Muzikos daktaro (DMA) programa yra pažangiausias studijų kursas, siūlomas James Madison University Muzikos mokykloje. Programa buvo sukurta tam, kad absolventai būtų labiau parduodami aukštajame moksle, akcentuojant pedagogiką ir literatūrą kartu su pažangiomis savybėmis ar įgūdžiais. Programa siekia kandidatų, galinčių pasiekti aukščiausio lygio pasiekimus vykdant / vykdant ir mokant.

Trims metams reikalingas 60–72 kreditų valandų užbaigimas, įskaitant pagrindinius ir koncentracijos reikalavimus. Reikalingas dvejų metų gyvenamosios vietos reikalavimas. Trečiaisiais studijų metais DMA studentai turi išlaikyti išsamius egzaminus raštu ir žodžiu.

Siūlomi laipsniai

Muzikos menų daktaras (DMA)

Koncentracijos

 • Atliekant
 • Spektaklis
  • Žalvario sritis
  • Perkusijos zona
  • Piano zona
  • Styginių sritis
  • Vokalinė zona
  • Medienos vėdinimo zona

Uždirbkite DMA JMU

Mes ieškome kandidatų, kurie gali atlikti aukščiausio lygio pasiekimus vykdant / vykdant ir mokant.

Laipsnio tikslai

Studentai, baigusieji DMA programą (su koncentracija spektaklyje, pedagogika ir literatūra, dirigavimas, pedagogika ir literatūra), galės:

Spektaklis, pedagogika ir literatūra:

 1. parodyti muzikinio ir techninio meistriškumo taikymą vykdant pažangų repertuarą studento specializacijos srityje (instrumentinis ar balso).
 2. sukurti ir teikti veiksmingą pedagoginį mokymą.
 3. analizuoti standartinį solo, kameros ir ansamblio repertuarą studento specializacijos srityje (instrumentinė ar balso).
 4. efektyviai bendrauti apie muziką per a) raštu ir b) kalbėti.

Vadovavimas, pedagogika ir literatūra:

 1. pademonstruoti muzikinių ir fizinių vadovavimo įgūdžių taikymą vykdant pažangiąją repertuarą studento specializacijos srityje (instrumentinis ar vokalas).
 2. parodyti efektyvius repeticijų metodus, rengiant reprezentatyvų repertuarą studento specializacijos srityje (instrumentinis ar vokalas).
 3. sukurti ir teikti veiksmingą pedagoginį mokymą.
 4. suformuluoti pažangias įžvalgas į meninę ir formalią muzikos struktūrą per rezultatų studijas studento specializacijos srityje.
 5. efektyviai bendrauti apie muziką per a) raštu ir b) kalbėti.

Paraiška

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

 • Paraiška yra dviejų dalių procesas. Pareiškėjai turi kreiptis į „Graduate School“ ir „Getacceptd“.
 • Paraiška bus atidaryta rugsėjo 1 d. Ir kovo 30 d.

Programa prasideda

 • Kritimas

Siužetai

 • Neoficialūs visų vidurinio ugdymo įstaigų dokumentai turėtų būti įkeliami su jūsų elektronine paraiška ir gali būti naudojami departamentų priėmimo peržiūros tikslais. Jei bus pasiūlyta , jūs būsite nukreipti į JMU absolventą ir privalote pateikti oficialią dokumentą iš bet kurios institucijos, iš kurios buvo suteiktas laipsnis. Transkriptai laikomi oficialiais, jei jie siunčiami į JMU tiesiogiai iš išduodančios institucijos.

Reikalaujama pagal programą

Laipsnis reikalauja baigti mažiausiai devyniasdešimt (90) kredito valandų, įskaitant:

 • 18 - 24 valandos taikomosios instrukcijos (jei priimamos 18, 6 yra patvirtintos);
 • 22 valandos literatūros, analizės ir teminių seminarų;
 • 18 valandų konstatuojamųjų dalių, dokumentų ir tyrimų metodų;
 • 6 valandos pedagogikos; ir
 • 20 valandų specialių kursų.
 • Studijų programos metu išskirtinai kvalifikuoti studentai gali uždirbti iki 30 valandų per valandą. Baigę visus kursus ir tris konstatuojamąsias dalis, DMA studentai turi išlaikyti išsamius egzaminus raštu ir žodžiu.

Bandymo reikalavimai

 • Klausymas yra vietoj GRE. „TOEFL 88“ internetinis (570 popieriaus)

Įėjimo egzaminai

 • Prieš pirmąsias pamokų savaites visi pareiškėjai turi priimti JMU muzikos mokyklos diagnostikos egzaminus muzikos istorijoje, rašytinėje teorijoje ir ausų mokymuose. Rezultatai naudojami pateikimui ir konsultavimui. Paraiškų teikėjams, dirbantiems tiesiogiai su šiais egzaminais susijusiose srityse, gali prireikti juos priimti, kol bus suteikta asistentų pagalba. Prieš kreipiantis dėl baigimo, reikia pašalinti trūkumus.

Asistentai

 • Pagrindinis pagalbos šaltinis absolventams yra mokyklos teikiamų asistentų pagalba. Mokymo asistentai kiekvienais metais skiriami konkurenciniu pagrindu. Laikydamasis James Madison University DMA laipsnio pedagoginio pobūdžio, visose doktorantūros asistentose bus įvairių prižiūrimų mokymo patirties; padedant dėstytojams klasėse ir (arba) atsakingi už klasės mokymą, dėstomų taikomųjų pamokų (atlikėjų) ir vadovaujančių ansamblių mokymą (laidininkams). Be stipendijos, asistentai apima ir mokslą. Gali būti skiriamos pilnos ar dalinės asistentės. Pilnas asistentų mokestis už 24 kreditus per metus, o kartu su stipendija - apie 14 800 per metus. “

Mūsų magistrantūros programa yra dviejų dalių: „Graduate School Application“ ir „Music Application School“ (įsitikinkite, kad nenorite praleisti nė vieno žingsnio!):

 1. „Graduate School“ paraišką sudaro paraiškos forma, prie kurios pridedamas 60 JAV dolerių mokestis. Jei esate tarptautinis pareiškėjas, prašome vadovautis ir nuorodomis, pateiktomis Graduate School tinklalapyje, su papildomais dokumentais, kurių jums reikia. Spustelėkite HERE, kad galėtumėte kreiptis į Graduate School.
 2. Muzikos mokyklos programą sudaro šie dokumentai ir išankstinis vaizdo įrašas, pateiktas per „Acceptd“, kartu su 30 JAV dolerių mokestis:
  • Gyvenimo aprašymas arba gyvenimo aprašymas (įskaitant taikomųjų ir vadovaujančių pareiškėjų repertuaro sąrašą).
  • Parašytas 3-4 puslapių pranešimas apie švietimo ir profesinius tikslus ir jūsų susidomėjimą programa.
  • Neoficialūs dokumentai. Atkreipkite dėmesį, kad aukštoji mokykla nereikalauja, kad jiems būtų siunčiami oficialūs raštai, išskyrus atvejus, kai jau esate priėmę muzikos mokyklą. Jei esate tarptautinis pareiškėjas ir turite neoficialų kredencialų įvertinimą ir neoficialius TOEFL balus, pvz., Ekrano kopijas, prašome pateikti juos čia, jei yra.
  • Preliminarus klausymo vaizdo įrašymas (MM ir DMA atlikimui ir atlikimui) ARBA pavyzdžių kompozicijų portfelis (tik MM kompozicijoms) ARBA mokomojo klausymo vaizdo įrašą (tik MM muzikos mokymui). Norėdami gauti informacijos apie šį išankstinio patikrinimo reikalavimą, pasirinkite savo sritį / priemonę aukščiau „Pradėti programą“. Galite peržiūrėti reikalavimus prieš pradedant savo programą. Jei jūsų prietaisas nėra sąraše sąraše, kreipkitės į Muzikos mokyklos svetainę ir susisiekite su fakulteto nariu jūsų vietovėje. JMU tinklavietė Pastaba: muzikinio ugdymo kandidatai, neturintys NASM patvirtintos institucijos muzikos bakalauro laipsnio, taip pat turi pateikti vaizdo įrašą apie jų taikomą priemonę.
  • Visi pareiškėjai bus paprašyti pateikti TREČIŲ asmenų vardus ir elektroninio pašto adresus, kuriuos mes paprašysime parašyti konfidencialius rekomendacinius laiškus . Muzikinio ugdymo pareiškėjams bent vienas turi būti prižiūrėtojas / pedagogas, kuris juos matė (pvz., Vidurinės mokyklos direktorius). Kiti patarėjai turėtų būti profesionalai, kurie žino jūsų darbą, pvz., Taikomąjį mokytoją ar kitus kolegijos profesorius.
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų James Madison University »

Paskutinį kartą atnaujinta Gegužė 7, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
3 metų
Dieninės
Price
1,184 USD
Magistrantūros studija (už kredito valandą): Virginia Resident - $ 452; Ne Virdžinijos gyventojas - $ 1184
Pagal vietas
Pagal datą