Mokymosi technologijų technologijų daktaras (EdD)

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

Pepperdine University GSEP nesuteikia jokių stipendijų. Čia galite sužinoti daugiau apie turimas naujų mokinių galimybes. Pepperdine University GSEP taip pat siūlo aukštąjį išsilavinimą, pagalbą mokymui ir pagalbą moksliniams tyrimams. GSEP nepateikia mokymosi išlaidų.

Hibridinė inovacijų skatinimo lyderių programa

Mūsų doktorantūra, skirta mokymosi technologijoms, rengia studentus pasinaudoti kompiuteriu pagrįstomis ir tinkle esančiomis technologijomis, siekiant užmegzti ryšius su mokiniais. Tai idealiai tinka žmonėms su tvirtu komforto lygiu, naudojant įvairias technologijas ir socialinę žiniasklaidą. Programa rengia specialistus K-12 švietime, po vidurinės mokyklos, muziejuose, bibliotekose, korporacijose, valdžios institucijose, nevyriausybinėse organizacijose ir žiniasklaidos įmonėse.

Programos apžvalga

Ši programa remia mūsų studentų agentūros plėtrą trimis būdais. Pirma, mokymo programa susideda iš pagrindinių ir taikomųjų žinių įvairiuose disciplinuose. Antra, mūsų dėmesys į patirtinį mokymąsi išplečia studentų viziją ne tik vietos kontekste. Trečia, mūsų ryšiai su organizacijomis ir institucijomis, dirbančiomis mokymosi ir žiniasklaidos priemonėmis, suteikia studentams galimybę naudotis visais ekspertų tinklais.

Programos išmokos

 • Teologas-praktikuojantis modelis sujungia teoriją ir geriausią praktiką
 • Stiprus absolventų tinklas sukuria įtakingus verslo ryšius
 • Hibridinio programos formatas specialiai sukurtas darbui specialistui
 • Reikalingos nacionalinės ir tarptautinės kelionės suteikia pasaulinę technologijos ir mokymosi visame pasaulyje perspektyvą
 • Mažos klasės dydžiai suteikia aplinką stipriam fakulteto sąveikai, taip pat ilgalaikiams profesiniams ir asmeniniams santykiams
 • Mokymo programa pabrėžia empirinį mokymąsi ir suteikia studentams galimybę naudotis pirmaujančiais šios srities mokslininkais
 • Palaikoma mokymosi aplinka ir dėstytojai, turintys pavyzdinių akademinių pasiekimų ir profesinės kompetencijos

Pagrindiniai faktai

 • Programos trukmė / vienetai Disertacijos vienetai: 3,5 metų vidurkis / 51 EdD vienetai (2 vienetai už semestrą iki disertacijos pabaigos)
 • Vieneto kaina: 1,550 USD
 • Pradžios terminas: kritimas
 • Campus Location: West Los Angeles / Online Hybrid Program (Prašome atkreipti dėmesį į tai, kad jūsų pasirinkta kampelė negali būti garantuota. "Campus" siūlomos paslaugos priklauso nuo galimybių ir gali būti keičiamos.)

Priėmimo terminai:

 • Fall Term 2018 Galutinis terminas: 2018 m. Rugpjūčio 6 d., 23:59 PST
 • Šios programos priėmimas vyksta. Kai paraiška bus užpildyta, ji bus peržiūrima priėmimo. Paraiškos, gautos po galutinio termino, yra peržiūrimos, o studentai priimami pagal laisvą erdvę.

Priėmimo sąlygos:

Siekdami greitai apdoroti jūsų paraišką, mes priimame tik elektronines paraiškos medžiagas.

Norėdami kreiptis dėl šios programos, pateikite:

 1. Paraiška dėl priėmimo su negrąžinamu mokesčiu už apdorojimą.
 2. Baccalaureate laipsnis iš regiono akredituotos institucijos.
 3. Antrosios pakopos studijų diplomas iš regiono akredituotos institucijos.
 4. Oficialūs stenogramos siunčiami elektroniniu būdu per vieną iš patvirtintų bendrovių, išvardytų GSEP tinklalapyje, iš institucijų, kurios pareiškėjui suteikė bakalaureato ir magistro laipsnius, taip pat visus visų kitų dalyvaujančių kolegijų ar universitetų nuorašus.
 5. Dvi rekomendacijos: viena iš pareiškėjo darbdavio ir viena iš kolegos, patvirtinančios, kad pareiškėjas naudojasi technologijomis. Profesinės rekomendacijos internetinė forma turėtų būti siunčiama el. Paštu gsep-admissions@pepperdine.edu.Jūsų prašymas dėl priėmimo su negrąžinamu mokesčiu už apdorojimą.
 6. Dvipusis raštas apie pasirinktą temą. Pareiškėjai, kurie šiai esybei nepakankamai sėkmingai dirba, gali būti reikalaujami dalyvauti GSEP rašytiniuose seminaruose, pvz., ED 692. Be to, pareiškėjai gali pateikti balus iš aukštojo mokslo įrašų egzamino (GRE-verbaliniai ir kiekybiniai skyriai), kurie buvo atlikti per pastaruosius penkerius metus .
 7. Trijų dalių pareiškimas, ne mažiau kaip 2000 žodžių, apibūdinantys (1) technologijos viziją, (2) patirtį ar technologiją, ir (3) asmeninius tikslus, susijusius su šio laipsnio siekimu.
 8. Asmens pokalbis reikalingas visiems kandidatams, kurie kreipiasi į programą.
 9. Resume or curriculum vitae (CV) yra neprivaloma, bet rekomenduojama.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good.

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good. Skaityti mažiau
Los Andželas , Los Andželas , Irvinas , Los Andželas , Los Andželas , Kalabasas , Malibu + 6 Daugiau Mažiau