Mokslo laipsniai (MPhil / PhD) meno ir / ar archeologijos istorijoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dalyvavimo būdas: Visą ar ne visą darbo dieną


Nors mokslinis laipsnis turėtų būti asmeniškai labai naudingas, jis taip pat yra rimtas ir kartais sunkus darbas. Pagal dabartinę sistemą, nuolatinio doktoranto trejų metų laikotarpiui reikia užpildyti visą savo darbo projektą, o po to dar vieneriems metams rašyti (vadinamą 3 1 laipsnį). Atliekant individualius tyrimus, visada būna pavienių momentų, net jei katedroje vyrauja stipri kolegiška atmosfera, kaip pas mus. Mokslo laipsnius paprastai priima asmenys, norintys tapti meno istorijos ir (arba) archeologijos profesionalais, nesvarbu, ar jie yra akademikai, vykdantys mokslinius tyrimus ir mokantys universitetus, ar kaip kuratoriai ar pedagogai muziejuose, bibliotekose ar archyvuose, ar bet koks skaičius kitų susijusių sričių, tokių kaip akademinė leidyba ar net komercinis meno pasaulis.

Prieš pradedant doktorantūros studijas, pavyzdžiui, atliekant vaidmenį muziejuje ar galerijoje, pravartu turėti tam tikrą darbo ne universitete patirtį. Pradėti mokslo laipsnį reikia ne tik dėl kvalifikacijos, bet ir kaip asmenybės bei profesionalo tobulėjimo, kad būtų galima prisidėti prie nacionalinių ir tarptautinių diskusijų meno ir archeologijos istorijoje, o galbūt ir už jos ribų.

Kodėl SOAS ?

Be išskirtinės intelektualios SOAS aplinkos, doktorantai paprastai dirba su individualiu vadovu, kuris yra žinomas tam tikros srities ekspertas ar dar žinomas dėl tam tikro kritinio požiūrio. Daugelis mūsų dabartinių studentų baigė magistrantūros studijas SOAS metu. Tuo metu jie vedė kursus ir susipažino su katedros akademinio personalo nariais, patirtimi, kuri paskatino apsvarstyti mokslo laipsnį. Būsimieji kandidatai gali norėti naršyti darbuotojų tinklalapiuose, kur galima rasti atnaujintas atskirų darbuotojų biografijas ir publikacijas. Kai kurie vadovai nori, kad jų tyrinėtojai būtų baigę magistrantūros studijas, net jei jie turi meno istorijos ar archeologijos magistrą iš kitų šalių. Paprastai mūsų skyrius kiekvienais metais pateikia apie 10–20 pasiūlymų. Viena iš priežasčių, kodėl pasiūlymo turėtojas gali pasirinkti Dailės ir archeologijos istorijos katedrą, be to, kad nori dirbti prižiūrimas konkretaus SOAS mokslininko, yra ta, kad mūsų programoje yra vienas didžiausių SOAS ir iš tikrųjų sektorius: kiekvienam nuolatiniam personalo nariui kiekvienais metais baigiame apie 0,7 daktaro laipsnį per 3 1 metus.

Ką darė mūsų naujausi absolventai?

Mūsų absolventai vaidino daugybę skirtingų vaidmenų, daugiausia akademijoje ir muziejų pasaulyje. Gana dažnai baigus daktaro laipsnį yra pereinamasis etapas, per kurį ankstyvasis karjeros tyrėjas, prieš pradėdamas eiti pareigas, dirbs kaip podoktorantas, kartais su stipendija. Kai kurie absolventai eina tiesiai į dėstytojo pareigas viso pasaulio universitetuose. Daugelis mūsų absolventų baigė darbą muziejuose, galerijose ir bibliotekose, kitaip jie dirbo laipsnį ne visą darbo dieną dirbdami viename iš jų ir ten dirbo ten baigę. Pasikeitus skaitmeniniam amžiui, pokyčiai, susiję su tyrimų atlikimu ir sklaida naudojant leidybos formas, leistų manyti, kad artimiausioje ateityje atsiras daug naujų profesinės karjeros rūšių, kurias tik dabar galima spėti.

Struktūra

Kasmet studijuojantiems doktorantūros ir doktorantūros studijų studentams keliami šie reikalavimai:

1 metai

Pirmaisiais metais studentas patikslina tyrimo pasiūlymą ir kartu su savo priežiūros komitetu nusprendžia, ar mokslinių tyrimų projektas turėtų būti nukreiptas į magistro laipsnio, ar daktaro laipsnį. Studentai, norintys siekti doktorantūros laipsnio, turi pereiti registravimo nuo MPhil kandidato į doktorantūrą procesą. Iki gegužės mėnesio jie Priežiūros komitetui turi pateikti šiuos duomenis (tikslią datą kiekvienais metais nustato SOAS registras):

 1. Rašto darbas, skirtas HAA tyrimų įgūdžiams (15 PAR H061) 1 kurso privalomas kursas (5000 žodžių).
 2. Skyriaus projektas (-ai) (15 000 žodžių).
 3. Skyriaus metmenys ir kiekvieno skyriaus pabaigos laikas.
 4. 2 metų darbo ir tyrimų planas.
 5. Atitinkamų šaltinių bibliografija.
 6. Regioninių tyrimų seminaro pristatymas.

2 metai

Studentas atlieka lauko darbus ar duomenų rinkimą. Reguliarios ataskaitos turi būti pateiktos jų vadovui, el. Paštu arba asmeniškai. Antroji dalis paprastai bus baigta.

3 metai

Studentai užpildo visą savo disertacijos projektą. Jie privalo imtis šių veiksmų:

 1. 1 terminas: Būtina neoficialiai pristatyti HAA tyrimų įgūdžių seminarą apie lauko darbo rezultatus ir jų poveikį jų tyrimų projektui.
 2. 2 terminas: Privalomas pristatymas kovo mėn. HAA katedros 3-ojo kurso doktorantų lauko darbų tyrimo seminare.
 3. Terminas 3: disertacijos projekto pateikimas iki rugsėjo 15 d., Kartu su užpildyta patvirtinimo forma. Jei Priežiūros komitetas įsitikinęs, kad disertacijos projektas gali būti parengtas kaip teorija, verta pateikti egzaminui vėlesniais akademiniais metais, studentui leista užsiregistruoti į 4-ąjį metų rašymo (pratęsimo) pratęsimą .

4 metai

Studentai užpildo ir pateikia savo disertaciją. Viva (disertacija) egzaminuotojams siekiama patvirtinti, kad:

 1. Jie įsitikino, kad disertacija yra tikrasis kandidato darbas.
 2. Šis darbas yra aiškus indėlis į dalyko pažinimą ir suteikia originalumo įrodymų: (i) atradus naujus faktus ir (arba) (ii) naudojantis savarankiška kritine galia.
 3. Baigiamasis darbas yra patenkinamas literatūros pateikimo atžvilgiu.
 4. Šis darbas yra standartinis, kad jis turėtų būti visiškai ar iš dalies arba patikslintas.

Svarbus pastebėjimas

Informacija apie programos puslapį atspindi numatomą programos struktūrą, atsižvelgiant į nurodytą akademinę sesiją.

Tyrimų priėmimas ir paraiškos

Mes laukiame kvalifikuotų studentų, turinčių gerą atitinkamo dalyko magistro laipsnį (arba užjūrio ekvivalentą), paraiškų gauti mokslo laipsnius SOAS . Paraiškos turėtų būti pateikiamos internetu.

Svarbu kreiptis dar prieš prasidedant mokslo metams, į kuriuos norite įstoti, kad suteiktumėte mums laiko apdoroti jūsų paraišką. Jei kreipiatės dėl stipendijų, gali būti taikomi ankstesni terminai.

SOAS doktorantūros programa yra konkurencinga, o pareiškėjai turėtų turėti aukštų akademinių laimėjimų ir perspektyvų pasiūlymą, kuris prisidėtų prie katedros mokslinių tyrimų interesų. Atkreipkite dėmesį: mes vengiame vien tik spekuliatyvių paraiškų. Tarpdisciplininių tyrimų paraiškos laukiamos, tačiau į vieną skyrių gali būti teikiama tik viena paraiška.

Besąlyginiai priėmimo į anglų kalbą reikalavimai

Kandidatai, norintiems studijuoti JK reikia 4 pakopos vizos, privalo pateikti UKVI IELTS akademinį pažymėjimą iš UKVI patvirtinto bandymų centro.

Tarptautiniai pareiškėjai, kuriems reikalinga 4 pakopos viza, norint studijuoti JK

Testas Besąlyginis atvykimas Besąlygiškas įėjimas su sesijos palaikymu
IELTS (akademinė) 7,0 bendras arba aukštesnis, su 7,0 balų balais. 7,0 bendras ar aukštesnis, su mažiausiai 6,5 balų

EEE ir ES pareiškėjai

Testas Besąlyginis atvykimas Besąlygiškas įėjimas su sesijos palaikymu
IELTS (akademinė) 7,0 bendras arba aukštesnis, su 7,0 kiekviename tarpiniame balyje. 7,0 bendras ar aukštesnis, su mažiausiai 6,5 balų.
TOEFL IBT Bendras arba aukštesnis kaip 105 skaičius, mažiausiai - 25 balai. Bendrai - 105, mažiausiai - 22 balai.
ARBA
Iš viso 100, su mažiausiai 25 raštu ir 22 su kitais balais.
Anglų kalbos Pearsono testas (akademinis) 75 balų ar daugiau, su mažiausiai 70 balų. Bendras 70 balų arba didesnis, mažiausiai 65 balų balai.
Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 2019

Apie mokyklą

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues.

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues. Skaityti mažiau
Londonas , Singapūras + 1 Daugiau Mažiau