MPhil / PhD plėtros ekonomika

Trukmė: 3 metai visą arba 6 metų ne visą darbo dieną

Įstojimo reikalavimai: Priėmimo ir darbo reikalavimai. Gerai magistro laipsnį ekonomikos paprastai reikia registruoti MPhil ir doktorantūros studijų laipsnius. Studentai paprastai įregistruoti MPhil laipsnį pirmosios instancijos. Gavusi Studentų priežiūros komiteto patvirtinimą, studento registracija pakoreguota į doktorantūros statusą (ir atgal į MPhil registracijos pradžią), paprastai pirmųjų studijų metų pabaigoje. Normalus daktaro laipsnio studijų laikotarpis yra ne trumpesnis kaip trejų metų dieninės studijos. Studentai, dirbantys visą darbo dieną arba su kitais reikšmingais įsipareigojimais, gali užsiregistruoti ne visą darbo dieną, kai minimalus registracijos laikotarpis yra dvigubai didesnis nei dieninės studijos. Kandidatai turės pateikti ne daugiau kaip 55 000 žodžių MPhil, o daktaro laipsniui maksimalus ilgis - 100 000 žodžių.

Dalyvavimo būdas: visą ar dalį darbo dienos

Vystymosi ekonomikos doktorantas yra ekonomikos mokslų fakulteto siūlomas mokslinis laipsnis, kuris taip pat yra "PhD Pathway " programos "Tarptautinė plėtra" dalis Bloomsberio doktorantūros mokymo partnerystėje. Pastarasis yra vienas iš nedaugelio JK Ekonomikos ir socialinių tyrimų tarybos (ESRC) pripažintų centrų, taip gaunant finansinę paramą ir ypač individualias dotacijas magistrantams ir doktorantams. Ši doktorantūros studijų Pathway yra atvira pareiškėjams, ar ESRC finansavimas yra tinkamas gauti ar jo gauti, o ESRC finansuojami studentai tikisi, kad jie sudaro mažą mažumą. Sėkmingi kandidatai į MPhil / PhD plėtros ekonomikoje paprastai turi gerą magistro laipsnį atitinkamoje temoje, jei tiesiogiai pateks į MPhil / PhD Pathway nors kiekvienas pareiškėjas yra vertinamas pagal nuopelnus, įskaitant darbą ir kitą patirtį.

Pirmieji mokymo metai apima dalyvavimą kursuose ir (arba) seminaruose, bet paprastai nėra oficialūs egzaminai raštu. Studentai yra įregistruoti MPhil jų pirmąsias (visą darbo dieną ekvivalentiškus) metus, tačiau paprastai jie pakeičia daktaro laipsnį po jų atnaujinimo viva, o ne tęsti MPhil kvalifikaciją.

Esminis MPhil ir PhD proceso bruožas yra glaudus darbas tarp studentų ir vadovų. Stebėtojai ir studentai susitinka reguliariai ir glaudžiai konsultuojasi. Visi tyrimo studentai turi priežiūros komitetą, kuris atitinkamai apimtų teorinę, empirinę ir regioninę specifinę priežiūrą. Yra mokslinių tyrimų studentų dėstytojai, turintys bendrą atsakomybę už mokslinius tyrimus atliekančius studentus, kurie gali aptarti bendras problemas. Departamento Empirinio palaikymo komitetas (DESC) siūlo išsamius ir individualius patarimus studentams apie lauko tyrimus ir, jei reikia, empirinę analizę. Pagal pageidavimą DESC atsižvelgs į individualius studentų poreikius ir paskirs vieną ar daugiau personalo narių (nebūtinai vadovo) patarti.

Studentai privalo dalyvauti seminare / seminare, kuriame mokslininkai ir studentai pristatys ir aptaria tyrimo temas bei rezultatus. Be to, yra reguliaraus departamento seminaras, kuriame departamento nariai ir lankantys kalbėtojai pristato dokumentus. Yra stipri tarpdisciplininis pagrindas moksliniams tyrimams ir mokymui politinėje ekonomikoje, plėtros ekonomikoje ir vietovėse ar konkrečiose šalyse. Be to, Londone studentams suteikiama neprilygstama galimybė išgirsti svarbiausių Afrikos ir Azijos studijų institucijų skaitytojų, taip pat apskritai ekonomikos ir plėtros žinias.

Daug SOAS tyrimo studentų praleidžia tam tikrą laiką atliekant lauko tyrimus savo mokslinių tyrimų regionuose. Teisės ir socialinių mokslų fakultetas ir visa mokyklos veikla, dėl jų įvairių ryšių su asmenimis ir institucijomis universitetuose ir Azijos bei Afrikos vyriausyb ÷ se, paprastai padeda tai asmeniškai bendraujant ir įvesti.

Struktūra

Mokslinių tyrimų laipsnyje įkūnijami pagrindiniai tyrimo metodų mokymo kursai kartu su aiškia perėjimo progresavimo struktūra. Mokymo komponentai yra paaiškinti toliau. Tyrimo laipsnio trukmė ir struktūra bus tokia:

Visą laiką dirbantis mokslų daktaro laipsnis: 3 metai ir 1 metai raštu.

  • METAI 1: Mokslinių tyrimų rengimas: tyrimo studentai priims "Ekonomikos raidos ekonomikos tyrimo metodiką" kursą Ekonomikos katedroje.
  • 1 METAI. Atnaujinimas: paprastai studentai, kaip tikimasi, per 9 mėnesius nuo studijų pradžios išduos kvalifikaciją iš MPhil į doktorantūrą.
  • 2-3 METAI: Moksliniai tyrimai: pagrindiniai tyrimai; pirminių ir antrinių duomenų rinkimas, baigę baigiamąjį darbą.
  • 4 METAI: Parašykite: jei reikia, ketvirtus metus galite įrašyti baigiamąjį darbą. Baigiamojo darbo nagrinėjimas vyks po pateikimo per 4 metus.

Neakivaizdinės studijos: 6 metai ir 1 metai raštu. Tyrimo laipsnį galima atlikti per 6 metus:

  • Tyrimo metodikos kursai turi būti imami per pirmuosius dvejus metus.
  • Atnaujinimas: vyks per 21 mėnesį po pradinės registracijos.
  • Egzaminas: tai įvyks po pateikimo ne vėliau kaip iki registracijos metų (7 metai).
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 19 daugiau kursų SOAS University of London »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 - 6 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
4,271 GBP
Visą darbo dieną dirbančios UK / EU mokesčiai: £ 4,271; Dieninių užjūrio mokesčiai: 16950 svarų sterlingų per mokslo metus
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rgs. 1, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rgs. 1, 2021
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date