Ministrų programos daktaras (d.min.)

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Ministrų programos daktaras

Ministerijos daktaras (D.Min.) Biblijos pamoksle yra programa, skirta padėti pastoriams ir bažnyčios vadovams priimti savo pamokslavimą ir vadovavimą kitam lygmeniui. Studentai dalyvaus seminaruose ir nukreiptame ministerijos projekte, siekdami sustiprinti jų supratimą apie Biblijos pamokslus ir tobulinti savo pamokslavimo dovanas.

Ministerijos daktaras yra profesionalus daktaro laipsnis, daugiausia dėmesio skiriant ministerijos praktikai. Mokomoji patirtis D.Min. Andersono universiteto programa bus pristatyta taikant hibridinį metodą, apimantį nepriklausomą ir internetinį tyrimą, tris savaitės trukmės seminarus (du universiteto miesteliu, vienas pasirinktame miestelyje), tris renginių seminarus ir svarbaus ministerijos projekto rengimą ir įgyvendinimą. ir paskesnę disertaciją. Tikimasi, kad studentas planuos, atliks ir įvertina projektą doktoranto laipsniui atitinkančiam lygiui.


Baigęs kursinius darbus, D.Min. studentai privalo užpildyti ministerijos kapstano projektą, kuris būtų taikomas studentų tarnybos aplinkai.


Daugiausia 15 studentų per metus bus įleidžiami į D.Miną Biblijos pamoksle, siekiant užtikrinti kiekvienam studentui tvirtą vadovavimą ir priežiūrą tinkamu lygmeniu.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 2017

Apie mokyklą

Anderson universiteto yra selektyvus išsami Christian University siūlo bakalauro, magistrantūros ir doktorantūros laipsnių miesteliu ir internete. Anderson gavo daugybę nacionalinių pripažinimai, įska... Skaityti daugiau