Filter
Pedagogikos doktorantūros studijos
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Geriausias 3 {phdstudies-doctor-of-education:plural} Mokymosi sistemos 2019/2020

Švietimo daktaro laipsnis yra skirtas išsamiam švietimo studijoms. Studentas gali pasirinkti sritį, kuri specializuotųsi ir sužinotų, kaip šios srities sąvokos gali būti tiesiogiai taikomos iš švietimo požiūriu.

Kas yra švietimo daktaras mokymosi sistemose? Žinojimas apie dalyką yra tik pirmas žingsnis mokant apie tą dalyką. Tai laipsnis, skirtas parengti mokinius, kad jie galėtų mokyti apie tokias sąvokas kaip matematika, rašymas ar mokslas. Dažniausiai aptariamos šio laipsnio temos yra psichologija, vadyba, planavimas ir vertinimas. Studentas gali tikėtis, kad jis atliks papildomą darbą, pavyzdžiui, stažuotę.

Planavimo įgūdžiai, įgyjami uždirbant šį laipsnį, gali būti taikomi kasdieniam gyvenimui. Mokymasis apie valdymą gali paskatinti moksleivius dirbti laiku, o žinant psichologijos pagrindus gali padėti jiems geriau bendrauti su kitais žmonėmis jų asmeniniuose santykiuose.

Vietovė gali turėti didelės įtakos švietimo daktaro užmokesčiui. Studentai, mokantys kursus internetu, gali mokėti skirtingas sumas nei mokiniai, kurie įstoja į tradicinius kursus. Bendrosioms išlaidoms priskiriamos mokyklos mokymas ir vadovėlių kainos.

Kuriant mokyklos daktarą gali būti daug galimybių mokytojui dirbti. Šis laipsnis taip pat gali leisti studentui teisingu keliu tapti universiteto profesoriumi. Mokymo pozicijose dažnai įtraukiamos įvairios temos mokyklose, o mokytojams gali būti priskiriamos tokios pareigos kaip kurti pamokų planus, atlikti testai ir išduoti pažymėjimus.

Daugelis mokyklų siūlo programas, skirtas uždirbti savo edukologo daktaro. Gali būti galimybių praleisti klases internetu ir baigti darbą institucijoje. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

3 Rezultatai Mokymosi sistemos

Humboldt International University

Švietimo laipsnis daktaras (pedagogikos daktar) rengia mokslo mokslininkus ir lyderių 21-ojo amžiaus. Pedagogikos daktar yra orientuota į mokymo aplinkas plėtros ir sieki ... [+]

Švietimo laipsnis daktaras (pedagogikos daktar) rengia mokslo mokslininkus ir lyderių 21-ojo amžiaus. Pedagogikos daktar yra orientuota į mokymo aplinkas plėtros ir siekiama mokyti doktorantūros studentams platų ir tvirtą disciplinų pamatai, suprasti kurti ir įgyvendinti naujus mokymosi sistemas, derinant įvairių rūšių mokymosi pristatymo problema.

Studentai atlieka pažangiausius tyrimus, spręsti aktualiausias problemas švietimo srityje. Baigus šią programą, absolventai gali imtis pozicijas, kaip universitetas, aukštesniojo lygio švietimo lyderių, ir politikams.

Programos tikslai

Praktikumas Paruoškite doktorantūros studentus kuriant ir įgyvendinant naujus mokymosi aplinkose ir aukštos veiksmingų švietimo sistemas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos JAV internete
Susisiekti su mokykla
Anglų,Ispanų
Ištęstinės
36 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of San Francisco - School of Education

Tyrimo ir edukacinės psichologijos taikymas įvairioms mokymosi aplinkoms ... [+]

Mokymo ir instrukcijų departamentas siūlo įdomias ir unikalias programas doktorantūroje.

Mokymasis ir mokymasis yra psichologinių principų ir sąvokų taikymas sprendžiant problemas švietimo ir mokymo aplinkose. Individualūs skirtumai, kognityvinis ir socialinis vystymasis, mokymosi ir motyvacijos teorija, mokymo projektavimas, klasių mokymas ir valdymas bei vertinimas yra dažniausiai aptariamos programos temos.

Mokymo ir instruktavimo doktorantūros programa (ed.D.)

Tyrimo ir edukacinės psichologijos taikymas įvairioms mokymosi aplinkoms.

Aplankykite mūsų svetainę, kad sužinotumėte daugiau apie šią programą. Programa suteikia darbo specialistams mokslinių tyrimų įgūdžius ir pagrindinį turinį, kad jie galėtų naudotis žiniomis ir mokytis bei mokytis. Naudojant naujausias technologijas, padedančias mokymams pristatyti ir remti, kursiniai darbai orientuojasi į besimokančiuosius ir mokymosi, mokymosi nustatymus, mokslinių tyrimų įgūdžius ir specialųjį išsilavinimą. Taip pat yra galimybė gauti koncentraciją specialiame ugdyme arba koncentracija skaitmeninėje technologijoje mokymui ir mokymuisi (devyni kreditai).... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos San Franciskas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
5 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Pepperdine University

Mūsų doktorantūra, skirta mokymosi technologijoms, rengia studentus pasinaudoti kompiuteriu pagrįstomis ir tinkle esančiomis technologijomis, siekiant užmegzti ryšius su ... [+]

Pepperdine University GSEP nesuteikia jokių stipendijų. Čia galite sužinoti daugiau apie turimas naujų mokinių galimybes. Pepperdine University GSEP taip pat siūlo aukštąjį išsilavinimą, pagalbą mokymui ir pagalbą moksliniams tyrimams. GSEP nepateikia mokymosi išlaidų.Hibridinė inovacijų skatinimo lyderių programa

Mūsų doktorantūra, skirta mokymosi technologijoms, rengia studentus pasinaudoti kompiuteriu pagrįstomis ir tinkle esančiomis technologijomis, siekiant užmegzti ryšius su mokiniais. Tai idealiai tinka žmonėms su tvirtu komforto lygiu, naudojant įvairias technologijas ir socialinę žiniasklaidą. Programa rengia specialistus K-12 švietime, po vidurinės mokyklos, muziejuose, bibliotekose, korporacijose, valdžios institucijose, nevyriausybinėse organizacijose ir žiniasklaidos įmonėse.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Andželas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
42 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba