Organizacinės lyderystės švietimo daktaras (EdD)

Bendroji informacija

4 locations available

Programos aprašymas

Pepperdine University GSEP nesuteikia jokių stipendijų. Čia galite sužinoti daugiau apie turimas naujų mokinių galimybes. Pepperdine University GSEP taip pat siūlo aukštąjį išsilavinimą, pagalbą mokymui ir pagalbą moksliniams tyrimams. GSEP nepateikia mokymosi išlaidų.

Vertėmis grindžiama lyderystė, kuri permaina

Ši programa sustiprina ir vysto vadovavimo įgūdžius, rengdama studentus įvairiose situacijose. Žmonės turi žinių ir sugebėjimo atpažinti, pritaikyti ir perduoti pokyčių jėgas, siekiant pertvarkyti organizacijas siekiant optimalaus sėkmės ir augimo. Tai pripažįstama kaip aukščiausia doktorantūros programa, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas lyderystės ir organizacinei plėtrai už 2016 m. "Leadership Excellence Awards" už puikius pasiekimus vadovavimo ir organizacinės plėtros programose.

Programos apžvalga

EDOL programa, sukurianti mokslininkų praktikų programą, kuri jungia teoriją ir realaus pasaulio patirtį, yra ideali dabartiniams lyderiams, ieškantiems atitinkamų įgūdžių, kad galėtų išplėsti savo karjeros kelią. Jis taip pat skirtas aukštųjų vadovų, norinčių gauti doktorantūros laipsnį akademiniams ir profesiniams tikslams, augimo. Pasitelkdama humanistinį požiūrį į lyderystę, valdymą ir pokyčius, programa rengia asmenis būti savo virtualiomis vizijomis savo organizacijose. Absolventai pradeda ir baigia programą su įvairių sričių verslo ir akademinių specialistų grupe. Koordorato modelis leidžia studentams remtis lyderystės įgūdžiais, sukuriant vertingus santykius su kolegomis.

Privalumai

 • Du programos formatai: tradicinė ir visuotinė prieiga (60 procentų akis į akį / 40 procentų interneto), idealiai tinka profesionaliems darbininkams
 • Lanksčios pamokos, kurios tinka vakarams ir kartais savaitgaliams
 • Mažos klasės dydžiai suteikia aplinką fakulteto globėjams ir visą gyvenimą trunkančių bendraamžių ryšių kūrimui
 • Palaikoma mokymosi aplinka ir fakultetas su pavyzdiniais akademiniais pasiekimais ir profesine patirtimi
 • Mokslininko-praktiko modelis, integruojantis teoriją ir geriausią praktiką
 • Reikalingos nacionalinės ir pasaulinės kelionės, siekiant išsamiai išdėstyti lyderystės ir politikos požiūrį
 • "Pepperdine" tinklas, jungiantis jus su įtakingais verslo lyderiais bendruomenėje

Pagrindiniai faktai

 • Programos trukmė / vienetai Disertacijos vienetai: 3,5 metų vidurkis / 51 EdD vienetai (2 vienetai už semestrą iki disertacijos pabaigos)
 • Vieneto kaina: 1,550 USD
 • Pradžios terminas: kritimas
 • Kampio vietos: West Los Angeles, Irvine (Atkreipkite dėmesį, kad jūsų pasirinkta kampelė negali būti garantuota. "Campus" siūlomos tik priklausomai nuo galimybių ir gali keistis.)

Priėmimo terminai:

 • Fall Term 2018 Galutinis terminas: 2018 m. Rugpjūčio 6 d., 23:59 PST
 • Programa prasideda "High Performance Community Workshop" ir "Orientation" rugpjūčio vakarą "West Los Angeles Campus". Klasės prasidės rugsėjo mėn.
 • Šios programos priėmimas vyksta. Kai paraiška užpildyta, ji bus peržiūrima priėmimo. Mes nekantriai laukiame jūsų paraiškos peržiūros. Už paraiškas, kurios yra gautos po galutinio termino, studentai bus priimami pagal laisvą erdvę.

Priėmimo sąlygos:

Siekdami greitai apdoroti jūsų paraišką, mes priimame tik elektronines paraiškos medžiagas.

Norėdami kreiptis dėl šios programos, pateikite:

 1. Paraiška dėl priėmimo su negrąžinamu mokesčiu už apdorojimą.
 2. Baccalaureate laipsnis iš regiono akredituotos institucijos.
 3. Antrosios pakopos studijų diplomas iš regiono akredituotos institucijos.
 4. Oficialūs stenogramos siunčiami elektroniniu būdu per vieną iš patvirtintų bendrovių, išvardytų GSEP tinklalapyje, iš institucijų, kurios pareiškėjui suteikė bakalaureato ir magistro laipsnius, taip pat visus visų kitų dalyvaujančių kolegijų ar universitetų nuorašus.
 5. Trys rekomendacijos, patvirtinančios pareiškėjo akademinį ir (arba) profesinį pobūdį, vadovavimo patirtį ir (arba) potencialą. Profesinės rekomendacijos internetinė forma turėtų būti siunčiama el. Paštu gsep-admissions@pepperdine.edu.
 6. Dvipusis raštas apie pasirinktą temą. Pareiškėjai, kurie šiai esybei nepakankamai sėkmingai dirba, gali būti reikalaujami dalyvauti GSEP rašytiniuose seminaruose, pvz., ED 692. Be to, pareiškėjai gali pateikti balus iš aukštojo mokslo įrašų egzamino (GRE-verbaliniai ir kiekybiniai skyriai), kurie buvo atlikti per pastaruosius penkerius metus .
 7. Nuo 1000 iki 2000 žodžių pareiškimas apie susidomėjimą organizacine lyderystės programa, apimančia tokias temas, kaip kandidato požiūris į vadovavimą, gebėjimas kurti pasekėjus, rizikingas rizikas, atkaklumas ir įrodyti laimėjimai, būsimos karjeros ir gyvenimo tikslai, taip pat tolesnių priežasčių doktorantūros programa.
 8. Resume or curriculum vitae (CV) yra neprivaloma, bet rekomenduojama.
 9. Asmeniniams pokalbiams gali reikėti kvalifikuoti pareiškėjai, kurie kreipiasi į programą.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good.

The Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology is part of a pioneering tradition. We value academic excellence, innovative leadership and work that serves the greater good. Skaityti mažiau
Los Andželas , Los Andželas , Irvinas , Los Andželas , Los Andželas , Kalabasas , Malibu + 6 Daugiau Mažiau