Pedagogikos daktar

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Švietimo programos daktaro laipsnį sudaro moksliniai tyrimai. Jos tikslas yra kurti žinias aukščiausiu lygmeniu.

Baigiu profilis

Švietimo daktaras, baigęs San Martin de Porres universitetą, turi šias kompetencijas:

 • Vadovauja daugiadalykių mokslinių tyrimų ir švietimo inovacijų grupėms ir jose dalyvauja, naudojantis Švietimo mokslų, Mokslinių tyrimų metodologijos ir susijusių disciplinų žiniomis ir kompetencija.
 • Jis dalyvauja mokyme visuose švietimo sistemos lygmenyse, ypač antrosios pakopos ir tęstinio mokymo programose, kurioms jis kuria naujas švietimo programas atitinkančias mokymo ir mokymosi procedūras.
 • Pasirinkite projektus ir taikykite mokymosi vertinimo procedūras ir priemones, kurios yra tinkamos įvertinti dalyko tikslų pasiekimą ir gauti reikiamų atsiliepimų apie mokymo ir mokymosi proceso tobulinimą.
 • Valdo komandas ir dalyvauja įvairių lygių mokymo programų ir mokymo programų projektavimo, peržiūros ir keitimo procesuose.
 • Dalyvauja rengiant, vykdant, vertinant ir kontroliuojant švietimo plėtros politiką ir projektus.
 • Valdykite institucijas, programas ir švietimo procesus, kurie yra aukšto lygio veiksmingumo ir efektyvumo.
 • Vaduoja komandas ir aktyviai dalyvauja institucijų, švietimo programų akreditavimo, licencijavimo ir kokybės valdymo procesuose.
 • Aiškiai interpretuoja nacionalinę edukacinę realybę ir jos istorinę projekciją savo socialinių-ekonominių, kultūrinių ir politinių formacijų kontekste, pabrėžiant savo vertybes.

Mokymo programa

Akademinis laipsnis

Norint gauti gydytojo laipsnį, būtina:

 • Gavo mokytojo laipsnį.
 • Baigė doktorantūros studijas, kurių trukmė ne trumpesnė kaip šeši (6) akademiniai semestrai, kurių minimalus turinys yra šešiasdešimt keturi (64) kreditai.
 • Sukurti ir paremti didžiausią akademinį griežtumą ir originalų pobūdį.
 • Domenas pagrindiniu lygmeniu dviejų (02) užsienio kalbų, iš kurių vienas gali būti pakeistas gimtąja kalba.

reikalavimai

Registracija reikalinga:

 1. Registracijos mokesčio mokėjimo kvitas atšauktas
 2. Prašymas įvertintas formas, skirtas Švietimo kokybės instituto direktoriui (trims padais kainuoja, artėjant prie iždo).
 3. Įregistruoto DNI kopija notariškai.
 4. Fedateada arba legalizuota magistro laipsnio kopija. Absolventai magistro laipsnį, kurio laipsnis yra lyginimo procese, pateikia universiteto dekano arba magistro direktoriaus išduoto pažymėjimo ir magistro pradinių studijų pažymėjimų. Pareiškėjai, studijuojantys užsienyje, pateiks legalizuotą savo magistro laipsnį arba jo atitikmenį, tinkamai patvirtintą Peru universiteto ar pripažįstamo pagal įstatymą.
 5. Struktūrizuota ir pažeista Curriculum Vitae
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

Formar profesionales competentes, con sólidos valores humanísticos, éticos, morales y cívicos. Contribuir a la creación de conocimientos a través de la investigación y promover la difusión de la cienc ... Skaityti daugiau

Formar profesionales competentes, con sólidos valores humanísticos, éticos, morales y cívicos. Contribuir a la creación de conocimientos a través de la investigación y promover la difusión de la ciencia, la tecnología y la cultura. Proyectar nuestra acción a la comunidad, propiciando la construcción de una sociedad moderna y equitativa. Skaityti mažiau