Moksliniai laipsniai (MPhil / PhD) religijose ir filosofijose

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Dalyvavimo būdas: Visą ar ne visą darbo dieną

SOAS religijų ir filosofijos departamentas siūlo gyvą, stimuliuojančią ir tarpdisciplininę tyrimų aplinką. Mes teikiame individualią tyrimų priežiūrą pačiomis įvairiausiomis religinėmis tradicijomis ir lyginamosiomis bei tarpdisciplininėmis temomis. Prižiūrėtojai yra savo srities ekspertai ir gerai išmano religijas, kultūras, kalbas ir geografines sritis, į kurias jie specializuojasi.

Be individualios priežiūros, katedra siūlo įvairių sričių mokslo tiriamuosius mokymus: privalomą mokslinių tyrimų rašymo seminarą, kuris paruošia 1 kurso MPhil studentus jų kvalifikacijos kėlimui į doktorantūros laipsnį; savaitinis seminaras 2 ir 3 metų doktorantams aptarti vykdomus darbus ir gauti grįžtamąjį ryšį prieš pateikiant disertaciją; katedros tyrimų seminaras, kuriame darbuotojai ir studentai pateikia savo tyrimų projektų dokumentus ir juos aptaria tarpdisciplininėje aplinkoje. Studentai taip pat turi galimybę lankytis seminaruose, paskaitose ir konferencijose, kuriuos siūlo įvairūs specialistų centrai, susiję su jų konkrečiomis sritimis. Šie centrai reguliariai rengia vakarines paskaitų ciklus, seminarus ir konferencijas, kuriose lankosi kviestiniai pranešėjai iš kitų Britanijos, Europos ir pasaulio universitetų.

Kalbėdami apie savo doktorantūros pradžią su mumis, kviečiame kreiptis į potencialią jūsų srities interesų viršininką, idealiai tariant, su jūsų projekto pasiūlymo projektu. Tada šis personalo narys jums patars jūsų projektą ir visus klausimus, kuriuos galbūt turėsite prieš pateikdami paraišką.

Struktūra

SOAS daktaro laipsnis turi būti baigtas ne ilgiau kaip ketverius metus. Baigiamojo darbo projektas turi būti parengtas 3 metų pabaigoje; per 4 metus studentas yra tęstinumo statusas, taip pat vadinamas "rašymo pratęsimu"; baigtas darbas turi būti pateiktas iki registracijos 4 metų rugsėjo 15 d.

Visi pirmo kurso studentai yra užregistruoti, kad gautų MPhil statusą. Trijų studentų priežiūros komiteto narių atlikto mini-viva rezultatas 3-ios kadencijos metu lemia, ar jiems bus (a) suteiktas doktorantūros statusas, b) jie bus toliau kaip MPhil kandidatai, c) patikslinti savo pasiūlymą arba d) nutraukti registraciją.

Pirmaisiais metais studentai rengia konkrečius tyrimo projektus ir planus, konsultuodamiesi su trimis priežiūros komiteto nariais. Individualios priežiūros, privalomo departamento mokslinių tyrimų rašymo seminaras ir bendrieji pagrindiniai rašymo kursai padeda studentams parengti jų atnaujinimo pateikimo medžiagą, kuri turi būti pateikta iki pateikimo termino gegužės mėn.

Reikalavimai kasmet magistrų ir doktorantūros studijų studentams

Vienerius metus

Pirmaisiais metais studentas patikslina tyrimo pasiūlymą ir kartu su savo priežiūros komitetu nusprendžia, ar mokslinių tyrimų projektas turėtų būti nukreiptas į MPhil ar daktaro laipsnį. Studentai, norintys siekti doktorantūros laipsnio, turi pereiti registravimo nuo MPhil kandidato į doktorantūrą procesą. Iki gegužės pabaigos Priežiūros komitetui jie turi pateikti šiuos duomenis (tiksli data patvirtinta SOAS registre):

 1. 1-3 / 4 metai: Stebėtojų susirinkimų protokolus studentas visą laiką turi įrašyti į „Moodle“ žurnalą.
 2. 1-2 terminas: Privalomo MPhil / PhD mokslinių tyrimų seminaro lankymo įrodymas (SRRESWRIT_N1 / 01).
 3. 2 semestro metu: Išankstinė apyvarta ir trumpas žodinis atnaujinimo pateikimo skyriaus projekto (10 000 žodžių) projekto pristatymas diskusijai MPhil / PhD tyrimų seminare
 4. Geresnis gegužės mėn. Pateikimas 20 000 žodžių trims vadovams ir tyrėjų dėstytojui el. Pašto priede pateikiant PDF:
  1. Įvadas (įskaitant literatūros apžvalgą, šaltinius)
  2. pagrindinio skyriaus projektas.
  3. pareiškimas apie tyrimų etiką atliekant lauko darbus.
 5. Viva atnaujinimo procedūra SoR yra tokia:
  1. Trys prižiūrėtojai rašo atskiras ataskaitas apie pateiktus dokumentus ir išplatina juos tarpusavyje prieš atnaujindami programinę įrangą.
  2. 1 valandos trukmės „mini viva“ vyks kartu su kandidatu ir trimis jo prižiūrėtojais gegužę / birželį.
  3. Priežiūros komitetas priima kolektyvinį sprendimą ir užrašo bei atitinkamai pasirašo atnaujinimo formą (ir etikos peržiūros formą, jei atnaujinimo formoje kandidatas pažymėjo „taip“).
  4. Apie sprendimą kandidatui bus pranešama žodžiu iškart po gyvybingumo.
  5. Pagrindinis vadovas perduoda kandidatui rašytinę trijų atskirų ataskaitų santrauką, kurioje pateikiami vertingi atsiliepimai.

Antrieji metai - lauko darbai arba duomenų rinkimas

Sėkmingai atnaujinę MPhil / PhD statusą, studentai gali išvykti į užsienį atlikti lauko darbų arba atlikti tyrimus vietinėse bibliotekose. Antro kurso metu studentai dirba su savo šaltiniais, nesvarbu, ar tai sudaro tekstai, interviu, apklausos, ar vaizdiniai ir tt šaltiniai.

 1. Reguliarios ataskaitos turi būti pateikiamos vadovui el. Paštu arba asmeniškai. Turi būti informuojami ir kiti tyrimų komiteto nariai.
 2. Antrasis pagrindinis skyrius paprastai bus baigtas.

Treji metai - viso projekto parengimas

Tikimasi, kad trečiaisiais doktorantūros studijų metais studentai parašys disertacijos projektą. Šis projektas turi būti parengtas metų pabaigoje, kad būtų galima tęsti statusą 4 metais.

 1. Privalomas pristatymas PhD / MPhil tyrimų seminare.
 2. Pateikiant prašymą tęsti statusą, reikia pateikti darbo projektą 3 metų pabaigoje kartu su tęstinio patvirtinimo forma (ne vėliau kaip rugpjūčio 31 d.).
 3. Visi trys priežiūros komiteto nariai perskaitė projektą ir pateikė raštišką atsiliepimą. Visi komiteto nariai pasirašo rašymo formos pratęsimą (atsisiųsti dokumentą | pdf), jei komitetas įsitikina, kad disertacijos projektą galima paversti tokios kokybės darbu, kuris gali būti pateiktas nagrinėti kitais mokslo metais. Galutinė pateikimo data yra rugsėjo 15 d.

Tada studentui bus leista užsiregistruoti pratęsimo rašymo (pratęsimo) būsenoje 4 metais už mažesnius mokesčius per 4 metus, jei baigiamasis darbas bus baigtas 4 metais.

Mokymo patirtis gali būti teikiama antraisiais ar trečiaisiais metais, atsižvelgiant į katedros poreikius.

Ketveri metai - baigiamojo darbo pateikimas ir pateikimas

Darbas turi būti baigtas ir pateiktas iki 4 metų pabaigos ne vėliau kaip rugsėjo 15 d.

Atlikdami egzaminą (egzaminas) egzaminuotojai siekia patvirtinti:

 1. kad jie įsitikino, jog disertacija yra tikrasis kandidato darbas;
 2. kad disertacija yra aiškus indėlis į dalyko pažinimą ir suteikia originalumo įrodymų:
  1. naujų faktų atradimas; ir (arba)
  2. savarankiškos kritinės galios įgyvendinimas
 3. kad disertacija yra patenkinta literatūros pateikimo prasme;
 4. kad disertacija yra tokio standarto, kad ji turėtų būti visiškai ar iš dalies arba patikslinta publikacija.

Svarbus pastebėjimas

Informacija apie programos puslapį atspindi numatomą programos struktūrą, atsižvelgiant į nurodytą akademinę sesiją.

Tyrimų priėmimas ir paraiškos

Mes laukiame kvalifikuotų studentų, turinčių gerą atitinkamo dalyko magistro laipsnį (arba užjūrio ekvivalentą), paraiškų gauti mokslo laipsnius SOAS . Paraiškos turėtų būti pateikiamos internetu.

Svarbu kreiptis dar prieš prasidedant mokslo metams, į kuriuos norite įstoti, kad suteiktumėte mums laiko apdoroti jūsų paraišką. Jei kreipiatės dėl stipendijų, gali būti taikomi ankstesni terminai.

SOAS doktorantūros programa yra konkurencinga, o pareiškėjai turėtų turėti aukštų akademinių laimėjimų ir perspektyvų pasiūlymą, kuris prisidėtų prie katedros mokslinių tyrimų interesų. Atkreipkite dėmesį: mes vengiame vien tik spekuliatyvių paraiškų. Tarpdisciplininių tyrimų paraiškos laukiamos, tačiau į vieną skyrių gali būti teikiama tik viena paraiška.

Besąlyginiai priėmimo į anglų kalbą reikalavimai

Kandidatai, norintiems studijuoti JK reikia 4 pakopos vizos, privalo pateikti UKVI IELTS akademinį pažymėjimą iš UKVI patvirtinto bandymų centro.

Tarptautiniai pareiškėjai, kuriems reikalinga 4 pakopos viza, norint studijuoti JK

Testas Besąlyginis atvykimas Besąlygiškas įėjimas su sesijos palaikymu
IELTS (akademinė) 7,0 bendras arba aukštesnis, su 7,0 balų balais. 7,0 bendras ar aukštesnis, su mažiausiai 6,5 balų

EEE ir ES pareiškėjai

Testas Besąlyginis atvykimas Besąlygiškas įėjimas su sesijos palaikymu
IELTS (akademinė) 7,0 bendras arba aukštesnis, su 7,0 kiekviename tarpiniame balyje. 7,0 bendras ar aukštesnis, su mažiausiai 6,5 balų.
TOEFL IBT Bendras arba aukštesnis kaip 105 skaičius, mažiausiai - 25 balai. Bendrai - 105, mažiausiai - 22 balai.
ARBA
Iš viso 100, su mažiausiai 25 raštu ir 22 su kitais balais.
Anglų kalbos Pearsono testas (akademinis) 75 balų ar daugiau, su mažiausiai 70 balų. Bendras 70 balų arba didesnis, mažiausiai 65 balų balai.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues.

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues. Skaityti mažiau
Londonas , Singapūras + 1 Daugiau Mažiau