Istorijos mokslo laipsniai

Dalyvavimo būdas: visą ar dalį darbo dienos

SOAS istorijos departamentas yra vienas iš pagrindinių pasaulio centrų, siūlančių mokslo laipsnių priežiūrą Afrikos ir Azijos istorijoje. Jis pritraukia studentus ir mokslininkus iš visų pasaulio dalių. 1996 m., 2001 m. Ir 2008 m. Oficialiuose nacionaliniuose moksliniuose tyrimuose atliktuose aukščiuose departamento vertinimuose buvo atsižvelgta į mokslinių tyrimų rengimo kompetenciją, taip pat į personalo įrašų įrašą. Departamentas suteikia galimybes aukštos kvalifikacijos pareiškėjams prisijungti prie didelių studentų ir studentų grupių, dirbančių specialiose istorijos srityse ar aplink. Unikalus individualios priežiūros, dėstomų kursų ir seminarų derinys užtikrina, kad didžioji dauguma studentų baigtų savo laipsnį per ketverius metus.

SOAS studentai turi neribotą ir paprastai laisvą prieigą prie daugybės seminarų, konferencijų ir seminarų, kurie vyksta SOAS arba lengvai pasiekiami. Svarbiausia, jie lankosi savaitiniame regionų istorijos seminare - apie Afriką, Pietų Aziją, Artimuosius ir Artimuosius Rytus, Rytų Aziją ar Pietryčių Aziją - ir dažnai specialius seminarus temomis, susijusiomis su jų tyrimais. Glaudūs ryšiai palaikomi su netoliese esančiu istorinių tyrimų institutu ir Sandraugos tyrimų institutu, kuriuose vyksta pačių mokslinių tyrimų seminarai. Tai suteikia mokslininkams daugybę galimybių susitikti su mokslininkais, kurie lankosi SOAS ir kitose Londono universiteto ar Didžiosios Britanijos vietose. Dalyvavimas klasėse, kurios yra mokomųjų kursų SOAS ar kitose srityse dalis, taip pat gali būti įmanomi pagal susitarimą.

Bibliotekos fondai Londone puikiai tinka daugeliui departamento studijų dalykų. SOAS istorijos studentai gali nemokamai susipažinti su netoliese esančia Britanijos biblioteka (įskaitant Indijos biurą ir Rytų kolekcijas), britų bibliotekos laikraščių biblioteka Kolindale, nacionaliniam archyvui ir daugybei kitų kolekcijų, įskaitant daugelio kitų bibliotekų Londono koledžai ir universitetai.

Pirmojo kurso studentų registracijos tvarka

Registracijos laikotarpiu jūsų vadovas ir tyrimo mokytojas bus prieinami reklamuotais laikais susitikti su jumis savo biuruose. Turėsite aptarti visus tuos kursus, kuriuos galbūt norėsite atlikti audito metu, arba reikalaujama, kad jūsų mokytojas priima ir perduoda (ty kursus, nurodytus jūsų mokyklos ir (arba) kalbos kursų priėmimo rašte).

Buvimas Londone

Tikimasi, kad studentai bus įsikūrę SOAS per visą studijų laikotarpį, išskyrus lauko darbo laikotarpius.

Laivo žurnalas ir el. Paštas

Kiekvienas mokinys turi asmeninį elektroninį žurnalą, kurį galite pasiekti per BLE https://www.ble.ac.uk/. Laivo žurnalas turi būti pildomas kiekvieną kartą, kai susipažinsite su savo vadovu per visą savo studijų programą, ir visus užduotyje nurodytus tikslus bei terminus reikia registruoti. Laivo žurnalas yra internetinis įrankis, skirtas jūsų akademiniam ir profesiniam tobulėjimui paremti ir padėti jums sukurti plačią ir subalansuotą įgūdžių profilį. Tai taip pat leidžia jūsų vadovui (-ams) stebėti jūsų pažangą ir patarti atitinkamai. Akademiniai ir fakulteto darbuotojai, taip pat kiti studentai, naudos jūsų SOAS el. Laišką, kad jūsų studijose su jumis susipažintų su svarbia laipsnio informacija. Jei naudojate kitą el. Pašto paskyrą, įsitikinkite, kad visi jūsų SOAS paskyros laiškai persiunčiami.

Ketverių metų taisyklė

Mokykla reikalauja, kad visi studentai baigtų savo doktorantūrą per ketverius metus. Labai svarbu, kad studentai kuo anksčiau praneštų savo vadovui, tyrimo mokytojui ir registrui, jei jų tyrimas turi būti nutrauktas bet kuriuo reikšmingu laikotarpiu dėl išskirtinių asmeninių aplinkybių. Šios problemos gali būti finansinės, asmeninės ar susijusios su tėvų ir (arba) globėjų vaidmeniu. Jei reikia, pateikite medicininių pažymėjimų, paaiškinimų ir kt. Dokumentus. Be to, žinau, kad bet koks jūsų lauko darbų pratęsimas po įprasto 12 mėnesių laikotarpio sutrumpins rašymo laikotarpį, nes ketverių metų taisyklė išliks.

Kursai

Visi pirmojo kurso studentai privalo dalyvauti savaitiniame Metodikos seminare, pagrindiniame forume, kuriame aptariami dabartiniai istoriniai tyrimai, pateikiamas jūsų pačių tyrimas ir dalyvaujama jūsų kolegų tyrimuose. Pirmojo kurso studentai taip pat privalo dalyvauti bent viename regioniniame tyrimo seminare (Afrikos istorijos seminaras, netoli

Kiti mokymosi poreikiai, pavyzdžiui, kalbomis, yra reikalingi kai kuriems pirmosios pakopos studentams, kaip nurodyta pareiškime dėl pritarimo mokslinių tyrimų programai. Studentai taip pat yra skatinami atlikti Istorijos departamente ar kitose mokyklos katedros ir fakultetų studijas, kaip suderinta su vadovu. Studentai turi kreiptis į atitinkamą kursų rengėją, norėdami gauti leidimą, kol jie galės patikrinti kursą. Auditas galimas paskaitoms, bet ne pamokų užsiėmimams, todėl kalbų klases paprastai draudžiama. Kai tik įmanoma, bus rengiami papildomi kursai su kitomis Londono universiteto kolegijomis (pvz., Europos kalbų UCL), tačiau jų negalima garantuoti. Tokių reikalaujamų paskaitų laikas nesuderinamas su jūsų seminaro įsipareigojimais departamente. Jei kitų paskaitų, kurias norite atlikti už departamento ribų, laiko tarpsnis sutampa su regioninio tyrimo seminaro ar metodologijos seminaro laiko intervalais, šie privalomi kursai turi būti pirmenybingi.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 19 daugiau kursų SOAS University of London »

Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
4,271 GBP
Visą darbo dieną dirbančios UK / EU mokesčiai: £ 4,271; Dieninių užjūrio mokesčiai: 16950 svarų sterlingų per mokslo metus
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rgs. 1, 2022
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rgs. 1, 2022
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date