Oficiali daktaro programa socialinių ir elgsenos mokslų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

socialinis

Įdiegimas

programa Daktaras socialinių ir elgsenos mokslų Ji turi gilias tradicijas gydytojų ir gydytojų per įvairių padalinių ir sričių dalyvio žinių mokymo Sociologijos fakultete, o penkių sričių psichologijos katedra, kuri yra įsikūrusi Edukologijos fakultete ,

Jis apima mokytojus tyrimų grupės ECRIM (kriminologija, psichologija teisinio ir baudžiamojo teisingumo XXI amžiuje), molekulinės ir elgesio diagnozę, taikomą sveikata (DICOMOSA), mokslinio tyrimo grupės eksperimentinės psichologijos (GIPE), The GRIPAS (tyrimų grupė Asmuo Aplinka) psichologijos katedra, The ESOMI (Komandos sociologija Tarptautinės migracijos), GET (grupė teritorinių studijų), The OSIM (socialinių organizacijų, institucijų ir rinkų institucija) ar analizės grupė ir potencialūs Sociopolitics (SPAN).

Ši programa sujungia 6 apartamentai ir 11 sričių žinias. Į sritys:

  • socialinė antropologija
  • Politologija ir administravimas
  • Tarptautinė viešoji teisė ir Tarptautinių ryšių
  • ekonominė analizė
  • Istorija minties ir socialinių judėjimų
  • Mokslinių tyrimų metodologija ir elgsenos mokslų
  • Asmenybė, vertinimas ir psichologinio gydymo
  • Psichobiologija
  • Pagrindinis psichologija
  • socialinė psichologija
  • sociologija

Kodėl studijuoti laipsnį

Tai vienintelis daktaras programa, apimanti UDC kaip visuma socialinių ir elgsenos mokslų. Palyginti su kitomis labiau orientuota į konkrečius aspektus, šioje daugeliu tyrimų sričių abiejų socialinių mokslų ir elgesio spręsti.

Šis pasiūlymas dėl socialinių ir elgsenos mokslų daktaro taip reorganizavimo ir integraciją ankstesniais pasiūlymais nuo A Coruña universiteto siekiama mokymo gydytojų ir gydytojų. Šie ankstesnes programas priskiriami prie įvairių padalinių ir sričių žinių, kad buvo dėl išankstinio akademinio ir administracinio padalinio, bet buvo vis nepakankamas ir paseno, kai kas tikslas yra pasiekti kitų tikslų, kaip įvairių sričių mokslo darbuotojų mokymą ir mokslinių tyrimų kompleksas mokslinių tyrimų temas šiuo metu susiduria su Socialiniai ir elgsenos mokslai, in tiekimo linijų mokslinių tyrimų vaisius ir sumažinta centralizuoti administracinio aparato.

Ši siūloma doktorantūros programa taip pat nustato sistemą, kuri skatintų mokslininkus iš mūsų universitete pagerinti kiekį ir kokybę gamybos ir stiprinti bendradarbiavimą tinklus su kitais universitetais Ispanijoje ir užsienyje (ypač Europoje) ir neuniversitetinės mokslinių tyrimų institutai.

Mokslinių tyrimų kryptys

Tai yra "Research šio doktorantūros eilutės:

  • elgsenos mokslai
  • visuomeniniai mokslai

Konkretūs mokymo papildai

Jeigu doktorantas nepilnas išankstinį mokymą reikalingą programą, priėmimo į programą bus sąlyginis įveikti konkrečius mokymo papildus, kurie gali būti dalykai ar moduliai ir magistro laipsnį. Ins priskirti to paties doktoranto negali viršyti 15 ECTS kreditų ir gali būti prieš arba vienu metu priėmimą į akademinės priežiūros programos forma.

Esant vienu metu veiklos studentams turi užsiregistruoti šių papildų Pasibaigus registracijos metu akademinės priežiūros programą, kuri turi būti įveikta per ilgiausiai tris semestrus iš eilės. To nepadarius,, studentų programos bus pašalintas.

Mokymo veiklos programa

Kiekvienas studentas bus eiti į platformą doktorantūros savo veiklą, ir kad būtų reikalaujama pagal šią programą, ir tada nurodyta. Ši veikla bus vertinama pagal kuratoriaus priskirtas studentas. Nėra papildomos mokymo Galvojama, nes nėra būtina. Manoma, kad reikalingos kvalifikacijos priėmimo užtikrina, kad studentai turi žinių ir įgūdžių, reikalingų būti įtrauktos į doktorantūros programą.

Toliau jie nurodyta turi būti atliekamas per mokymo laikotarpį dr veikla:

  • Orientacijos dienos (4 val)
  • Mokymai, ieškant informacijos ir dokumentacijos socialinių mokslų (10 valandos)
  • Mokymo mokslinių tyrimų planavimo ir jos galimybių (1 valanda)
  • Įgūdžių tobulinimas mokslinių tyrimų mokslo sričių (20 valandos)
  • Pristatymas visuomenei pažanga mokslinių tyrimų (1 valanda)

profesiniai ir akademiniai rezultatai

Akademinis produkcija yra labiausiai klasikinis, kurią gauti konkurencingomis vietas, kurios atneša universitetus. Už tai jis yra praktiškai svarbu turėjimas daktaro laipsnį. Atsižvelgiant į tai, ji yra ypač įdomus kreiptis į RES / ESN (Europos Sociologiniai tinklas). Universitetas A Coruña pasirašė sutartį dėl studijų įgyvendinimo Europos tinklų Sociologijos sutartį. Ši mokslo programa remiasi universitetų tinklo aprėpiančių keliose Europos šalyse su koordinuoti dvigubi laipsniai visose trijose ciklų studijų (bakalauro, magistro ir daktaro) tikslas ir suteikti studentams galimybę laimėti titulus šiame kontekste universitetų RSS / EST (Europos Sociologiniai tinklas) iš įvairių Europos šalių. Todėl, kadangi trečiasis ciklas yra vienas iš akademinių sluoksnių, susijusių, pateikiant naują socialinių mokslų daktaras suteikia daugiau galimybių studentams plėtoti ir skatinti akademinį bendradarbiavimą tarp universitetų skatina.

Rekomenduojama aprašymą

Ar kuri nors studentas, kuris atitinka dekretas 99/2011 išdėstytus 6 ir 7 straipsniuose Royal sausio 28 d reikalavimus, pagal kurią oficialus daktaro reguliuojamas, siekiant užtikrinti tinkamą mokymą studentams ir kriterijų sėkmė doktorantūros programos, prioritetinių atrankos kriterijų, kurie neatmeta pareiškėją, kuris atitinka Karaliaus dekreto nustatytus reikalavimus, skaičius.

Taip pat jie turi lengvatinę prieigą prie programos studentai su DEA pavadinimą, gautą per išnykusių programų ar išnykimas, susijusių su padalinių, kurie sudaro Sociologijos UDC fakultetą ir psichologijos ir raidos psichologijos departamento ir UDK Švietimas.

CAPD įvertinti iš kandidatai, kurie įrodo formavimo tinkamumas baigę bent 60 ECTS kitu oficialiu šeimininkui, kai po lengvatinio studentų priėmimo / kaip dar laisvas darbo vietas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... Skaityti daugiau

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. Skaityti mažiau
A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , Ferrol , Ferrol + 9 Daugiau Mažiau