Oficiali doktorantūros programą statistikos ir operacijų tyrimai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

stat

Įdiegimas

Programos Daktaras Statistika ir operacijų tyrimai Tai pasiūlė kartu trijų valstybinių universitetų Galicijos oficialus Interuniversity laipsnį. Juo siekiama mokyti mokslininkus į statistikos ir operacijų tyrimų srityje, kad jie galėtų atlikti darbą ir plėtoti akademinę karjerą arba tolesniam profesiniam šioje mokslo srityje.

Kodėl studijuoti laipsnį

Sprendimų priėmimo šiandienos pasaulyje, kur jis turi didelius mases duomenimis, būtinų statistiniams įrankių ir matematikos vis sudėtingesnės tvarkymą, turi būti sukurta ekspertų, kaip antai suformuota šio doktorantūros ,

Ko mokytis

statistiniai metodai, optimizavimo metodai, matematiniai metodai pagalba priimant sprendimus.

Mokslinių tyrimų kryptys

Tai yra "Research šio doktorantūros eilutės:

 • statistika
 • operacijos mokslinių tyrimų ir lošimų teorija

Konkretūs mokymo papildai

Jeigu doktorantas nepilnas išankstinį mokymą reikalingą programą, priėmimo į programą bus sąlyginis įveikti konkrečius mokymo papildus, kurie gali būti dalykai ar moduliai ir magistro laipsnį. Ins priskirti to paties doktoranto negali viršyti 15 ECTS kreditų ir gali būti prieš arba vienu metu priėmimą į akademinės priežiūros programos forma.

Esant vienu metu veiklos studentams turi užsiregistruoti šių papildų Pasibaigus registracijos metu akademinės priežiūros programą, kuri turi būti įveikta per ilgiausiai tris semestrus iš eilės. To nepadarius,, studentų programos bus pašalintas.

Mokymo veiklos programa

Šie mokymo veikla yra rekomenduojama, nors visi yra neprivalomas:

 • Sekite kursai Master statistinių metodų ir kitų meistrų.
 • Tyrimai lieka žinomų centrų.
 • Dalyvavimas mokslinių tyrimų seminarų.
 • Dalyvavimas mokymuose kirsti.
 • Lankomumas ir aktyvus dalyvavimas kongresuose.
 • Skelbiamas mokslinių straipsnių.

profesiniai ir akademiniai rezultatai

Verslo ir viešojo administravimo šiandien daug informacijos jiems reikia apdoroti, siekiant pagerinti efektyvumą ir tinkamai parengti strateginius planus. Todėl tikimasi, kad vis labiau reikia specialistų su gydytojų profilyje išeis šią programą. Kita vertus, beveik visose pasaulio universitetų kvalifikacijos, kad įtraukti į savo mokymo planą žinių statistinių metodų ir optimizavimas yra siūlomų; Todėl gydytojai apmokyti šią programą, turi daug galimybių padaryti karjerą mokslinių tyrimų ir mokymo universitetuose.

Rekomenduojama aprašymą

 • Kapitonas leis įrašas apie tai doktorantūros be papildomo mokymo bus, statistinių metodų siūlomų USC, UDC ir UVigo magistras.
 • Jie taip pat turės tiesioginę prieigą prie programos studentams su mokslo kompetencijos arba DEA pavadinime gauti per ankstesnes programas daktaro statistikos ir operacijų Moksliniai tyrimai trijų dalyvaujančių universitetų (USC, UDK ir UVigo).
 • Pelno profilis su skiriasi nuo ankstesniame skyriuje Master: studentams, kurie padaryti bet skiriasi nuo ankstesnio šeimininko, akademinis komitetas doktorantūros programos (NAPD) bus įvertinti atskirai kiekvieną atvejį ir apsvarstyti, kuriame prašome atlikti papildomas mokymas (iki 15 ECTS), kai jų ankstesnį mokymą jie nėra baigę mažiausiai 60 ECTS statistikos ir operacijų tyrimų magistro lygio srityje pagal prie peritonine sprendimo.
 • Kiti profiliai: Studentams, kurie nėra įvaldyti lygiaverčio lygio mokymo magistro pageidautina bent 60 ECTS Statistikos ir operacijų tyrimų reikės srityje. Tai lygiavertiškumas nustatomas pagal peritonine.
 • Studentai su užsienyje įgytų kvalifikacijų: Studentai su užsienio laipsnį be standartizavimo gali kreiptis dėl priėmimo į doktorantūrą, kai lygis prilygsta Ispanijos oficialų universitetinį magistro laipsnį ir įgaliotose šalyje Priėmimo mokymo kvalifikaciją išdavimo yra akredituota į doktorantūros studijas. Tai priėmimas nereiškia, bet kuriuo atveju ankstesnio pavadinimą arba pripažinimo, išskyrus prieigą prie šių mokymų tikslais patvirtinimo.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through t ... Skaityti daugiau

The University of A Coruña is a public institution whose primary objective is the generation, management and dissemination of culture and scientific, technological and professional knowledge through the development of research and teaching. Skaityti mažiau
A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , A Coruña , Ferrol , Ferrol + 9 Daugiau Mažiau