Moksliniai laipsniai (MPhil / PhD) plėtros ekonomikoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dalyvavimo būdas: Visą ar ne visą darbo dieną


Į plėtros ekonomikos mokslų daktaras yra siūlomi Ekonomikos departamento mokslinių tyrimų laipsnį, ir taip pat dalis doktorantūros Pathway , "tarptautinės plėtros", per Bloomsbury doktorantūros partnerystės. Pastarasis yra vienas iš nedaugelio JK Ekonominių ir socialinių tyrimų tarybos (ESRT) pripažintų centrų, todėl gaunama finansinė parama, ypač individualios stipendijos magistrantų ir doktorantų studentams. Šis doktorantūros Pathway yra atviras pareiškėjams, nesvarbu, ar jie gali gauti, ar gauna ESRC finansavimą, o ESRC finansuojami studentai turėtų sudaryti mažąją mažumą. Sėkmingi kandidatai į plėtros ekonomikos mokslų daktaro laipsnį (doktorantūros laipsnį) arba doktorantūrą paprastai turės gerą atitinkamo dalyko magistro laipsnį, jei pateks tiesiai į MPhil / doktorantūros Pathway nors kiekvienas kandidatas vertinamas atsižvelgiant į nuopelnus, įskaitant darbą ir kitą patirtį.

Pirmaisiais mokymo metais reikia lankyti kursus ir (arba) seminarus, bet paprastai nelaikyti oficialių egzaminų raštu. Studentai yra registruojami MPhil pirmaisiais (dieninio ekvivalento) metais, tačiau paprastai po to, kai atnaujina virusą, pereina į doktorantūrą, o ne tęsia MPhil kvalifikaciją.

Esminis MPhil ir PhD proceso bruožas yra glaudus darbas tarp studentų ir vadovų. Stebėtojai ir studentai susitinka reguliariai ir glaudžiai konsultuojasi. Visi tyrimo studentai turi priežiūros komitetą, kuris atitinkamai apimtų teorinę, empirinę ir regioninę specifinę priežiūrą. Yra mokslinių tyrimų studentų dėstytojai, turintys bendrą atsakomybę už mokslinius tyrimus atliekančius studentus, kurie gali aptarti bendras problemas. Departamento Empirinio palaikymo komitetas (DESC) siūlo išsamius ir individualius patarimus studentams apie lauko tyrimus ir, jei reikia, empirinę analizę. Pagal pageidavimą DESC atsižvelgs į individualius studentų poreikius ir paskirs vieną ar daugiau personalo narių (nebūtinai vadovo) patarti.

Studentai privalo dalyvauti seminare / seminare, kuriame darbuotojai ir studentai pristato tyrimų temas ir rezultatus. Be to, vyksta reguliarus katedros seminaras, kuriame katedros nariai ir kviestiniai pranešėjai pristato dokumentus. Yra tvirtas tarpdisciplininis pagrindas politinės ekonomikos, plėtros ekonomikos ir srities ar konkrečių šalių tyrimams ir mokymui. Be to, Londonas suteikia neprilygstamą galimybę studentams išgirsti vadovaujančių valdžios institucijų perskaitytus dokumentus apie Afrikos ir Azijos studijas, taip pat ekonomiką ir plėtrą apskritai.

Daug SOAS tyrimo studentų praleidžia tam tikrą laiką atliekant lauko tyrimus savo mokslinių tyrimų regionuose. Teisės ir socialinių mokslų fakultetas ir visa mokyklos veikla, dėl jų įvairių ryšių su asmenimis ir institucijomis universitetuose ir Azijos bei Afrikos vyriausyb ÷ se, paprastai padeda tai asmeniškai bendraujant ir įvesti.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie katedrų programą, skaitykite šio puslapio skirtuką „struktūra“.

Struktūra

Mokslinių tyrimų laipsnyje įkūnijami pagrindiniai tyrimo metodų mokymo kursai kartu su aiškia perėjimo progresavimo struktūra. Mokymo komponentai yra paaiškinti toliau. Tyrimo laipsnio trukmė ir struktūra bus tokia:

Visą laiką dirbantis mokslų daktaro laipsnis: 3 metai ir 1 metai raštu.

  • 1 metai: Moksliniai mokymai : tiriamieji studentai dalyvaus ekonomikos plėtros skyriuje „Plėtros ekonomikos tyrimų metodai“.
  • 1 metai: Atnaujinimas : Paprastai tikimasi, kad studentai pereis iš MPhil į PhD statusą per 9 mėnesius nuo laipsnio įgijimo.
  • 2–3 metai: Tyrimai : atlikti pagrindiniai tyrimai; pirminių ir antrinių duomenų rinkimas, baigiamieji darbai.
  • 4 metai: Parašykite : Jei reikia, baigiamąjį darbą rašyti galima ketvirtaisiais metais. Egzaminas Darbo vyks po pateikimo per 4 metus.

Neakivaizdinės studijos: 6 metai ir 1 metai raštu. Tyrimo laipsnį galima atlikti per 6 metus:

  • Tyrimo metodikos kursai turi būti imami per pirmuosius dvejus metus.
  • Atnaujinimas: vyks per 21 mėnesį po pradinės registracijos.
  • Egzaminas: tai įvyks po pateikimo ne vėliau kaip iki registracijos metų (7 metai).

Svarbus pastebėjimas

Informacija apie programos puslapį atspindi numatomą programos struktūrą, atsižvelgiant į nurodytą akademinę sesiją.

Tyrimų priėmimas ir paraiškos

Mes laukiame kvalifikuotų studentų, turinčių gerą atitinkamo dalyko magistro laipsnį (arba užjūrio ekvivalentą), paraiškų gauti mokslo laipsnius SOAS . Paraiškos turėtų būti pateikiamos internetu.

Svarbu kreiptis dar prieš prasidedant mokslo metams, į kuriuos norite įstoti, kad suteiktumėte mums laiko apdoroti jūsų paraišką. Jei kreipiatės dėl stipendijų, gali būti taikomi ankstesni terminai.

SOAS doktorantūros programa yra konkurencinga, o pareiškėjai turėtų turėti aukštų akademinių laimėjimų ir perspektyvų pasiūlymą, kuris prisidėtų prie katedros mokslinių tyrimų interesų. Atkreipkite dėmesį: mes vengiame vien tik spekuliatyvių paraiškų. Tarpdisciplininių tyrimų paraiškos laukiamos, tačiau į vieną skyrių gali būti teikiama tik viena paraiška.

Patekimo reikalavimai

Priėmimo ir baigiamojo darbo reikalavimai. Norint registruoti MPhil ir PhD mokslo laipsnius, paprastai reikia gero ekonomikos magistro laipsnio. Paprastai studentai pirmiausia yra registruojami MPhil laipsniui gauti. Gavus Studentų priežiūros komiteto patvirtinimą, studento registracija paprastai atnaujinama iki daktaro laipsnio (ir atgaline data pradedama nuo MPhil registracijos pradžios), paprastai pasibaigus pirmųjų studijų metams. Įprastas doktorantūros studijų laikotarpis yra ne trumpesnis kaip trejų metų dieninės studijos. Studentai, dirbantys visą darbo dieną arba prisiimdami kitus svarbius įsipareigojimus, gali registruotis į neakivaizdines studijas, kurių minimalus registracijos laikotarpis yra dvigubai didesnis nei dieninių studijų. Tikimasi, kad kandidatai pristatys ne daugiau kaip 55 000 žodžių, skirtų MPhil, o daktaro disertacija - ne daugiau kaip 100 000 žodžių.

Besąlyginiai priėmimo į anglų kalbą reikalavimai

Kandidatai, norintiems studijuoti JK reikia 4 pakopos vizos, privalo pateikti UKVI IELTS akademinį pažymėjimą iš UKVI patvirtinto bandymų centro.

Tarptautiniai pareiškėjai, kuriems reikalinga 4 pakopos viza, norint studijuoti JK

Testas Besąlyginis atvykimas Besąlygiškas įėjimas su sesijos palaikymu
IELTS (akademinė) 7,0 bendras arba aukštesnis, su 7,0 balų balais. 7,0 bendras ar aukštesnis, su mažiausiai 6,5 balų

EEE ir ES pareiškėjai

Testas Besąlyginis atvykimas Besąlygiškas įėjimas su sesijos palaikymu
IELTS (akademinė) 7,0 bendras arba aukštesnis, su 7,0 kiekviename tarpiniame balyje. 7,0 bendras ar aukštesnis, su mažiausiai 6,5 balų.
TOEFL IBT Bendras arba aukštesnis kaip 105 skaičius, mažiausiai - 25 balai. Bendrai - 105, mažiausiai - 22 balai.
ARBA
Iš viso 100, su mažiausiai 25 raštu ir 22 su kitais balais.
Anglų kalbos Pearsono testas (akademinis) 75 balų ar daugiau, su mažiausiai 70 balų. Bendras 70 balų arba didesnis, mažiausiai 65 balų balai.
Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues.

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues. Skaityti mažiau
Londonas , Singapūras + 1 Daugiau Mažiau