Oficiali daktaro programa logikos ir filosofijos mokslo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

logika

Įdiegimas

programa Daktaras logika ir Mokslo filosofija Interuniversity yra. Dalyvauja Salamankos universitetuose La Coruna, La Laguna, Santiago de Compostela, Valjadolidas Valencia.

Juo siekiama mokyti gydytojus įvairiose srityse Plotas logika ir mokslo filosofijos ir socialinių tyrimų apie mokslą ir technologijas. Jo dabartine forma, Interuniversity programa logikos ir filosofijos mokslų buvo pradėta 2013-2014 metu. Bet iš tikrųjų, jau turi ilgametę patirtį, jis gimė iš logikos ir filosofijos mokslų magistras ir magistro santakoje Socialinių mokslų mokslo ir technologijų, tiek pradėjo kaip magistrantams 2007-2008 metais.

Ji skiriasi nuo kitų programų, daugiau Apskritai, jos aiškiai specializuoto pobūdžio. Tai daro jį labai vertinami Europos ir Lotynų Amerikos universitetų. Jo pagrindinis privalumas yra daugiau nei 50 vyresniųjų mokslininkų, kurie sudaro tai, labai svarbios iš akademiniu požiūriu ir taip pat labai skirta šį įdomų tarpuniversitetinio projektą su aiškiu tikslu komanda: parengti aukštos kvalifikacijos mokslininkus ir logikos argumentavimo, filosofijos Mokslas, kalbos filosofija ir socialinių tyrimų apie mokslą ir technologijas, sugebėti reaguoti į augančių socialinės poreikius šioje srityje.

Kodėl studijuoti laipsnį

Plotas logika ir filosofija Mokslo išsiskiria savo akademinių ir mokslo, tiek Ispanijoje ir Lotynų Amerikoje. Ji labai svarbi grupė mokslininkų, tiek skaičiaus ir kokybės ir kiekybės tyrimų jie pagaminti. Tai yra šio srityje ryšius tarp mokslininkų per įvairias asociacijas, pavyzdžiui, logikos ir filosofijos mokslo draugijos Ispanijoje ir už analitinės filosofijos draugija egzistavimo bruožas.

Mokslinių tyrimų projektai, kuriais nariai erdvės, o minėtą tyrimą dalyvavo rezultatai turi aukštą pripažinimą ir kompetencijos. Tačiau nepaisant to, kad atlikto tyrimo logikos ir filosofijos mokslų srityje kokybę, jis neegzistavo iki 2007 jokio daktaro programą, galinčią serumas neagliutinuoja savo nariams, programą, kuri buvo tiek specifinis laikas plotas pakankamai didelis apimti mokslinių tyrimų, kuris apima teritoriją įvairovė. Tai buvo priežastis, kad paskatino mus pradėti šį Interuniversity doktorantūros. Jam dauguma šalies mokslininkų dalyvauja, taip pat kai kurie iš labiausiai žinomų mokslininkų iš kitų Europos ir Lotynų Amerikos šalių. Programa bus greičiau susitikti dešimt metų visiškai patenkinti mokytojų ir doktorantūros absolventų, atsižvelgiant į tyrimų kokybę.

Ko mokytis

Šia programa siekiama rengti mokslininkus apmokyti reaguoti į socialinius poreikius taip:

 • Pagilinti mokslo ir technologijų šiuolaikinėje visuomenėje vaidmenį, analizuoti savo prielaidas, turinį ir ribas.
 • Konfliktų sprendimas racionaliai diskusijai, tarpininkavimui ir kultūros kritikos.
 • Reaguoti į didėjančią socialinę paklausos informacijos apie veikimo ir struktūros mokslinių ir technologinių sistemų, jų valdymo ir jų poveikį per įvairių socialinių, ekonominių ir politinių sričių.
 • Iš tarp kalbos ir pasaulio pažinimo, modelių ir jų taikymo iki dirbtinio intelekto, taip pat problemas, susijusias su komunikacija, kalbos aktų ir pragmatiškas, prasme, intencionalumo santykių analizė ir teorijos psichikos atstovavimo ,
 • Valdymas iš įvairių informacinių technologijų ir jų formalių plėtros problemos: Dirbtinis intelektas, semantinė Web, Computability tt Be to, kaip klasikiniam ir ne klasikinės logikos, jos istorijos ir filosofijos plėtrai.

Pasak RD 99/2011, gauti daktaro laipsnį turi būti numatyta aukšto profesinį mokymą įvairių sričių, ypač tas, kurioms reikia kūrybiškumą ir inovacijas. Gydytojai įgijo bent po pagrindinių kompetencijų, įgūdžių ir asmeninių įgūdžių.

Mokslinių tyrimų kryptys

Tai yra "Research šio doktorantūros eilutės:

 • Argumentavimas ir logika
 • socialiniai mokslai, mokslo ir technologijų
 • Mokslo filosofija
 • Kalbos filosofija

Konkretūs mokymo papildai

Jeigu doktorantas nepilnas išankstinį mokymą reikalingą programą, priėmimo į programą bus sąlyginis įveikti konkrečius mokymo papildus, kurie gali būti dalykai ar moduliai ir magistro laipsnį. Ins priskirti to paties doktoranto negali viršyti 15 ECTS kreditų ir gali būti prieš arba vienu metu priėmimą į akademinės priežiūros programos forma.

Esant vienu metu veiklos studentams turi užsiregistruoti šių papildų Pasibaigus registracijos metu akademinės priežiūros programą, kuri turi būti įveikta per ilgiausiai tris semestrus iš eilės. To nepadarius,, studentų programos bus pašalintas.

Mokymo veiklos programa

Septyni skersiniai ir konkreti veikla šio doktorantūroje, stabilus ir adresuotas visiems daktaro simbolių mokymas yra:

 1. Mokslinių tyrimų seminarai.
 2. Projekto tolesnės susitikimai, dirbti ar mokslinių tyrimų rezultatus.
 3. Metodologiniai kursai, specializuoti arba praktinį mokymą.
 4. Pagalba nacionalinių ar tarptautinių konferencijų.
 5. mokslinių publikacijų.
 6. Lieka kitų mokslinių tyrimų centrų.
 7. Spektakliai ir mobilumo kriterijus.

Papildoma mokymai

pripažino Akademinė komitetas doktorantūros programą bus nuspręsti kiekvienam studentui, priklausomai nuo jūsų pajamų profilio ir įgytą ankstesnį mokymą, ar atlikti tam tikrą mokslinių tyrimų mokymus.

Visų pirma, atsižvelgiant į studentų, kurie nebuvo baigti arba "Master logikos ir filosofijos mokslo" arba "Master Socialinių mokslų mokslo ir technologijų", bet dar atitiko mūsų reikalavimus dėl prieigos atveju akademinis komitetas doktorantūros programą gali numatyti, kad prašytojui prakeikimas iki penkių dalykų (viso: 25 ECTS kreditų) vienos iš šių dviejų meistrų.

Visų pirma, jie turės papildomų mokymo cursas studentus, kurie nebuvo baigti laipsnį, kuris jiems suteikta pakankamai žinių logikos ir filosofijos mokslų srityje.

profesiniai ir akademiniai rezultatai

 • Integracija į grupes ir mokslinių tyrimų projektų, tiek nacionalinių ir tarptautinių, įvairių sričių specialybę.
 • Pasirinkę už akademinių mokymo ir mokslinių tyrimų veiklos plėtros aukštojo mokslo centruose.
 • Aukštos kvalifikacijos ir gerai prisitaiko prie įvairių darbo vietų bendradarbiau iš verslo sektoriaus žmogiškųjų išteklių į kultūros, mokslo ir technologijų valdymo ir mokslinės komunikacijos.

Rekomenduojama aprašymą

Interuniversity doktorantūros logika ir mokslo filosofijos yra skirta tam, kad pirmiausia patenkinti šiandienos absolventų poreikius, kurie nori gauti papildomą specializaciją arba mokslinių tyrimų mokymo ir turi magistro laipsnį, susijusį su logika srityje ir mokslo filosofija, studentai užsienio universitetuose sistemų, kurie nori tęsti doktorantūros studijas mūsų šalyje, universitetų absolventų ir specialistų, kurie nori atnaujinti savo žinias ir įgūdžius ar keisti savo profilį. Mūsų studentai bus tikimasi iš šių kvalifikacijų:

 • Filosofija absolventai (absolventų, kurie baigę atitinkamą kapitonas PD ar Gydytojai, kurie nori pakeisti savo profilį).
 • Absolventai Gamtos mokslų, Matematikos ir informatikos srityje (Absolventai ar Gydytojai, kurie baigė atitinkamą kapitonas PD).
 • Absolventai Socialinių mokslų ir filologija (absolventų ar Gydytojai, kurie baigė susijusią kapitonas PD) srityje.

Būtina, kad moksliniai tyrimai stažuotojas gali teisingai skaityti filosofinė ir mokslinė bent ispanų ir anglų kalbomis tekstus.

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2017

Apie mokyklą

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... Skaityti daugiau

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. Skaityti mažiau
A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , Ferrol , Ferrol + 9 Daugiau Mažiau