio tyrimas yra būtinas doktorantūros studijoms ministerijos praktikoje.

Įvairovė: Mūsų studentų kūnas ir dėstytojai atstovauja daugiau kaip 20 denominacijų ir daugybės skirtingų tarnybinių pašaukimų. Studentai iš viso Kanados, JAV ir keliose kitose šalyse pasirenka studijuoti Acadia mieste, ir jie jaučiasi laukiami čia. „Acadia“ pastatys draugystę su instruktoriais ir kolegomis iš įvairių sluoksnių, kurie praturtins jūsų kolegialų mokymosi patirtį.

Kokybė: Mes turime puikius instruktorius, turinčius abejonių dėl akademinio griežtumo ir taikomųjų tyrimų. Per mūsų kursus, mes iššūkį jums sujungti svarbų, intelektualinį gylį su tyrimu, kuris yra praktiškas ir naudingas jūsų gyvenime ir tarnystėje.

Gyvybingumas: vertiname tiek asmeninį atsinaujinimą, tiek misiją. Acadijoje jūs turite galimybę sustiprinti savo dvasingumą ir mokinį per dvasinį formavimą, kas savaitę dirbančias koplyčias, klasių maldos laikus, taip pat per patyrusio ministerijos mentoriaus mentorystę. Jei norite studijuoti aplinkoje, kurioje remiami kūrybingi, nauji požiūriai į Evangelijos tarnybą, kad šiandien pasiektumėte Dievo karalystę, jausitės kaip namuose Acadia.

Prieinamumas: „Wolfville“, vos už valandos nuo Halifakso Stanfildo oro uosto, yra lengva vieta pasiekti tarptautinius skrydžius. „Halifax“ dažnai jungia Londoną, Bostoną, Niujorką, Čikagą, Monrealą, Otavą, Torontą ir daugybę kitų pagrindinių centrų.

Universitetas: kaip viena iš labiausiai pripažintų Kanados universitetų seminarų, galite uždirbti laipsnį, kurį gerbia jūsų bendraamžiai ir jūsų šeima. Naudodamiesi daugybe elektroninių bibliotekų duomenų bazių, žurnalų, knygų ir partnerystės su kitomis pagrindinėmis bibliotekomis visoje Kanadoje ir už jos ribų, galite pasiekti šimtus tūkstančių išteklių iš bet kurios vietos. Šis akademinis nustatymas stiprina mokslinių tyrimų ir rašymo įgūdžius, kad galėtumėte juos pritaikyti savo unikaliame kontekste.

Programos apžvalga

110212_program.png

Disertacija

Vienas iš turtingiausių Acadia DMin aspektų yra galimybė dalyvauti svarbiuose tyrimuose tam tikroje dominančioje srityje. Kadangi DMin yra ministerijos laipsnis ministerijos srityje, jūsų darbas bus sutelktas į praktinės tarnybos sritį. Beveik bet kokia dominuojanti sritis krikščioniškosios tarnybos srityje gali būti pritaikyta.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Acadia Divinity College (ADC) is on the campus of one of Canada’s oldest and most respected liberal arts universities in Canada, Acadia University. As the official seminary of the Canadian Baptists of ... Skaityti daugiau

Acadia Divinity College (ADC) is on the campus of one of Canada’s oldest and most respected liberal arts universities in Canada, Acadia University. As the official seminary of the Canadian Baptists of Atlantic Canada (CBAC) and the Faculty of Theology for Acadia University, ADC has a distinguished history of equipping Christians for full-time and volunteer ministry in Canada and the world. Skaityti mažiau