Meno ir / ar archeologijos istorijos mokslo laipsniai

Programos pradžia: tik rugsėjo mėn

Dalyvavimo būdas: visą ar dalį darbo dienos

Kodėl pradėti mokslinį laipsnį?

Nors mokslo laipsnis turėtų būti labai apdovanotas asmeniškai, tai taip pat yra rimta ir kartais intensyvi veikla. Pagal dabartinę sistemą, dieninės doktorantūros studentas turi trejus metus, kad galėtų užpildyti visą savo disertacijos projektą, o vėliau - dar vienus metus rašyti (žinomas kaip 3 1 laipsnis). Atliekant individualius tyrimus, visada yra vienišų momentų, net jei departamentas turi stiprią kolegialią atmosferą, kaip tai daro mūsų. Mokslo laipsnius paprastai vykdo asmenys, kurie siekia tapti meno istorijos ir (ar) archeologijos srities specialistais, tiek mokslininkams, kurie atlieka mokslinius tyrimus ir moko universitetuose, tiek kaip kuratoriai ar pedagogai muziejuose, bibliotekose ar archyvuose, tiek bet kokiu skaičiumi kitų susijusių sričių, tokių kaip akademinė leidyba ar net komercijos meno pasaulis. Paprastai yra gera idėja turėti tam tikrą darbo patirtį dirbant ne universitetuose, prieš kreipdamiesi į doktorantūros programą, pavyzdžiui, kai kuriame muziejaus ar galerijos veikloje. Mokslinio laipsnio užmezgimas yra ne tik kvalifikacija, bet ir besivystantis kaip asmuo ir profesionalas, kad galėtų prisidėti prie nacionalinių ir tarptautinių diskursų meno ir archeologijos istorijoje ir galbūt toli gražu.

Kodėl SOAS ?

Be išskirtinės SOAS intelektualinės aplinkos, doktorantai paprastai dirba su individualiu vadovu, kuris yra žinomas ekspertas konkrečioje srityje arba kuris yra žinomas dėl ypatingo kritinio požiūrio. Daugelis mūsų dabartinių studentų baigė magistro laipsnius SOAS tuo metu jie mokėsi kursuose ir turėjo susipažinti su dėstytojo akademinio personalo nariais, patirtimi, kuri paskatino juos apsvarstyti mokslo laipsnį. Galimos kandidatės gali pageidauti naršyti personalo tinklalapiuose, kuriuose gali rasti atnaujintą biografiją ir atskirų darbuotojų leidinius. Kai kurie prižiūrėtojai pageidauja, kad jų tyrinėtojai mokytųsi jiems pagal magistro laipsnį, net jei jie turi magistro meno istoriją ar archeologiją iš kitur. Mūsų departamentas kasmet siūlo apie 10-20 pasiūlymų. Viena iš priežasčių, kodėl pasiūlymo turėtojas gali pasirinkti meno ir archeologijos istorijos departamentą, išskyrus tai, kad nori dirbti pagal specialų SOAS mokslininką, yra ta, kad mūsų programa yra viena iš didžiausių SOAS ir iš tikrųjų sektorius: kiekvienais metais, per 3 metų laikotarpį, per metus dirba apie 0,7 daktaro laipsniai.

Ką darė mūsų naujausi absolventai?

Mūsų absolventai išvyko įvairias skirtingas funkcijas, daugiausia akademinėse ir muziejų pasaulyje. Gana dažnai, baigę daktaro laipsnį, yra pereinamasis etapas, kurio metu ankstyvasis karjeros tyrėjas dirbs daktaro laipsniu, o kartais ir bendraudamas, prieš įsteigiant dėstytoją. Kai kurie absolventai eina tiesiai į dėstymo vietas universitetuose visame pasaulyje. Daugelis mūsų absolventų galų gale dirbo muziejuose, galerijose ir bibliotekose, arba, jei jie dirbo vienoje iš jų, jie atliko savo studijas ne visą darbo dieną ir baigė darbą. Pakeitimai, kuriais atliekami moksliniai tyrimai ir kurie yra platinami per paskelbimo formas, atsiradusias atėjus skaitmeniniam amžiui, rodo, kad artimoje ateityje atsiras daugelio naujų profesinės karjeros rūšių, apie kurias galima tik prisiminti dabar.

Struktūra

Kasmetiniai reikalavimai, keliami dieninių magistrantūros studijų ir doktorantūros studijoms. tyrimo studentai yra tokie:

1 metai

Per pirmuosius metus studentas ištobulina mokslinių tyrimų pasiūlymą ir kartu su savo priežiūros komitetu nusprendžia, ar mokslinių tyrimų projektas turėtų būti nukreiptas į MPhil arba Ph.D. laipsnis. Studentai, norintys dirbti doktorantūroje. turi išlaikyti registracijos atnaujinimo procesą iš MPhil į Ph.D. kandidatūra. Iki gegužės mėn. Jie turi pateikti Priežiūros komitetui (tikslią datą kiekvienais metais nustato SOAS registras):

 1. Rašytinis darbas HAA mokslinių tyrimų įgūdžiams (15 PAR H061) Terminas 1 privalomas kursas (5000 žodžių)
 2. Projekto skyrius (-iai) (15 000 žodžių)
 3. Skirsnis ir kiekvieno skyriaus pabaigos grafikas
 4. 2 metai lauko tyrimai ir tyrimų planas
 5. Atitinkamų šaltinių bibliografija
 6. Regioninių mokslinių tyrimų seminarų pristatymas

2 metai

Studentas atlieka lauko darbus ar duomenų rinkimą. Reguliarios ataskaitos turi būti pateiktos jų vadovui, el. Paštu arba asmeniškai. Antroji dalis paprastai bus baigta.

3 metai

Studentai užpildo visą savo disertacijos projektą. Jie privalo imtis šių veiksmų:

 1. Terminas 1: Reikalingas neoficialus pristatymas HAA tyrimo įgūdžių seminare dėl lauko darbo rezultatų ir jo poveikio jų mokslinių tyrimų projektui
 2. Terminas 2: Reikalingas pristatymas HAA skyriuje trečiojo kurso doktorantas. Kovo mėn. studentų lauko tyrimo seminaras
 3. Terminas 3: disertacijos projekto pateikimas iki rugsėjo 15 d., Kartu su užpildyta patvirtinimo forma. Jei Priežiūros komitetas įsitikinęs, kad disertacijos projektas gali būti parengtas kaip teorija, verta pateikti egzaminui vėlesniais akademiniais metais, studentui leista užsiregistruoti į 4-ąjį metų rašymo (pratęsimo) pratęsimą .

4 metai

Studentai užpildo ir pateikia savo disertaciją. Viva (disertacija) egzaminuotojams siekiama patvirtinti, kad:

 1. jie įsitikinę, kad disertacija yra tikrai kandidato darbas
 2. disertacija yra aiškus indėlis į dalyko žinias ir suteikia originalumo įrodymų, i) atrasdamas naujus faktus ir (arba) (ii) įgyvendindamas nepriklausomą kritinę galią
 3. disertacija yra patenkinama literatūros pristatymo atžvilgiu
 4. disertacija yra standarto, verta skelbti visą ar dalį arba peržiūrima forma.
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 19 daugiau kursų SOAS University of London »

Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
4,271 GBP
Visą darbo dieną dirbančios UK / EU mokesčiai: £ 4,271; Dieninių užjūrio mokesčiai: 16950 svarų sterlingų per mokslo metus
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rgs. 1, 2022
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Rgs. 1, 2022
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date